Kocaeli'de Kadın Doğum Doktoru Arıyorum

offf düzcede oturuyorum eşimin işi nedeniyle 1.5yıldır
burda güzel doktor yok zaten düzcede doğurmak istemiyorum
izmitte erkan beye gitmek istiyorum ama ya acil bişe olursa diyede korkuyoruz
napıcaz bilmiyorum artık daimi bi doktor bulmam lazım

uzakmış canım baya bencede şiddetle erkan bey diorum çok memnun kaldm ilk muaynede ne kdr sıcktı burda olsadım bende en başından ona gderdm bdaha hamle kalırsm ilk gtceim doktr ama neseki doğumda berberiz çok gveniyorum kendsne önce allha snra ona emnt ettm kndmi keşke yakn olsn norml doğuma girio bide sancn başladmı hemn senle berber hastnye gelio zatn aynı sitede otruyormuşuz hastnde arka sokk 4 dk sürüo hastne çok şanslıyım o konuda erkan bey tam zamnında yetşir yani ondan doğumlara hastnele evimizin arasında bişi yok ondan bi telfon yetr dio

canım hayırlı olsun. ben izmitte derincede hemsireyim. unıversiteye gidiyorum. serttan bey var cok iyi bir doktor. eray beyin ogrencisiymiş. 25 haftalığım su an. bebişimin sürekli fotograflarını gosteriyor bana cd sini de verdi. zaten 3 boyutlu taramasını yaptı cok guven veriyor vlla herseyi sorabiliyorsun herzaman arayabiliyorsun. şiddetle tavsiye edilir hamişler.

kocaelinde yenidğan yoğun bakım ünitesi yalnızca muttepe tıp fakültesinde ve konakta var.
ücretleri,ssk geçip geçmediğini bilmiyorum ve bizimde erken doğum riskimiz var.zaten dr.umuz erkan bey öneririrm ben..
ama umuttepede sadece 5 tane yoğun baım ünitesi varmış ve hep hep hep dolu oluyomuş.konağada düzce,bursa,yalova,bolu gibi çevre illerden bebekler geliyormuş
erkan beyi öneririm ama muayene saatinizden en az yarım saat sonra gidin hastaneye..çünkü muhakkak en az 30-45 dk bekliosunuz randevulu olmanıza rağmen!!

kızlarr bende kararsız kaldım yaa nurı beymı erkan beymı ahmet dogruozmu?? fıkır werımısınız

ahmet doğruöz devlet hastanesinde ben gittim eliyle muayene ediyor ultrason aleti bile yok. zaten meraktan gitmiştim. ssk lıyız devlet hastanesine gidince gördük günümüzü. bi daha da gitmem. akademi hastanesi Gökhan Gümüştaş'ı şiddetle öneririm.
:CüvCüv:

Bende Gökhan ve Erkan arasında kararsız kaldımCADIARZU İkisinide bir denesem mi acaba?:ecrin_bebek:

umuttepe de sakın eray çalışkana gitmeyin de nereye giderseniz gidin...yıpranan sinirleriniz,giden paranız ve beklentileriniz.adam artık doymuş bıkmış sakın arkadaşlar..

Bende Gökhan ve Erkan arasında kararsız kaldımCADIARZU İkisinide bir denesem mi acaba?:ecrin_bebek:

ben erkan bey de dogum yaptım ve tek tavsiye edeceğim tek doktor. erkan beyin emekli sandığı sözleşmesi bitince baska doktor denedim ve bin pişman oldum. 3lü test yaptı ve sorunlu dedi. amniyosentez yapmamız gerek dedi. ben tekrar erkan beye döndüm. erkan bey ultrasona baktı hersey normal dedi amniyosentez yapmaya gerek yok ben ultrasonuma güveniyorum dedi. ama biz yaptırdık amniyosentezi içimiz rahat olsun diye. cok şükür birsey cıkmadı erkan beyin dediği gibi. 1500 dogum parasını göze aldık erkan beye devaam ettik. cok şükür anlaşmayı geri getirdi. cok harika bir doktor. 2 aylık hamileyken kız gibi görünüyo dedi 1ay sonra kesin kız dedi. hastaları bekletiyorlar diye sekreterlerini fırçalar. ama beklemeyi göze alacaksınız en az 30-40 dakika beklersiniz. ama beklemeye değer. ayrıca hastane olarak yenidoğan ünitesi var. dogumda ebeler hemşireler cok yardımcı oluyo. bebeğim ememiyor diye 2 saat bennimle beraber emzirmeye calıştılar. konak hastanesine gidin ve sadece erkan beyin odasının önünde sıra olur. ve tüm hastaların onun hakkında ki yorumlarını dinleyin farkı göreceksiniz. ayrıca konakta calışan bayanların cogunluğu erkan beye gidiyor. ben sezeryan oldum ve 13 gün oldu ağrı sızı yok.
bana soran herkese şiddetle tavsiye ederim. keşke bebeğimin doktoruda erkan bey olsa...

