Lazer Epilasyon Koltukaltı & Özel Bölge Lazer Epilasyon Günlüğü - As Estetik

Kızlar lazere başlamak istiyorum fakat 3 hafta sonra tatile çıkıcam, acaba deniz suyu, güneş bunlar lazer yapılan bölgeye zarar verebilirmi? lütfen cevap bekliyorum..

Kızlar lazere başlamak istiyorum fakat 3 hafta sonra tatile çıkıcam, acaba deniz suyu, güneş bunlar lazer yapılan bölgeye zarar verebilirmi? lütfen cevap bekliyorum..

Lazer uygulamasından 1 hafta sonra tatile çıkabilirsin demişti bana görevli bayan. Muhtemelen tatilde bronzlaşacaksın ve lazer için ten renginin açılmasını beklemen gerekecek.Ona göre hesap et.Lazer beyaz ten ve koyu kıl köküne sahip kişilerde daha etkili oluyor.

Gelelim As Lazer'e..Ben Ümraniye As Lazer'e gidiyorum.Çok hijyenik ve ödediğiniz fiyata göre çok lüks bir yer.İlk seansıma Haziran'da gittim.Ağdadan dolayı genital ve koltuk altı bölgem oldukça karardı ve batıklarım vardı.Lazer uygulaması yapan bayan bana Isıs pharma markalı bir dünya krem önerdi ve maliyet olarak 400 tl gibi bir rakam çıktı.Alamayacağımı söyledim.Israrla satmaya çalıştı ama almadım.Bütçem de içim de el vermedi açıkçası.

Ben akraba tavsiyesi üzerine gittim oraya. Onada 250 tl'lik krem satılmış.Sakın krem falan alma dedi bana. Onada kararma için ve nemlendirici krem satmışlar.1 kere kullanmış sonra unutmuş kullanmayı.2.seansa gittiğinde uygulama yapan kadına kremleri düzenli kullandığını söylemiş.Kadın da baya rengi açılmış demiş:) Halbuki hiçbir değişiklik yokmuş renginde.Varın kremlerin samimiyetini siz düşünün (Hiç krem kullanmamasına rağmen lazer sonucu gayet de etkili olduğu için tavsiye etti.Kıllar yok denecek kadar azalmış.)

Ben 2.seansa gittiğimde lazerci abla sen krem almadın mı dedi.Bende hayır dedim.Boşuna para veriyorsun günah yazık falan gibi birşeyler geveledi.Hiçbir etkisini göremezsin diye ekledi.Bende şarteller attı tabi.Dedim kusura bakmayın benim kremlere 400 tl verecek param yok.O zaman seanslarınız uzar dedi.Baştan keşke söylenseydi bana krem paramı denkleştirir öyle gelirdim etkisi hiç olmayacaksa niye geliyorum ben dedim.Bu seferde etkisi olacak azalacak biraz diye değiştirdi lafı.

Neyse arkadaşlar çok uzattım.Paramı peşin ödedim devam edicem ancak kremlerini almamakta kararlıyım.Cildiyeye gidip doktor tavsiyesiyle krem kullanmayı düşünüyorum.

Ben de başladım komple vücuda. Yarın 1.haftası olacak. Ama bana krem için sadece nemlendirmek için dedi yani cildin kuru kalacak kızarıklar olacak falan dedi ama ben ciddiye almadım, etkisi olmaz diye bir şey söylemedi.

Merhaba
As Estetik eski adı f** olan güzellik merkezi ile ilgili son yaşadığım deneyimi bende paylaşmak isterim.2 senedir özel bölge ve koltuk altı epilasyonu için buraya gidiyorum.Ücret olarak kampanya ile başladığım için 40TL kredi kartına 50 TL ödüyordum.Bugün yine aynı işlemleri yaptırdım ödeme sırasında bana 65 TL nakit fiyat çıkardı.Eski müşteri olduğumu daha önce bu fiyattan ödemediğimi belirttiğim de hayır siz son geldiğinzde nakit 65 ödemişsiniz dedi.Ben kartla 50 tl ödediğimi belirttiğimde benle iddalaştı sonuç olarak 60tl para aldı.Konuya çok içerlediğimden internet şubesine girdim ve o ayki ekstremi buldum.Benimle iddialaşan kadına gösterdiğimde ozaman sizden 10 Tl eksik alınmış cevabını aldım.Sonuç olarak güldüm bir sonraki randevumu iptal edip asla oraya uğramayacağımı belirttim zira onların o çirkef seviyelerine düşemezdim.

