Lazer Epilasyon Koltukaltı & Özel Bölge Lazer Epilasyon Günlüğü - As Estetik

bende aynı yere gidiyorum aynı kremi bende aldım açıkçası çok memnum kaldım kremden kullandığım en iyi nemledirici vücut için bayağıda büyük 2.seansım temiz pak geziyorum modern bi yer makineleri iyi tavsiye ederim satış yapmaya çalışmaları pek hoş değil tabi en azından dandik ürün satmıyorlar :KK51: ama bir arkadaşım bephanten kullanıyor lazerden sonra bir şikayeti yok

evet kremi alabilirdim, ama işlemi yaptırmadan önce bana kremden bahsetmediler, işlem bitince "şey pardon söylemeyi unuttuk, bu kremi kullanman lazım" diyince benimde içime kurt düştü.

ama alabilirim biraz araştırdım kremi.
sende memnun olduğunu söylüyorsun.. :)

Merhabalar bende uzun zamndır lazer yaptırmak istiyorum. Anadolu yakasında güvenilir bir yer arıyorum. Herkes bağdat caddesindeki Epiderm den çok memnun olduğunu söylüyor ama fiyat olarak oldukça pahalı. sadece bikini+genital 180 tl gibi bir fiyata geliyor.
Konunuzu okuyunca as estetiğin sitesine baktım kampnaya yapmışlar 6 seans peşin ödemek şartıyla koltuk altı+ bikini+genital seansı 45 tl ye geliyor. Merkezin fotoğraflarına göre çok ta güzel bir yer. Ama işte bu kadar ucuz olmasının sebebi nedir acaba.
Siz merkeze devam eden biri olarak sanırım kafamdaki sorulara cevap verebilirsiniz.
Merkezde doktor var mı? uygulamayı kim yapıyor?
İlk seans için gittiğinizde kontrol yapıldımı yani tüylerin durumuna bakmak için? Yoksa tamamen temiz olarak mı gittiniz?
Acaba bu kadar ucuz olmasının sebebi düşük doz uygulamalar olabilirmi? size kaç seans verdiler?

Saçmasapan sorular sormuş olabilirim kusura bakmayın ama eğer bu fiyatlarda birkandırmaca yoksa bende artık kurtulmak istiyorum. tek seansa vereceğim para ile 6 seans ta kurtulmak var.

Bilgi verirseniz çok sevinirim.

İnnuk Selam ,
bende Duygu gibi 6 seans peşin ödemeli kampanya ile 210 TL aldım. şuan fiyat artmış. Duygu'nun aldığı bilgi gibi Güzellik uzmanları yapıyor. Ben cok detaylı sormadım açıkcası belgeleri var mı vs ama Duygu öğrenmiş sevindim. Ben avpura yakasında oturmama ragmen ta kalkıp ümraniye'ye geliyorum. Kardeşimin arkdadaşının arkadaşı gitmiş sonuç almış oldukça memnun olduğu için bizde kalkıp ta ümraniye ye geliyoruz. Şuanlık bir sorun yok. İlk seans ta neredeyse bitti gibi sonuç güzell ama tabiki tamamen bitmeden birşey diyemem :) kont yapılmadı biz randevu alıp 3 gün önce temizlenip gittik :) ama bilgi almaya gittiğinde kıl köküne bakıp söylüyorlar canım. Ayrıca benim arkadasımda gitti mesela o kont gittiğinde tüylerinin ince olduğunu 2. seansa geldiğindede makina göremeyecekse gelme demişler. Para kazanmak için olsa hiç bir şey söylemeyip peşin 6 seansı satıp boşuna gidip gelebilirdi ama tam tersi paket almamasını kendisi için uygun olmadığını sonuca göre yönlendireceklerini söylemişler . Bu da çok önemli gerçekten. İlk seans olduğu için düşük olduğunu söylüyorlar. Sonraki seanslarda yükseleceğini de söylüyorlar. Toplamda koltuk altı + genital + bikini 6 seans gideceğiz . Bence bi gün ziyaret et hem ortamı gör ben kıl yapına baksınlar hemde bilgi al .

meraba cnm
öncelikle şunu beliretim, ben 6 seans + 6 ara seans "bikini genital ve koltukaltına" 2013 aralık kampanyası ile 210 tl verdim. şimdi fiyatlar arttı.
ben düşük doz ile yaptıklarını sanmıyorum çünkü klasik lazer sonrası etkilerinin tümünü şu an görmüş durumdayım.
Ama yinede bu perşembe günü gittiğimde akım ile ilgili 1-2 soru soracağım.

