kocam beni aldatti:-(

canım farkındamısın bilmiyorum ama biz eşine tepki verip,boşanman yönünde fikir verdikçe,sen eşini bize savunmak,yaptığı çirkinliği yumuşatmak,onu haklı çıkarmak hatta kendini suçlu yerine koymak için mücadele veriyosun..

ben boşanamam,bu ihanetide yutar affederim,kocamdır döverde severde hatta kaçamak da yapar nolcak gibi bi tavrın var sanki...

Allah mutlu mesut etsin o zaman...
bidaha karıma bunu asla yapmıycam diye söz vermiş kendine zaten adamcağız..:KK68:
kızarıp bozarmış da..utanmış af dilemiş filan..
:KK51:

Sinirden gözüm seğridi yine:KK53:

evet farkindayim kusura bakmayin esimi cok seviyorum,
kendimi kandiriyorum iste,
bekliyorumki biriniz yazasinizki canim kocan dogru soyluyo sans ver,
gerceklerle yuzlesemiyorum cok aci veriyo su an iki gozim
iki cesme rahmimdede agrim var,
bana yardimmmm edinnnnnn,
cok kotuyum:-(

Daha once bir kitapta okumustum. Erkekler en cok eslerini hamileyken ve lohosa doneminde aldatiyolarmis.
Ne kadar kotu biseybu. Halbuki kadinin esine en cok ihtiyac hissettigi zaman adam nefsinin tatmin etmek icin baskasiyla birlikte esini aldatiyo.

Allah bu erkeklerin hepsini islah etsin.
Hadi evli oldugunu bilmedigi icin konusmus kiz yuz vermis,
evli, nisanli veya sevgilisi oldugunu bilipte erkeklere kuyruk sallayan kizlarda cok.
Allah onlarida eslerimizden, nisanlilarimizdan ve sevgililerimizden uzak tutsun ya.

ben esime sordum ben yapmis olsaydim ardin?
seni vururdum diyor,
sende beni vur diyo fakat boyle davranma diyo,
bende dedimki sen akittigim kana deymessin,
hem okadar kolaymi kursun yarasiyla gocup gitmek,
ben sana acinin en buyugunu yadaticam seni omur boyu affetmicem,
her defasimda yuzune vurucam dedim buda onu urkutuyo ztn,
su an yine elim ayagim kesildi nefes alamiyorum aglixorum,

napiyim simdi ben napiyim onu kaybetmeye goze alamiyorumcok seviyorum baska kandinlardan kiskaniyorum,
fakat bana dokunsunda istemiyorum uzak dursun,
yanimda olsun ama uzak olsun istiyorum,
kafayi yicem ya yine fenalastim:-(

sizin sorununuz kendinizle alakalı bence. aldatıldınız, gururunuz yerle bir oldu. şimdi eşiniz gururunuzu , evliliğinizi tamir etsin istiyorsunuz ancak bunu yapacak insan baştan aldatmazdı. ya şimdi üzüntüden bebeğinize bir şey olursa kim olacak suçlusu?
hikayeniz şu şekilde olsaydı; eşim arkadaşlarıyla eğlenmeye gitti, o sırada arkadaşlarının gazıyla yaptı bunu. o zaman ben yine affetmezdim o ayrı mesele ancak sizin için , kendinizi avutabilecek bir yan olurdu belki. oysa eşiniz bilerek , isteyerek, planlayarak yapmış . başka biri için hazırlanmış, heyecanlanmış, meraklanmış... ilişki olmuş ya da olmamış ne fark eder? hamile olduğunuz için fazla yorum yapmak istemiyorum ancak bu kadar aleni bir aldatmayı '' seni ömür boyu affetmeyeceğim'' tehditleriyle sindiremezsiniz. eşiniz de her ne kadar korkmuş görünse de eminim inanmıyordur söylediklerinize. en azından evlilik danışmanına gitmeden devam etme kararı almayın.

Tamam...