Sizlere tavsiyem bu firmanın bir fiyat politikası yok.Kime ne geçirirsek diye bakıyorlar.Son gidişimde güya eksik para çektikleri gün ! arkadaşımdan nakit 65 istemişler ,benimkinin 40 olduğunu belirttiğimizde ise sizinki özel fiyat eski müşteri olduğunuz için demişlerdi.
Eğer buraya gitmeye devam edicekseniz gözünüz açık olsun.Nasıl kazıklarlar allah bilir.5 kişiyede referans olmuştum yazık.Şimdi tüm ödediğim paraları haram ediyorum.

arkadaşlar lütfen yardımcı olun valla çıldırcam ya.ben bayadan beri bacaklarıma genitalime jilet vurduğumdan tahmin edersinizki hertarafımı berbat ettim.neyse kıllar gürleşti başedemedim fln derken lazer yaptırayım dedim.as lazere uzun araştırmalar sonucu gittim.tüm bacak genital ve koltuk altı yaptırdım.ilk seansımdan 15 gün geçti,banada herkes gibi nemlendirici satmaya çalıştılar ama daha önce yazılanları okuduğum için almadım.lazeri yapan bayan evet iyi çalışıordu allah var hakkını yiyemem.ama kremde krem kremde krem itti beni.neyse gelelim kıllara..dökülenler oldu ama esas bomba benim bacaklarım ne çıktı ne uzadı ne döküldü öylece nokta nokta kaldılar.batık gibi.kontrole gittiğimde kadın yalandan baktı çok güzel çalışılmış ama batık losyonu alcan yapcak bişiy yok dedi.sanki o kremi kullanmadığım için bacak böyle kalmış gibi konuştu.okadar para veriosun yazık bak bu kremi al fln dedi.ağlıycam kızlar sinirden öyle nokta nokta kaldım jiletten farksıız yani.dökülmedi.neyse tamam dedim çıktım kremin fiyatını sordum 130 tl dedi.yuh dedim ya.bu ne almadan çıktım.şimdi intermette fln araştırıorum ama lütfen ayrdım edin ya lazerle kurtulcam sandım gene bişi çıktı başıma ne yapcam ben bu tüylerle.:KK43:
varmı başına gelen lütfen yardım:KK43:

kızlaaaarr, bende 2 seans gittim lazere. ilk 1-2 ay acayip azalma olmuştu. yaz girdi gireli gitmedim ve şuan tüy gibi incecik çıktı ama bi sürü sizce bu norml mi?? sizdede böyle oldu mu?

Arkadaslar meraba nasıl baslık acabılırım bılmıyorum fakat butun sayfalara yazmak ıstıyorum bakırkoydekı mcyıll guzellık salonu kesınlıkle dolancıdır!!! kıllarınızın dokulmedıgını azalmadıgını anlayacaksınız zaman gectıkce ınsallah bırılerı okurda buradan bırılerıne yardımcı olurum kımse tuzaklarına dusmesın lutfen duyarlı olun ınceleyın benım gıbı dolandırılmayın:KK43:

kızlar bende lazer epilasyon istiyorum as lazer e bende sizler gibi baktım netten çok güzel görünüyor ama bazılarınız memnun bazılarınız değil bende karar veremedim Ümraniye santral de ümran tıp merkezinde de yapılıyor aranızda oraya gideniniz var mı ben kararsız kaldım oraya mı yoksa as lazere mi gideyim lütfen bana bi akıl verin.