Uygulamayı güzellik uzmanları yapıyor. İl sağlıktan belgeleri varmış sorduğuma göre.
Etraf çok titiz. Benim işlemimi İnci hanım yapıyor, çok hoş sohbet tatlı dilli bi bayan.
Ama aklındaki tüm sorularla ilgili gelip bizzat görüşmen gerekir bence..:KK3:

Bende bu perşembe akım ile ilgili sorular soracağım. Merak ettim:KK52:

İnnuk Selam ,
bende Duygu gibi 6 seans peşin ödemeli kampanya ile 210 TL aldım. şuan fiyat artmış. Duygu'nun aldığı bilgi gibi Güzellik uzmanları yapıyor. Ben cok detaylı sormadım açıkcası belgeleri var mı vs ama Duygu öğrenmiş sevindim. Ben avpura yakasında oturmama ragmen ta kalkıp ümraniye'ye geliyorum. Kardeşimin arkdadaşının arkadaşı gitmiş sonuç almış oldukça memnun olduğu için bizde kalkıp ta ümraniye ye geliyoruz. Şuanlık bir sorun yok. İlk seans ta neredeyse bitti gibi sonuç güzell ama tabiki tamamen bitmeden birşey diyemem :) kont yapılmadı biz randevu alıp 3 gün önce temizlenip gittik :) ama bilgi almaya gittiğinde kıl köküne bakıp söylüyorlar canım. Ayrıca benim arkadasımda gitti mesela o kont gittiğinde tüylerinin ince olduğunu 2. seansa geldiğindede makina göremeyecekse gelme demişler. Para kazanmak için olsa hiç bir şey söylemeyip peşin 6 seansı satıp boşuna gidip gelebilirdi ama tam tersi paket almamasını kendisi için uygun olmadığını sonuca göre yönlendireceklerini söylemişler . Bu da çok önemli gerçekten. İlk seans olduğu için düşük olduğunu söylüyorlar. Sonraki seanslarda yükseleceğini de söylüyorlar. Toplamda koltuk altı + genital + bikini 6 seans gideceğiz . Bence bi gün ziyaret et hem ortamı gör ben kıl yapına baksınlar hemde bilgi al .

Arkadaşlar tekrar merhaba,

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. İyi ki bu konuyu görmüşüm.
salı günü iş yerinden bir arkadaşımla bu konuyu konuşurken onunda bu merkeze 1 yıldır devam ettiğini öğrendim. son 5 aydır gitmiyormuş çünkü yaz tatilinde bronzlaştığı için ten rengi açılana kadar işlem yapılmayacağını söylemişler.ama o bölgesinin bitmek üzere olduğunu söyledi.
Şimdi sizinde yazdıklarınızı okuyunca nasıl sevindim bilemezsiniz. Arayıpta bulamadığım fırsat açıkçası. Hem fiyat uygun hem hizmet tam istediğim gibi.
Şu an verdikleri fiyat benim başka yerden aldığım tek seans fiyatı kadar nerdeyse.
Araya regli dönemim girmese hemen gideceğim ama olmayacak zaten arkadaşım hemen randevu vermeye biliyorlar çok yogun oluyor bir iki hafta önceden alman lazım dedi.
İnşallah şubat başı gibi başlayacğım bende. Sizi de takip ediyorum. Gelişmeleri yazın mutlaka arkadaşlar. teşekkürler..

Arkadaşlar tekrar merhaba,

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. İyi ki bu konuyu görmüşüm.
salı günü iş yerinden bir arkadaşımla bu konuyu konuşurken onunda bu merkeze 1 yıldır devam ettiğini öğrendim. son 5 aydır gitmiyormuş çünkü yaz tatilinde bronzlaştığı için ten rengi açılana kadar işlem yapılmayacağını söylemişler.ama o bölgesinin bitmek üzere olduğunu söyledi.
Şimdi sizinde yazdıklarınızı okuyunca nasıl sevindim bilemezsiniz. Arayıpta bulamadığım fırsat açıkçası. Hem fiyat uygun hem hizmet tam istediğim gibi.
Şu an verdikleri fiyat benim başka yerden aldığım tek seans fiyatı kadar nerdeyse.
Araya regli dönemim girmese hemen gideceğim ama olmayacak zaten arkadaşım hemen randevu vermeye biliyorlar çok yogun oluyor bir iki hafta önceden alman lazım dedi.
İnşallah şubat başı gibi başlayacğım bende. Sizi de takip ediyorum. Gelişmeleri yazın mutlaka arkadaşlar. teşekkürler..

