Kocam instagram hesabını vermiyor

herkse merhaba lütfen yardımcı olun bana eşimle 8 yıllık evliyiz ama son bi kaç senedir çok değişti bana olan ilgisi kalmadı vs son bi kaç aydırda işleri yüzünden hiç eve gelmiyor bi kaç kere başka kadınlarla samimi mesajlarını kol kola fotoğrafını gördüm bana sürekli beni elinden alırlar diyip duruyor bende takip etmek için tabletten whatsapına girdim ve instagram hesabına girdim söylemeden beni sabahına arayıp azarladı bu son yaptığındı vs diye beni boşamak istediğini söyledi ne yapıcağımı bilmiyorum
Beni elinden alırlar dediğinde " alsınlar hatta üstüne para da vereyim olur alsınlar de.. Ne bu hava cıva anlamıyorum alsalar ne olacak sanki dünyada tek misin senin gibi bir adam daha gelmedi mi ayrıca kocan da kafa yok mu evli bir adama başkası kas göz yapsa bile adam kendini teslim eder mi ayrıca başka bir kadınla fotoğrafını mesajını gördün ne duruyorsun hala bu adamla

herkse merhaba lütfen yardımcı olun bana eşimle 8 yıllık evliyiz ama son bi kaç senedir çok değişti bana olan ilgisi kalmadı vs son bi kaç aydırda işleri yüzünden hiç eve gelmiyor bi kaç kere başka kadınlarla samimi mesajlarını kol kola fotoğrafını gördüm bana sürekli beni elinden alırlar diyip duruyor bende takip etmek için tabletten whatsapına girdim ve instagram hesabına girdim söylemeden beni sabahına arayıp azarladı bu son yaptığındı v diye beni boşamak istediğini söyledi ne yapıcağımı bilmiyorum
Boşanman için illa yataktamı basman gerekli?

3 gündür evin içinde kavga ediyoruz tüm eşyalarını kapının önüne attım iki çocuğum için susuyodum ama artık dayanamıyorum

X