ben erkan bey de dogum yaptım ve tek tavsiye edeceğim tek doktor. erkan beyin emekli sandığı sözleşmesi bitince baska doktor denedim ve bin pişman oldum. 3lü test yaptı ve sorunlu dedi. amniyosentez yapmamız gerek dedi. ben tekrar erkan beye döndüm. erkan bey ultrasona baktı hersey normal dedi amniyosentez yapmaya gerek yok ben ultrasonuma güveniyorum dedi. ama biz yaptırdık amniyosentezi içimiz rahat olsun diye. cok şükür birsey cıkmadı erkan beyin dediği gibi. 1500 dogum parasını göze aldık erkan beye devaam ettik. cok şükür anlaşmayı geri getirdi. cok harika bir doktor. 2 aylık hamileyken kız gibi görünüyo dedi 1ay sonra kesin kız dedi. hastaları bekletiyorlar diye sekreterlerini fırçalar. ama beklemeyi göze alacaksınız en az 30-40 dakika beklersiniz. ama beklemeye değer. ayrıca hastane olarak yenidoğan ünitesi var. dogumda ebeler hemşireler cok yardımcı oluyo. bebeğim ememiyor diye 2 saat bennimle beraber emzirmeye calıştılar. konak hastanesine gidin ve sadece erkan beyin odasının önünde sıra olur. ve tüm hastaların onun hakkında ki yorumlarını dinleyin farkı göreceksiniz. ayrıca konakta calışan bayanların cogunluğu erkan beye gidiyor. ben sezeryan oldum ve 13 gün oldu ağrı sızı yok.
bana soran herkese şiddetle tavsiye ederim. keşke bebeğimin doktoruda erkan bey olsa...

Sknsncr ayrıntılı açıklaman için teşekkürler.Ben 5 yıl önce oğlumda Ahmet Doğruöz'e gitmiştim.İyi bir doktor ama müşteriye doymuş artık.Naza falann hiç gelemeyen,dayanıklı hastalar bekliyor karşısında nitekim ben zatenöyleydimsırnaşık şey Ama o zaman sigortada doğum yapacağım için bu durumu çok önemsememiştim nasıl olsa doğuma ebeler giriyor diye.Ama şimdi özelde istiyorum,epidirual anesteziyle normal doğum istiyorum bu kez.Buradan bi komşum konakta bu şekil doğum yaptı Kazım Bey de.Memnun ama nette araştırdığımda hep Erkan Bey in ismi çıktı karşıma.Eşimde arkadaşının tavsiyesi ile Akademi deki Gökhan Bey de ısrar edip duruyor.Bu yüzden ikisi arasında kaldım ama içimdende Erkan Bey e gitmek geliyor. Akademi nin tek artı yanı biraz daha yakın olması.Bunun dışında orada da epidirual normal doğum yapılıyor mu,dr.normal doğuma giriyor mu ve fiyatlar nasıl hiç bilmiyorum.Tüm bunları 2 hastanede de araştırıp kararımızı ona göre vereceğiz sanırım. Bu konularda bilgisi olan varsa paylaşımlarını bekliyorum..Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah..

Sknsncr ayrıntılı açıklaman için teşekkürler.Ben 5 yıl önce oğlumda Ahmet Doğruöz'e gitmiştim.İyi bir doktor ama müşteriye doymuş artık.Naza falann hiç gelemeyen,dayanıklı hastalar bekliyor karşısında nitekim ben zatenöyleydimsırnaşık şey Ama o zaman sigortada doğum yapacağım için bu durumu çok önemsememiştim nasıl olsa doğuma ebeler giriyor diye.Ama şimdi özelde istiyorum,epidirual anesteziyle normal doğum istiyorum bu kez.Buradan bi komşum konakta bu şekil doğum yaptı Kazım Bey de.Memnun ama nette araştırdığımda hep Erkan Bey in ismi çıktı karşıma.Eşimde arkadaşının tavsiyesi ile Akademi deki Gökhan Bey de ısrar edip duruyor.Bu yüzden ikisi arasında kaldım ama içimdende Erkan Bey e gitmek geliyor. Akademi nin tek artı yanı biraz daha yakın olması.Bunun dışında orada da epidirual normal doğum yapılıyor mu,dr.normal doğuma giriyor mu ve fiyatlar nasıl hiç bilmiyorum.Tüm bunları 2 hastanede de araştırıp kararımızı ona göre vereceğiz sanırım. Bu konularda bilgisi olan varsa paylaşımlarını bekliyorum..Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah..