as lazer hijyen konusunda çok içime siniyor. personelde oldukça ilgili. tavsiye ederim bende:emir_bebek:

ara seansımı perşembeden cumaya aldırdım. gelişmeleri sık sık buradan paylaşacağım. :KK52:

Selam kızlar cuma gini rötuş için gitti. çıkan tüylerde işlemden sonra yok oldu. 3 gün oldu bazı tüyler çıkıyor yine.

ama işlemi yapan bayan tüylerin yine çıkıp yine döküleceğini söyledi.

döküldükten sonra 50-60 gün çıkmaz dedi. zaten her geçen seans azalacakmış.

bi sonraki randevum 6 mart. bekleyelim bakalım :)

Son düzenleme:
merhaba kızlar...ben de yeni yıl yeni kararlar diyerekten lazere başladım ve as estetike gidiyorum. ancak benim giittiğim ümraniyede değil kartalda. kartvisitlerini verdiler. ümraniyede de merkezleri var evet. 21 ocakta ilk seansım gerçekleşti. acılı olmasına rağmen 10 dk sürünce çekilir bişey diye düşünüyorum.. bikini böl+genital+kolt altı.6 seans paket ödedim. ancak 210 değil 270. sanırım yeni yıl diye fiyatları artmış.ama yine de bence iyi. çoğu yer bikini böl. genital hariç veriyor çünkü. ben bi kaç yere sorduğumda bikini böl (çamaşırın dış kısmları) genitale dahil değil bacağa dahildir o ayrı dediler. ama bence genitali yaptırırken bikini de aradan çıkmalıydı. o yüzden bu merkezi tercih ettim. güzel temiz ve seçkin biyer. ama ilk girdiğimde o yanık tüy kokusunu almayaydım iyiydi :))ben de o kremden aldım. kullanıyorum. benim cildim aşırı kurudur. bayan da cildiniz kuru ,lazer iyice kurutur dediğinden kremi aldım bende. bana 2 gün banyo yapma dedi. ve 15 gün sonra kontrole gel ama zamanı geçirme dedi. bir de sanırım diğer seans 2 ay sonraymış. halbuki ben 6 seans deyince 6 aylık bi süreç sanmıştım. meğer 1 seneymiş. uzun bi süreç. ama kıllar bu 2 ay arada çıkmazsa sorun olmaz zaten. yazdıklarınızı tesadüfen gördüm aynı merkezden bahsedilince ben de yazayım dedim...süreç uzun ama sonu mutlu bitecek umarım.bu seanslarım bitince bacak ve kollarıma da yaptırmayı düşünüyorum ben.

dr. page epilasyon sonrası bakım köpüğünü tavsiye ederim sana. bloatshop diye bi sitede satılıyo. ben mecidiyeköyde bi güzellik merkezinden aldım ama daha sonra internetten aldım. ben 49 TL vermiştim ama sitesinden çok daha ucuza aldım :) araştırmak önemli gerçekten

dr. page epilasyon sonrası bakım köpüğünü tavsiye ederim sana. bloatshop diye bi sitede satılıyo. ben mecidiyeköyde bi güzellik merkezinden aldım ama daha sonra internetten aldım. ben 49 TL vermiştim ama sitesinden çok daha ucuza aldım :) araştırmak önemli gerçekten

reklam kokusu :)

