Koltuk kumaşı lutfen yardımmm

Koltuk kumaşı hangisini almalıyım??

• Nubuk

OY: 2 15,4%
  • Keten

OY: 1 7,7%
  • Kadife

OY: 0 0,0%
  • Tay tüyü

OY: 10 76,9%
  • Diğer kumaş

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    13

cesursavasci

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2023
5.592
6.507
Kızlar koltuk kumaşında keten mi nubuk mu tay tüyü mu kadife mi hangisi kullanışlı daha uzun ömürlü olur lütfen yardım edin🥹

Tay tüyü. Ama onunda çeşitleri varmış. Ben bilmeden almıştım 5 yıldır nokta kadar leke yok. Temizliği çok pratik

Eskime falan yok dimi canım keten kumaslarda topaklanma oluyor vs diyorlar tay tüyü alicam sanırım bende
Marka modele göre değişebilir fakat bende asla olmadı. Hatta kullandıkça kumaştan pörsüme kayma yapma gibi bi durumda yaşamadım. Bellona marka. Zaten hafif parlak satenimsi bi kumaş. Eliniz kayıyor üstünde

Benim salon takımım oturma ve sandalyeler tay tüyü. Hatta bi keresinde ev yapımı vişne suyu koca bir bardak sandalyeye döküldü. Hafif nemli bezle 3 5 dk sonra sildim. Misafir vardı hemen müdahale edemedim ve ona rağmen nokta kadar emiş leke olmadı.

Benim salon takımım oturma ve sandalyeler tay tüyü. Hatta bi keresinde ev yapımı vişne suyu koca bir bardak sandalyeye döküldü. Hafif nemli bezle 3 5 dk sonra sildim. Misafir vardı hemen müdahale edemedim ve ona rağmen nokta kadar emiş leke olmadı.
Bugün bir tek bellonaya bakmadım bi bakiyim baya etkilendim suan😊teşekkür ederim

X