akademide ki gökhan beye arkadasım gitti 5 ayına kadar. ayrıntılı ultrason için baska dr'a yönlendirmiş. erkan beydeki ultrason 4 boyutlu ve ayrıntılı olarak bakıyor herseye. ben erkan beye gitmeni tavsiye ederim. beklemesine katlanabilirsen:)
konakta normal doğum 500 lira erkan bey normal doguma giriyor. benim sezeryandı ameliyattan 8 saat sonra ayaga kalktım. ve suan cok iyiyim. ayrıca hastanede önemli bunuda düşün derim hayırlısı olsun

akademide ki gökhan beye arkadasım gitti 5 ayına kadar. ayrıntılı ultrason için baska dr'a yönlendirmiş. erkan beydeki ultrason 4 boyutlu ve ayrıntılı olarak bakıyor herseye. ben erkan beye gitmeni tavsiye ederim. beklemesine katlanabilirsen:)
konakta normal doğum 500 lira erkan bey normal doguma giriyor. benim sezeryandı ameliyattan 8 saat sonra ayaga kalktım. ve suan cok iyiyim. ayrıca hastanede önemli bunuda düşün derim hayırlısı olsun

Saol cnm doğru diyosun.Eşimde ses çıkarmıyor artık,bugün dr.un adını sordu cuma veya cumartesiye no.alayım dedi.:) Ama bu ara evde inşaat var.Önümüzdeki hafta için gidelim dedim bende.Benden 5-10 gündür kahve rengi lekeler gelip duruyor,bunun için biraz tedirginiz..

Kocaeli'de bir tek Erkan beye gittim ve tek geçiyorum...1 ay önce sezeryan oldum (bebek ters olduğu için) çok çok rahat ettim... hastane de iyi ben memnun kaldım...

Kocaeli'de bir tek Erkan beye gittim ve tek geçiyorum...1 ay önce sezeryan oldum (bebek ters olduğu için) çok çok rahat ettim... hastane de iyi ben memnun kaldım...

Geçmiş olsun vede gözünüz aydın.Ne güzel memnun kalmışsınız,inşallah bizde sizin kadar memnun kalırız..

Saol cnm doğru diyosun.Eşimde ses çıkarmıyor artık,bugün dr.un adını sordu cuma veya cumartesiye no.alayım dedi.:) Ama bu ara evde inşaat var.Önümüzdeki hafta için gidelim dedim bende.Benden 5-10 gündür kahve rengi lekeler gelip duruyor,bunun için biraz tedirginiz

Erkan beye gidecekseniz randevuyu hemen almaya calışın 1 hafta 10 günden önce yer olmuyor. ve randevudan yarım saat sonra git fazla beklemezsin. gecmiş olsun

Dün almış eşim randevu ve ancak 11 Mayıs'ta boşluk varmış.Bekleyeceğiz ama dün gece kan geldi.Napsam bilmiyorum.bugünde bekliyim bakim.

Dün almış eşim randevu ve ancak 11 Mayıs'ta boşluk varmış.Bekleyeceğiz ama dün gece kan geldi.Napsam bilmiyorum.bugünde bekliyim bakim.

öyle bi durumun varsa niye bekliyorsun ki ben senin yerinde olsam direk acile giderdim 1 dk bile durmazdım 11 mayısa kadar nasıl bekliceksin erkan beyi

öyle bi durumun varsa niye bekliyorsun ki ben senin yerinde olsam direk acile giderdim 1 dk bile durmazdım 11 mayısa kadar nasıl bekliceksin erkan beyi

Ya zaten yaklaşık 2 haftadır kahverengi leke gelip duruyordu,sigortaya gittik bi problem yok dediler.Eşim randevuyu dün almış,gece işten gelince söyledi.Kan geldiğinide dün gece gördüm bende zaten.Şimdi bugünkü duruma bakıcam.eğer yine kan gelirse o zaman gideriim heralde acile..Bilmiyorum ya..

X