Kolay Hamilelik-Clearblue Clearplan Hamilelik Monitörü

Merhaba,
Bende preseed ve Clear Blue kullanmayı düşünüyorum. 4 yıllık evliyim. Eşimin spermlerinde şekil bozukluğu olduğunu söylemişti Dr. Tüp bebek yaptırdığımızda. Tabi ki hüsran oldu tutmadı bebeğim. Sperm sayısı ve hareketliliğinde sorun yok demişti. En son 2 ay önce benim tahlillerde şekerim yüksek çıkmıştı. Şekerini düzenle gel dedi ve sadece folik asit kullan 3 ay sonra gel dedi doktorum. Bana da destek ve moral olur musunuz?
Bende tüp bebek yaptırdım tutmadı ama ovulasyonu kiti ile gebe kaldım spontan yolla.daha yeni öğrendik .fakat ben bu cihazı tavsiye etmen ciddi sıkıntı çıktı bizde bozuk çıktı geri iade almadılar kiti de Pahalı gerekmez .fakat eşiniz de sperm anomalisi varsa tüp bebek daha mantıklı gibi gözüküyor

Teşekkür ederim eek140. Tüp bebek masrafıyla kıyaslanınca bunu da denemek istedim önce. Birde ailevi sorunlarda var. Çok zor zamanlardan geçtim, hala da bitmiş sayılmaz. Senin adına çok sevindim. Darısı başıma inşallah.

Teşekkür ederim eek140. Tüp bebek masrafıyla kıyaslanınca bunu da denemek istedim önce. Birde ailevi sorunlarda var. Çok zor zamanlardan geçtim, hala da bitmiş sayılmaz. Senin adına çok sevindim. Darısı başıma inşallah.
Inşallah tez zamanda gebe kalırsın ama bu kit Pahalı daha ucuz olanlarda aynı işi yapıyor

merhabalar hanımlar
ben de clear blue advanced hamilelik monitor alma istiyorum ama çok pahalı. acaba elinde olup da satmayı düşünen var mıdır?yardımcı olursanız sevinirim.

X