Kocasında varikosel olup hamile kalan varmı

Esn25

Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2022
16
1
26
1 senelik evliyiz çocuğumuz olmadı kontrole gittiğimizde eşimin yumurtalığın da varikosel çıktı ameliyat olucakmış böyle bir durum yasayan varmı varikosel varken hamile kalan varmı

Benim eşimde var tek testisi yok hatta şu anda hamileyim içiniz rahat olsun 🙏

Tek doktorla kalmayın derim ben. Bizim de varikosel var ama tüp bebeğe başvurduk.

İçiniz rahat olsun ameliyat çok basit oluyor eşimin 2 taraflıydı ve çok uzun süredir erteliyormuş. muayenede sperm sayısı 25 milyondu az bir değer doktor şuanda da çocuğunuz olur ama biraz geç olur ameliyat olmazsan 5 6 yıl sonra 2.çocuk için mecbur ameliyat olman gerekir demişti vakit kaybetmemek için hemen 8 Haziran'da ameliyat oldu yaklaşık 45 dk sürdü ameliyatı. ameliyattan sonra keçiboynuzu kürü uyguladık 1 ay kadar 3. Ayda tekrar test verdi sperm sayısı 85 milyona çıkmış . Doktor en azından 9 ay 1 yıl içinde çocuk sahibi olursunuz dedi. Dün 5. Ayda kan testi verdik veeee pozitif inşallah bir aksilik olmazsa bebeğimiz olacak ☺️

Amaliyattan kaç ay sonra oldunuz hamile
Canım umudunu yitirme sakın benim eşimde varikosel ameliyatı oldu ocak ayında ama değerleri düzelmedi şuan tüp bebek için birikim yapmaya çalışıyoruz bazen ameliyat yeterli olmuyor kilo ayakta çalışması stres çok etkiliyor değerlerini

Canım umudunu yitirme sakın benim eşimde varikosel ameliyatı oldu ocak ayında ama değerleri düzelmedi şuan tüp bebek için birikim yapmaya çalışıyoruz bazen ameliyat yeterli olmuyor kilo ayakta çalışması stres çok etkiliyor değerlerini
Birde sıcak ortamda çalışması değerlerini düşürüyor

1 senelik evliyiz çocuğumuz olmadı kontrole gittiğimizde eşimin yumurtalığın da varikosel çıktı ameliyat olucakmış böyle bir durum yasayan varmı varikosel varken hamile kalan varmı
Geçmiş olsun. Benim eşimdede çift tataflı varıkosel çıktı. Siz ameliyat oldunuz mu? Benim eşimde sperm çıkışı sıfır.

Tek doktorla kalmayın derim ben. Bizim de varikosel var ama tüp bebeğe başvurduk.
Nerede başvurdunuz tüp bebeğe. Tüp bebek süreçleri nedir acaba? Benim eşimdede varıkosel çıktı. Sperm çıkışı yok

Nerede başvurdunuz tüp bebeğe. Tüp bebek süreçleri nedir acaba? Benim eşimdede varıkosel çıktı. Sperm çıkışı yok

Ankarada başkent üni.hastanesi Göğüşen Önalan. Bide Diyarbakır Bahceci Zeki Akkum da tedavi gördüm.
Sperm çıkışı yoksa tese ile bulunma ihtimali var bunun için bir tüp bebek merkezi ile görüşün onlar zaten durumunza göre tedavi verir.
Hakkınızda hayırlısı.

Ankarada başkent üni.hastanesi Göğüşen Önalan. Bide Diyarbakır Bahceci Zeki Akkum da tedavi gördüm.
Sperm çıkışı yoksa tese ile bulunma ihtimali var bunun için bir tüp bebek merkezi ile görüşün onlar zaten durumunza göre tedavi verir.
Hakkınızda hayırlısı.
Tesekkur ederım

Hakkınızda hayırlısı.
Merhaba yorumunuzu yenigördüm . Göğşen bey mi zeki bey mi içinize sindi acaba? Ben de ikisine gittim merak ediyorum tedavi sonucunuzu da

Merhaba yorumunuzu yenigördüm . Göğşen bey mi zeki bey mi içinize sindi acaba? Ben de ikisine gittim merak ediyorum tedavi sonucunuzu da

Hikayem burda bakmak istersen.

X