Canım bak eşin belki farklı bi deneyim yada arkadaşlarına anlatıp göğsünü kabartacak,başarıyla tamamladığı bi çapkınlık hikayesi olsun istemiştir..Şeytana uymuş..biraz daha burnunu sürt sonra affettim çocuğumuz için de...Bidaha aldatır mı? yohh aldatmaz..seni ne kadan çok sevdiği her halinden belli..herkes ikinci bi şansı hakeder..sıkma canını..karnındaki bebeğini düşün..derin derin nefes al,balkona çık..kocanı hep sev..karnını sev..:emir_bebek::KK49:

ya kızlar belli ki konu sahibi kocasından ayrılmak istemiyor hanibir arkadaş demiş ya;"boşan dedikçe sen kocanı olayları yumuşatmaya çalışıyorsun " diye..
o zaman başka şekilde yardımcı olmayı denesek..
bu onun seçimi;kimse lütfen yok "kadınlık grurun var yok miden nasıl alır "gibi yaklaşmasın arkadaşa..bu hamile haliyle onun üzüntüsünü daha da katlar...
ayrılmak istemiyorsa başka çareler sunmalıyız ama bilmeli ki en iyi çare yine kendi içinde....
keşke olmasaymış keşke yaşanmasaymış...kız bakireymiş yada değilmiş..gezmiş ya da konuşmuş sonuçta hepsi aldatmadır karısından başka kadına meylettiği için!
ayrılmak istemiyorsan biraz zaman tanı kendine..tabi bu zman içinde eşine kanmmalısın bence..yeni kuralların olmalı kararlı biçimde..beraber evliik danışmanına gitmeyi teklif et yoksa biteceğini söyle mesela...ama lütfen eşine birden bire yumuşama ;tabiri caizse burnundan gelsin bu yaptığı şey!
ağlamamaya üzülmemeye çalış lütfen çünkü içinde seni duyan bir bebeğin var..inan ağlayarak üzülerek geçirilen bir gebelikte çocuk da içine kapanık duygusal ve sinirli oluyor.Allah yardımcın olsun kk da yazışman rahatlatır seni ve bence eşinin ailesine de durumu anlatmalısın..yaparken utanmamış anne babasının bilmesinden de utanmasın !
bırak azarsa azar ne işitecekse onlardan işitsin...at topu onlara sen hamile hamile ne diye bu yükü tek başına yüklenesin ki? ve sende asla suç yok ihmal etmek ne demek kadın yapsa hemen adı "or.."olur dimi erkek yapınca hata..affedeceksen et ama onu da buna pişman et..

Son düzenleme:

hay Allah! ne denir ki şimdi? kardeşiniz, yakın bir arkadaşınız, yanınızda olabilecek kimse yok mu? en azından ailenizi arayın, sorunun içeriğini anlatmadan bir kaç gün sadece kafanızı dinlemek için onlarda kalmak istediğinizi söyleyin.

Daha once bir kitapta okumustum. Erkekler en cok eslerini hamileyken ve lohosa doneminde aldatiyolarmis.
Ne kadar kotu biseybu. Halbuki kadinin esine en cok ihtiyac hissettigi zaman adam nefsinin tatmin etmek icin baskasiyla birlikte esini aldatiyo.

evli, nisanli veya sevgilisi oldugunu bilipte erkeklere kuyruk sallayan kizlarda cok.
Allah onlarida eslerimizden, nisanlilarimizdan ve sevgililerimizden uzak tutsun ya.

burda ziyaretci olarak aldatilan kadinlari okudum,
fakat ben aptal ben olsam hemen ayrilirdim dedim,
ve su an karnimdakinin gunahi ne bu hayatta ben mutlu olamadim bari cocugumun ailesi olsun
mutlu olsun diyorum,
yalniz buyuturum fakat o cocuk baska aileleri gordukce birarada,
dusuncekki benim ailem neden boyle,
esim bu cocugu cok istiyo,
bana yapti yapicagini umarim cocugumuda yalanlariyla aldatmaz,

ben hala kararsizim bir yanim git diyo bir yanim kal,
burnu surtsun diyo yarabbim hakkimda hayirli olur insallah:-(

ve su an karnimdakinin gunahi ne bu hayatta ben mutlu olamadim bari cocugumun ailesi olsun
mutlu olsun diyorum,

