Kocam instagram hesabını vermiyor

adam haklı. sonuçta sosyal medyası onun özel alanı kjsksjskj yapamayacağım. pis herif. kimsenin boşanma dışında muhalif bir cevap veremeyeceği bir konu bence bu

8 yılda adama ne yaptınız da gözü dışarılara kaydı böyle? Olmaz ki canım aa, size kırmızı gecelik ve leoparlı tayt giymenizi öneriyorum hemen düzelir. Bi de leoparlı taytı giydiğiniz günlerde yerleri gırgırlayın. Dyson dikey süpürgeler yuvaları sarsıyor.
Kaç yıl oldu acaba şu mükemmel yorum yazılalı? 😂

herkse merhaba lütfen yardımcı olun bana eşimle 8 yıllık evliyiz ama son bi kaç senedir çok değişti bana olan ilgisi kalmadı vs son bi kaç aydırda işleri yüzünden hiç eve gelmiyor bi kaç kere başka kadınlarla samimi mesajlarını kol kola fotoğrafını gördüm bana sürekli beni elinden alırlar diyip duruyor bende takip etmek için tabletten whatsapına girdim ve instagram hesabına girdim söylemeden beni sabahına arayıp azarladı bu son yaptığındı vs diye beni boşamak istediğini söyledi ne yapıcağımı bilmiyorum
Eşiniz insan cinsi değil mi? Benim bildiğim hayvanları yularından tutarsın kaçmasın, başkası almasın diye.

Bazen şarjım yoksa eşimin telefonunu alırım özellikle wp. Vs. Girmem, girsem bile çok sıkıcı sanırım üst pencereden mesleki gurubu ile alakalı mesaj gelip duruyor 😅

Kimsenin özel alanına girmek doğru değil. Ama, eşler arasında wp. Gizlemek nedir? Ulu orta wp. Açık olmasa, gizlese şüphelenir bakarım.

Valla böyle kadınları çözemiyorum. Cevabı belli soruları kendilerine dert edip bir de burdan soruyorlar doğru tektir.

herkse merhaba lütfen yardımcı olun bana eşimle 8 yıllık evliyiz ama son bi kaç senedir çok değişti bana olan ilgisi kalmadı vs son bi kaç aydırda işleri yüzünden hiç eve gelmiyor bi kaç kere başka kadınlarla samimi mesajlarını kol kola fotoğrafını gördüm bana sürekli beni elinden alırlar diyip duruyor bende takip etmek için tabletten whatsapına girdim ve instagram hesabına girdim söylemeden beni sabahına arayıp azarladı bu son yaptığındı vs diye beni boşamak istediğini söyledi ne yapıcağımı bilmiyorum
Kız bırak alsınlar elinde, hatta süsle püsle sen gönder bu leş adamı evinden.

Adam aldatıyor, boşanmak istiyor. Hala napıcağımı bilmiyorum diyorsan bilmemeye devam et

Ne mi yapacaksin bosayacaksin ya boyle bi evlilik mi var

8 yılda adama ne yaptınız da gözü dışarılara kaydı böyle? Olmaz ki canım aa, size kırmızı gecelik ve leoparlı tayt giymenizi öneriyorum hemen düzelir. Bi de leoparlı taytı giydiğiniz günlerde yerleri gırgırlayın. Dyson dikey süpürgeler yuvaları sarsıyor.

Nasil bi fantezilerdir 🤣

Biri boyle tas ativeriyor buraya, sonra seyreyliyor herhalde arkasina yaslanip yorumlari...bi de ugrasmamis kocami kolkola gordum elinden alirlar diyor napiim..

boşanma sakın. Kaçırma elinden böyle bir adamı salma ortamlara. Ne gerekiyorsa yap artık gül yağı mı sürersin tuzlu sularda mı yıkanırsın bilmem. (Ters psikoloji yapayım dedim :KK70:)

Sen yemeğini yap, ütüsünu düzgün yap. Ayıp olur kadınlara aç, utusuz gönderme. Sonra karısı pasaklı derler.

Günaydııııınnnn
Geldik hadi inebilirsin....
Kız adam bittiğine seni ikna etmek için daha ne yapsın bi eve kız atmadığı kalmış..
Bırakın şu "ya benimsin ya toprağın" davalarını
Yada neydi o
"Bu eve gelinlikle girdim kefenimle çıkarım" falan
Yapmayın Allah aşkına....

Eşiniz evliliği kafasında çoktan bitirmiş gibi. Yaptıkları, özellikle söylediği 'beni elinden alırlar' çok çirkin. Sizi gözden çıkarmış, evliliginiz devam etse bile öylesine devam eder o da sizin çabanızla.
Varmi işiniz, geliriniz. Umarım aldatıldığınızı kanıtlayabilirsiniz

Ne yapacağımı bilmiyorum mu? Boşayacaksınız bu pisliği,kızlarla resmi konuşması ne varsa kendi telefonuna çek donuna kadar al

X