merhaba kızlar...ben de yeni yıl yeni kararlar diyerekten lazere başladım ve as estetike gidiyorum. ancak benim giittiğim ümraniyede değil kartalda. kartvisitlerini verdiler. ümraniyede de merkezleri var evet. 21 ocakta ilk seansım gerçekleşti. acılı olmasına rağmen 10 dk sürünce çekilir bişey diye düşünüyorum.. bikini böl+genital+kolt altı.6 seans paket ödedim. ancak 210 değil 270. sanırım yeni yıl diye fiyatları artmış.ama yine de bence iyi. çoğu yer bikini böl. genital hariç veriyor çünkü. ben bi kaç yere sorduğumda bikini böl (çamaşırın dış kısmları) genitale dahil değil bacağa dahildir o ayrı dediler. ama bence genitali yaptırırken bikini de aradan çıkmalıydı. o yüzden bu merkezi tercih ettim. güzel temiz ve seçkin biyer. ama ilk girdiğimde o yanık tüy kokusunu almayaydım iyiydi :))ben de o kremden aldım. kullanıyorum. benim cildim aşırı kurudur. bayan da cildiniz kuru ,lazer iyice kurutur dediğinden kremi aldım bende. bana 2 gün banyo yapma dedi. ve 15 gün sonra kontrole gel ama zamanı geçirme dedi. bir de sanırım diğer seans 2 ay sonraymış. halbuki ben 6 seans deyince 6 aylık bi süreç sanmıştım. meğer 1 seneymiş. uzun bi süreç. ama kıllar bu 2 ay arada çıkmazsa sorun olmaz zaten. yazdıklarınızı tesadüfen gördüm aynı merkezden bahsedilince ben de yazayım dedim...süreç uzun ama sonu mutlu bitecek umarım.bu seanslarım bitince bacak ve kollarıma da yaptırmayı düşünüyorum ben.

evet cnm aynı kokuyu bende aldım:) ama bikaç dakika içinde alışıyor burnun kokuya :)

bende eğer tamamen biterse bu bölgeler bacağa başlayabilirimm:KK52::KK52:

As estetik batık lekesi lazer
Acaba as estetikte lazer yaptırıp lekeleri gecen biri var mı? Özellikle bacaklarına ve as estetikteki makina hangi marka biliyor musunuz?

As estetik batık lekesi lazer
Acaba as estetikte lazer yaptırıp lekeleri gecen biri var mı? Özellikle bacaklarına ve as estetikteki makina hangi marka biliyor musunuz?

batık lekesi mi???
hiç bilmiyorum cnm öyle bişey ben. sende mi oluştu

Acaba bacağında eskiden batık lekesi olup, sonra lazer yaptırıp gecen var mı? Yani lazer batık lekelerine care oluyor mu?

bende bu lazer merkezine gitmeyi üdşünüyorum ama genital konusunda çok çok kararsızım ne olucağına dair bir fikrim yok ama tüylerden komple kurtulmak istiyorum iden arkadaşımda o kremi almış ben ise bepanthane ve vazelinin nemlendirme için yeterli oldğnu düşünüyorum

duygum bu konuda bir gelişme kaydettinmi acaba

ne yazıkki gittiğiniz güzellik merkezleri sağlık bakanlığı onaylı değil. klinlik yada hastane olması gerekiyor lütfen dikkat edin. çoğunun kullandığı cihaz ya sahte veya işe yaramıyor. bir günde dökülme cok ilginç geldi vallahi. on gün sonra başlar genelde.

Bacaklarım için başlamayı düşünüyorum buraya ama içimde bir korku var. Çoğaltırsa ya da hiç bitmezse diye?

Merhabalar
Benim ablam daha yeni başladı as estetiğe gidiyor ,koltuk altı ve bikini bölgesi için 3 seansına 130 tl ödedi.
Ben ise epiderme gidiyorum ve 1 seansı 480 tl ,iki seansdır gidiyorum ,hatta yarın 3. seansa gidceğim ,
sanki ben dolandırılıyormuşum gibime geliyor ,aradaki fiyat farkı şaka gibi.
Epidermde ilgisi ise giriyorum soyunup sedyenin üstüne çıkıyorum ,sonra çalısan gelip tütsülüyor işi bitip çıkıyor bende giyinp arkasından ben çıkıyorum.

Ya arkadaşlar sizce epidermi bırakmalımıyım ,as estetiğe de güvenemiyorum ,şaşırıp kaldım ,as estetik neden bu kadar uygun
Tavsiyeleriniz çok önemli ...

kızlar bende istiyorum düşünüyorum ama diyorlarki yumurtalıga zarar veriyormus çocuk sahibi olamazsın diyorlar ...doğrumudur ama yaptırmak da istiyorum kararsız kaldım

kızlar bende istiyorum düşünüyorum ama diyorlarki yumurtalıga zarar veriyormus çocuk sahibi olamazsın diyorlar ...doğrumudur ama yaptırmak da istiyorum kararsız kaldım

Bunu bana da dediler bu yüzden vazgeçtik gibi bir şey doktorla konuşacağım

X