mutlu olsun diyorum,

cnm ya burda alldatılanların yasadıkalrını görunce hem uzuluyroum hemde koorkuyorum ama sen hamıleymıssın de ıstersen bıraz tepkısız kal ona karsı tabıkı kararlı oldugunu göster ama kendı adına bıraz zmna bırak b-o ara zaten zaman gözterırı onun pışmanlıgını ayruca alıesıne de söle sadece onun aılesı bılsın oda bıraz uatnsın yaptıklarından bırazda o tutussun bence herseyı zmna bırk madem sevıyorsun bıde hamılesın esının yaptıgı gercekten cok cırkın bısy hem karısı hamıleyken nasıl senı hıc dusunmeden böle bısyı yapmaya kalkabılır aklım ermıyo seven erkek nasıl yapabılır onuda anlamıyorum ama son zamnlarda zamanda devır de degıstı allha sıgın bol bol hayırlısını ıste o göstercektır zaten gıderse gıder gıtmezse gıttıgı yere kadrmış dersın ama aılesıne anlat bence kesınlıkle heralde senı onun ıcınde tehdıt etmemıştır bıde esın sana vurunca hanı belkı bı defa tokat atmıştr ama pişmanlıgını görmussundur bu sen aılenın yanına gıdıncemı oldu yanı pışmanlıgı.. yoksa her sıddette sıl bastan mı yasadınız nasıl bır ınsan anlamaya calışıyorum da yanı bısylerden korkup damı aklı basına gelenlerdenmı dedım.. mrk ettım sadece

mutlu olsun diyorum,

ya kızlar belli ki konu sahibi kocasından ayrılmak istemiyor hanibir arkadaş demiş ya;"boşan dedikçe sen kocanı olayları yumuşatmaya çalışıyorsun " diye..
o zaman başka şekilde yardımcı olmayı denesek..
bu onun seçimi;kimse lütfen yok "kadınlık grurun var yok miden nasıl alır "gibi yaklaşmasın arkadaşa..bu hamile haliyle onun üzüntüsünü daha da katlar...
ayrılmak istemiyorsa başka çareler sunmalıyız ama bilmeli ki en iyi çare yine kendi içinde....
keşke olmasaymış keşke yaşanmasaymış...kız bakireymiş yada değilmiş..gezmiş ya da konuşmuş sonuçta hepsi aldatmadır karısından başka kadına meylettiği için!
ayrılmak istemiyorsan biraz zaman tanı kendine..tabi bu zman içinde eşine kanmmalısın bence..yeni kuralların olmalı kararlı biçimde..beraber evliik danışmanına gitmeyi teklif et yoksa biteceğini söyle mesela...ama lütfen eşine birden bire yumuşama ;tabiri caizse burnundan gelsin bu yaptığı şey!
ağlamamaya üzülmemeye çalış lütfen çünkü içinde seni duyan bir bebeğin var..inan ağlayarak üzülerek geçirilen bir gebelikte çocuk da içine kapanık duygusal ve sinirli oluyor.Allah yardımcın olsun kk da yazışman rahatlatır seni ve bence eşinin ailesine de durumu anlatmalısın..yaparken utanmamış anne babasının bilmesinden de utanmasın !
bırak azarsa azar ne işitecekse onlardan işitsin...at topu onlara sen hamile hamile ne diye bu yükü tek başına yüklenesin ki? ve sende asla suç yok ihmal etmek ne demek kadın yapsa hemen adı "or.."olur dimi erkek yapınca hata..affedeceksen et ama onu da buna pişman et..

cok yalnizim,
benim utanmamam lazim fakat cokta utaniyorum,
arkadaslarin ortamina cikmaya filan,
bu evlilik danismani iyi fikidir umarim yoksa kafayi yicem deliricem heralde,
yarin kadin doktorumada sorucam esim beni aldatti snlaticam onada yasadiklarimi,
tabiki akil versin diye degil bebegimle ilgili daha cok bilgi versin diye,
neler yapmam lazim diye,

su an hungur hungur agliyorum esim ise gitti,
bense yalniz sabahlicam yine uykusuz,
esime mesaj atmak istiyorum,
olmuyor iste cok kotuyum yalnizim,
caresiz biraktin beni gitmekle kalmamak arasi
karar veremiyorum deliricem,
biliyomusunuz bugun esim saclarimi oksadi
uzaniyordum,
tuylerim birden urperdi sanki yabanci bir adam saclarimi oksuyomus gibi,
ondan ne kadar sogudugumu farkettim,

dogrusunu soylemek gerekirse icimden diyorumki keske yanimda olsa hic yalniz birakmasa,
ama gururum el vermiyo kalbim sancilaniyo aklima geldikce,
bana noluyor bilmiyorum,
size duygularimi anlatmaya calisiyorum beni anlayin nolur:-(

vayyyyyy vayy beefendiye bakın hele !!!!
Asla taviz verme.Affedersen yine aynısını yapar.
Elinden geleni ardına koyma.
Bebeğine üzüldüm.Daha 15 aylık evlisiniz.
Çok kızdım çokkkkk.

