Kolik bebek anneleri buraya

Aysgl07

doğaç efe &duru ela
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
2.993
9
hanımlar bebeği benim gibi kolik olanlara tavsiyelerde bulunup teselli bulabiliriz 1 haftadır bebeğim akşam saat 18 ile 24 arası ağlama krizlerine giriyo ne yapcağımızı şaşırmış durumdayız evde herkes helak olmuş vaziyette dr. şurup verdi bitkisel ama ben bi faydasını görmedim açıkcası bide kolik isimli albüm aldık anne rahmi sesleri ve bazı özel frekanslar içeren ondada sallamak gerekiyo sürekli uyuyunca yerine koyar koymaz başlıyo çığlığa tek sakin olduğu zaman geceleri acıkınca uyanıyo sadece gündüzleri bile ağlıyo uyku sorunu yaşıyo...senağlama

canım yaaa öyle iyi anlıyorum ki seni bende nisan annesiyim 3 ayımız bitti ama gel bana sor o yavrumun çektiği acıyı bir ben bilirim şimdi düzelmeye başladı 3 ay sürüyormuş bu kolik hali doktorumuz şimi kolik ilacı verdi damla sabah öğle akşam bebeğim melek gibi ama yine ağlıyor fkat kriz olayı olmuyor şeytan kulağına kurşun senin yapman gereken yediklerine dikkat edeceksin ben kaç gün peynir falan yemedim etkisini gördüm dene bakalım

canım yaaa öyle iyi anlıyorum ki seni bende nisan annesiyim 3 ayımız bitti ama gel bana sor o yavrumun çektiği acıyı bir ben bilirim şimdi düzelmeye başladı 3 ay sürüyormuş bu kolik hali doktorumuz şimi kolik ilacı verdi damla sabah öğle akşam bebeğim melek gibi ama yine ağlıyor fkat kriz olayı olmuyor şeytan kulağına kurşun senin yapman gereken yediklerine dikkat edeceksin ben kaç gün peynir falan yemedim etkisini gördüm dene bakalım

canım ben emziremedim bebeğimi daha doğrusu emmedi neler denedik neler ama olmadı şimdide sütüm kesildi artık anlıcan bebeğim mamacı mamanında en iyisini kullanıyorum milupa dr. önerdi yemekten sonra gazınıda çıkarıyoruz ama susmuyo işte bişeylerle oyalamak gerekiyo sürekli o zaman susuyo sonra ondanda sıkılıyo başlıyoz yine ağlamaya bi kere bebekten başka hiç bişeye zaman ayıramıyosun uyuduğu an 15dk duruyo durmuyo başlıyo yine kızarmaya ıkınmaya 26 günlüğüz daha kaldı 2ay ama bazı kolik bebekler 9aya kadar yaşıyomuş sancıyı senağlama

çok üzüldüm ama bence emmek istiyor olabilir ve senin sıcaklığını hissetmek istiyor olabilir bir arkadaşımın bebeği de emmedi 2 ay mama verdiler 2 ay sonra yılmadı süt olmasa bile emzireceğim benim kokuma ihtiyacı var dedi zorladı zorladı ve şimdi sütü de geldi 5 aylık bebği ve sadece anne sütü alıyor bence sen de arada bir meme vermeyi dene tekrar ama ağlamazken dene

çok üzüldüm ama bence emmek istiyor olabilir ve senin sıcaklığını hissetmek istiyor olabilir bir arkadaşımın bebeği de emmedi 2 ay mama verdiler 2 ay sonra yılmadı süt olmasa bile emzireceğim benim kokuma ihtiyacı var dedi zorladı zorladı ve şimdi sütü de geldi 5 aylık bebği ve sadece anne sütü alıyor bence sen de arada bir meme vermeyi dene tekrar ama ağlamazken dene

sağol canım bi denicem bakalım olcakmı inş. olur yerimseniben

canım denedim malesef olmadı sakinken denedim uyurken denedim tam tersine sakinliği bozulup krize girdi yine bittim ben artık çok zor 2ay nasıl geçecek diye düşünüyoruz şimdi senağlama

ah canım sorma aynı dert bizdede var bebeğim doğduktan 1 ay sonra akşam 8de başlıyodu ağlamaya ne yapsam durduramıyodum bi ara azaldı atlattık diyodum şimdi tekrar başladı şimdide akşam 6da başlıyo 10 kadar senağlama sinir oluyo insan ya çocukta ağlamaktan perişan oluyo inşalah atlatırız kızlar:1hug:

ah canım sorma aynı dert bizdede var bebeğim doğduktan 1 ay sonra akşam 8de başlıyodu ağlamaya ne yapsam durduramıyodum bi ara azaldı atlattık diyodum şimdi tekrar başladı şimdide akşam 6da başlıyo 10 kadar senağlama sinir oluyo insan ya çocukta ağlamaktan perişan oluyo inşalah atlatırız kızlar:1hug:

inşallah canım allah sabır versin hepimize

benimde bebeğimde kolik durumu vardı.sürekli ağlıyordu.cumartesi günü komşuya gittim okutmaya ,ama durmadan ağlamaya devam etti,o sırada eşim evde kolik albümünü çalmaya başladı(kendisinin müzik marketi var)ağlayarak odaya giren bebeğim müzik sesini duyunca susmaya başladı.ve de ellerini göğsüne toplayarak uyudu...o günden sonra bebeğim baya sakinleşti,ağlaması da azaldı.vede uyumasıda düzene girdi.herkeze tavsiye ederim MAŞALLAHHHH.ALLAH NAZARDAN SAKLASIN.AMİN

benimde bebeğimde kolik durumu vardı.sürekli ağlıyordu.cumartesi günü komşuya gittim okutmaya ,ama durmadan ağlamaya devam etti,o sırada eşim evde kolik albümünü çalmaya başladı(kendisinin müzik marketi var)ağlayarak odaya giren bebeğim müzik sesini duyunca susmaya başladı.ve de ellerini göğsüne toplayarak uyudu...o günden sonra bebeğim baya sakinleşti,ağlaması da azaldı.vede uyumasıda düzene girdi.herkeze tavsiye ederim MAŞALLAHHHH.ALLAH NAZARDAN SAKLASIN.AMİN

evet canım albümün biraz faydası oluyo bizimkinde sallamak şartıyla işe yarıyo sallıya sallıya kolik albümüyle uyuyo ama sürekli sallamaktan kolları kopuyo insanın bu arada sadece kollarda sallanmayı seviyo uykularımızda çok hafif hemen uyanıyo beşiğine koyunca kafamçokkarıştı

evet canım albümün biraz faydası oluyo bizimkinde sallamak şartıyla işe yarıyo sallıya sallıya kolik albümüyle uyuyo ama sürekli sallamaktan kolları kopuyo insanın bu arada sadece kollarda sallanmayı seviyo uykularımızda çok hafif hemen uyanıyo beşiğine koyunca kafamçokkarıştı

Albumu nerden aldınız?

d&r ve diğer müzik marketlerde mevcut ayrıca musicopat diye bi sitede üyelik karşılığı dinleyebilirsiniz sadece kolik değil tüm bebeklerin hoşuna gidiyomuş bu albüm tavsiye ederim :dance:

Site için teşekkür ederim. Ben dinledim. Sesi kafami karışdırdı. :bbo:
oğlum uyanınca dinletecem. o sakitleşsinde ben sabr ederim bu muziye.:kahve:
Her akşam bebeyim aglmasın, bu muziye sabr ederiz. İnşallah tum bebeklerin kolik ağlaması tez zamanda keçer.

senın kızındamı kolık yasemincimm
dun gece bız arabayla dolastırırken aral beyı eczane arıyordukk aglıyordu sureklı ama gazdan
neyse benzıncıdekı amca gordu bebegımızı eşıme bnmde torunum var kolık dedı fon makınesı elektrık supurgesı sesınde sakınlesıyor dedı kı bunları ben bılıyordum . sızınde aklınızda olsun kızlar

valla denizcim süpürge benimde tek kurtarıcım...tık yok kızda süpürgeyi duyunca..deli olcam valla:)
kolik cdsi işe yaramadı bizdede maalesef..ben mayıs annelerinden almıştım linki..sizde bakın cd falan almayın boşuna..

benim kizim memekolik..gündüz araliksiz emeyim istiyor,oda ona gaz yapiyor,bende süt kalmiyor basliyor aglamaya sustursuturabilirsen..bazen fön bizdede ise yariyor,onu aciyorum wc gidip geliyorum:)

kızlar ben çareyi buldum benim bebeğimin koliği azaldı sayılır zaten dr.da demişti sizden tek isteğimiz her karnını doyurmadan sonra muhakkak gazını çıkarın bu da en az yarım saat dik tutarak yapmalıymışız belden pat pat :bbo: bide benim oğlan altı açılınca susuyo zinko şuruptan fayda almak istiyosanız düzenli kullanmanız gerekli ilk başlarda fayda etmedi diyip bırakmayın etkisi belli bi süre sonra gerçekleşiyo :dance:

X