cok yalnizim,
yarin kadin doktorumada sorucam esim beni aldatti snlaticam onada yasadiklarimi,
neler yapmam lazim diye,

uzaniyordum,

dogrusunu soylemek gerekirse icimden diyorumki keske yanimda olsa hic yalniz birakmasa,
bana noluyor bilmiyorum,

Bu olayı tek başına atlatamazsın.Evlilik danışmanına gidebilirsiniz.
Fakat ailenede söyle bence.Bir kulağı çekilsin.Yalnız olmadıgını iyice hissetsin.
Babana söyle o gerekeni yapar.
Ben olsam söylerim.Alsın boyunun ölçüsünü.
Zamanla o da kendini affettirmeye çalışacaktır.Yaptıgından iyice onu utandırmalısın ki bir daha cesaret edemesin.Ailene söyle bence

Canim benim uzulme nolur.
Pismanlik cok kotu bir duygu cok iyi bilirim.
Nisanlimla arkadas/sevgili arasi iliskimiz varken beni gorucu usulu ergenlik caginda hosuma giden cocuk istemeye gelmisti.
Bende gorustum. Ortadas kesin bisey yoktu cunku, onun o zaman cok uzuldugunu agladigini felan gorunce cok pisman oldum.
Ve aradan 1 yil gecti hala bunun pismanligini cekiyorum ve o gunden beri hic bir erkekle arkadas olarak bile gorusmuyorum.

Esin pismanliginda samimiyse ona ikinci bir sans ver.
Ama gercekten pisman olup surundur onu iyice.
Birde yapamayacagin seyleri kesinlikle soyleme,
susmak herzaman icin daha iyidir.
Allah sabir versin canim.

cnm ya burda alldatılanların yasadıkalrını görunce hem uzuluyroum hemde koorkuyorum ama sen hamıleymıssın de ıstersen bıraz tepkısız kal ona karsı tabıkı kararlı oldugunu göster ama kendı adına bıraz zmna bırak b-o ara zaten zaman gözterırı onun pışmanlıgını ayruca alıesıne de söle sadece onun aılesı bılsın oda bıraz uatnsın yaptıklarından bırazda o tutussun bence herseyı zmna bırk madem sevıyorsun bıde hamılesın esının yaptıgı gercekten cok cırkın bısy hem karısı hamıleyken nasıl senı hıc dusunmeden böle bısyı yapmaya kalkabılır aklım ermıyo seven erkek nasıl yapabılır onuda anlamıyorum ama son zamnlarda zamanda devır de degıstı allha sıgın bol bol hayırlısını ıste o göstercektır zaten gıderse gıder gıtmezse gıttıgı yere kadrmış dersın ama aılesıne anlat bence kesınlıkle heralde senı onun ıcınde tehdıt etmemıştır bıde esın sana vurunca hanı belkı bı defa tokat atmıştr ama pişmanlıgını görmussundur bu sen aılenın yanına gıdıncemı oldu yanı pışmanlıgı.. yoksa her sıddette sıl bastan mı yasadınız nasıl bır ınsan anlamaya calışıyorum da yanı bısylerden korkup damı aklı basına gelenlerdenmı dedım.. mrk ettım sadece

esim beni cok dovdu her iki gunden dayagini yemisimdir abartmiyorum,
ben hep sabir dedim sabir ettim taaaaaki o gune kadar beni hasta oldugum zaman dovmustu,
banada tak etti nereye kadar diye,
annemlere gittim,
ben cok sabirli insanimdir,
1 sene sabur ett dayagina katlandim,
ben evlendim 3 hafta sonra basladi,
bende salagim kimseye soylemedim,
annemgile gittim 3 gun bekledim
umidimi kestim,
4. gun geldi annemgile sonrada soz verdi bidaha vurmicana,
eve geldik bana evde dediki sen beni cok sasirttin beklemezdim evden
gitmene dedi,
ha bu arada 3 gun uyumamisti,
babamlar sahit tabi o 3 gun sarfinda bana mesaj atti gel esyalarini topla,
yarin bosanma davasi acicam falan filan bende geri yazmadim telimi kapatti,
bizimkide cok korktu gordu tabi ne kadar ciddi oldumu,
ama ozamanda seviyodum fakat bebek yoktu,
su an cok farkli hem aldatildim hemde hamileyim,

cok yalnizim,
neler yapmam lazim diye,

uzaniyordum,

bana noluyor bilmiyorum,

canım lütfen sakinleş kalk elini yüzünü yıka ya da ılık sıcak arası bir duş çok iyi gelir geriler karın kaslarını da yumuşatır bebeğe de iyi gelir bu duş..sonra da uyumaya çalış..kadın doğumcuya anlatma bence durumunu..direkt piskolağa anlat madem anlatacaksan..ve bi kaç annenlerde kalmayı dene..ister anlat istersen anlatma ama biraz uzaklaş..ve lütfen eşine asla "çaresizim" gibi bir laf etme..bırak asıl o sefil üzgün ve çaresiz kalsın!sen şuanda haklısın şuan ne dersen o olur kabul edecek kıvama gelmesi yakındır...yaptığı unutulacak şey değil elbet o da unutamasın utansın hep aklına düştükçe!
bütün kozlar senin elinde şuan güç senin elinde!üzülme ağlama artık ne yapacağını düşünmek için sakinleşmeye çalışmalısın..sanırım şuan sağlıklı düşünemeyecek durumdasın banyo ve uyku iyi gelir...dua etmeyi de unutma derim.Allah yardımcın olsun canım inşallah bu fırtınalar diner yuvan huzur mutluluk dolu güzel bir yuvaya dönüşür dilerim..

Bu olayı tek başına atlatamazsın.Evlilik danışmanına gidebilirsiniz.
Fakat ailenede söyle bence.Bir kulağı çekilsin.Yalnız olmadıgını iyice hissetsin.
Babana söyle o gerekeni yapar.
Ben olsam söylerim.Alsın boyunun ölçüsünü.
Zamanla o da kendini affettirmeye çalışacaktır.Yaptıgından iyice onu utandırmalısın ki bir daha cesaret edemesin.Ailene söyle bence

esimin ailesi su an zaten kopuruyo tabiki bilmiyolar sldattigini fakat,
sabaha kadar gelmedigini biliyolar,
bugun kayinpederim isyerinde saymistir ona ztn ayni yerde calisiyolar,
ah bi bilseler oglunun yaptigini,

esimin ailesi su an zaten kopuruyo tabiki bilmiyolar sldattigini fakat,
sabaha kadar gelmedigini biliyolar,
bugun kayinpederim isyerinde saymistir ona ztn ayni yerde calisiyolar,
ah bi bilseler oglunun yaptigini,

bilsinler tabi oğullarının yaptığını sen bu yükü kendi başına yüklenme bırak yardımları da olur sana o da biraz olsun burnunu sürter belki!

canım lütfen sakinleş kalk elini yüzünü yıka ya da ılık sıcak arası bir duş çok iyi gelir geriler karın kaslarını da yumuşatır bebeğe de iyi gelir bu duş..sonra da uyumaya çalış..kadın doğumcuya anlatma bence durumunu..direkt piskolağa anlat madem anlatacaksan..ve bi kaç annenlerde kalmayı dene..ister anlat istersen anlatma ama biraz uzaklaş..ve lütfen eşine asla "çaresizim" gibi bir laf etme..bırak asıl o sefil üzgün ve çaresiz kalsın!sen şuanda haklısın şuan ne dersen o olur kabul edecek kıvama gelmesi yakındır...yaptığı unutulacak şey değil elbet o da unutamasın utansın hep aklına düştükçe!
bütün kozlar senin elinde şuan güç senin elinde!üzülme ağlama artık ne yapacağını düşünmek için sakinleşmeye çalışmalısın..sanırım şuan sağlıklı düşünemeyecek durumdasın banyo ve uyku iyi gelir...dua etmeyi de unutma derim.Allah yardımcın olsun canım inşallah bu fırtınalar diner yuvan huzur mutluluk dolu güzel bir yuvaya dönüşür dilerim..

belkide haklisin sakinlesmem lazim ancak,
aklimdan gozumden gitmiyor filim gibi oynuyor deliricek oluyorum cok
zor olucak unutmak,
sabah 6 da ise gidicem gidesim yok,
mal gibiydim bugunde ztn,
yarinda yerlerde surunurum heralde,
mahfoldum ya ben,
kendimede cok kiziyorum nedenini bi bilsem,
rahatlasam uyucam fakat piskolojim musade etmiyo
bugunde haram oldu uyku:-(

öncelikle adına çok üzüldüm bi arkadşımızın dediği gibi kalk elini yüzünü yıka kendine gel ve kendi ailenden önce bu durumu eşinin ailesine anlat bebeğimi babasız büyütmek istiyorum oglunuza dayanamıyorum de emin ol arkanda olurlar

X