arkadaşlar lütfen yardımcı olun valla çıldırcam ya.ben bayadan beri bacaklarıma genitalime jilet vurduğumdan tahmin edersinizki hertarafımı berbat ettim.neyse kıllar gürleşti başedemedim fln derken lazer yaptırayım dedim.as lazere uzun araştırmalar sonucu gittim.tüm bacak genital ve koltuk altı yaptırdım.ilk seansımdan 15 gün geçti,banada herkes gibi nemlendirici satmaya çalıştılar ama daha önce yazılanları okuduğum için almadım.lazeri yapan bayan evet iyi çalışıordu allah var hakkını yiyemem.ama kremde krem kremde krem itti beni.neyse gelelim kıllara..dökülenler oldu ama esas bomba benim bacaklarım ne çıktı ne uzadı ne döküldü öylece nokta nokta kaldılar.batık gibi.kontrole gittiğimde kadın yalandan baktı çok güzel çalışılmış ama batık losyonu alcan yapcak bişiy yok dedi.sanki o kremi kullanmadığım için bacak böyle kalmış gibi konuştu.okadar para veriosun yazık bak bu kremi al fln dedi.ağlıycam kızlar sinirden öyle nokta nokta kaldım jiletten farksıız yani.dökülmedi.neyse tamam dedim çıktım kremin fiyatını sordum 130 tl dedi.yuh dedim ya.bu ne almadan çıktım.şimdi intermette fln araştırıorum ama lütfen ayrdım edin ya lazerle kurtulcam sandım gene bişi çıktı başıma ne yapcam ben bu tüylerle.:KK43:
varmı başına gelen lütfen yardım:KK43:

on beş gün geçmiş tabikide siyah siyah kalıcak o bölgeler . uzamamış ki henüz dökülsün . bir ay sonra falan uzuyor iyice . öle hemen dökülmüyor tüyler . iyice kesele peeling yap . yavaş yavaş kayboluyor . sürekli nemlendirmek kese yapmak gerekiyor öle yaparsan daha kısa sürede sonuç alırsın . sattıkları nemlendiriciden bende aldım bu arada . batığımda vardı batık kremide aldım ben memnunum bu merkezden . ikinci seansımı yaptırdım gayet döküldü . ben bacak kol altı yaptırıyorum . bacaklarımın yarısı gitti . her seansta daha fazlalaştırıyorlar sanırım acısı artıyor gibime geldi . cidden acıyor yani . bacak ve kol altı böleyse genital nasıl acır düşünemiyorum . cesaret edemiyorum bir türlü oraya .

on beş gün geçmiş tabikide siyah siyah kalıcak o bölgeler . uzamamış ki henüz dökülsün . bir ay sonra falan uzuyor iyice . öle hemen dökülmüyor tüyler . iyice kesele peeling yap . yavaş yavaş kayboluyor . sürekli nemlendirmek kese yapmak gerekiyor öle yaparsan daha kısa sürede sonuç alırsın . sattıkları nemlendiriciden bende aldım bu arada . batığımda vardı batık kremide aldım ben memnunum bu merkezden . ikinci seansımı yaptırdım gayet döküldü . ben bacak kol altı yaptırıyorum . bacaklarımın yarısı gitti . her seansta daha fazlalaştırıyorlar sanırım acısı artıyor gibime geldi . cidden acıyor yani . bacak ve kol altı böleyse genital nasıl acır düşünemiyorum . cesaret edemiyorum bir türlü oraya .

inanmayacaksın ama bacaklarım çok ağrıdı ama koltuk maltım ve genitalim o acıya göre yanında hiç kalır.insan düşününce genital daha çok acıycak sanıo ama öyle değil aslında kasıklarım ve bileklerim yapılırken ben resmen yumruk sıktım bağırcaktım:KK52::KK50: ama koltuk altım ve genitalim o derece olmadı.:KK50: bu arada cevap için teşekkürler

inanmayacaksın ama bacaklarım çok ağrıdı ama koltuk maltım ve genitalim o acıya göre yanında hiç kalır.insan düşününce genital daha çok acıycak sanıo ama öyle değil aslında kasıklarım ve bileklerim yapılırken ben resmen yumruk sıktım bağırcaktım:KK52::KK50: ama koltuk altım ve genitalim o derece olmadı.:KK50: bu arada cevap için teşekkürler

ben bağırıyorum ciyak ciyak ... alt bacağım bile acıyor valla benim .. genital acımıyor mu yaptırsam mı bir dahaki seans düşünüorum .

Merhaba kızlar, yaklaşık 3 yıldır kk okuyucalarındanım ancak yeni üye olarak bende sizler ile deneyimlerimi paylaşmak istedm. As lazer 14 eylülde ilkkez gittim genital-bikini -kolaltı ve yarım bacak için kredi k. 700tl olarak 6 taksit ile satın aldım. ilk seansım çok iyi geçti kolatnda hiç canım acımadı ancak. genital baya acıdı :KK1: rengim koyu oldugu için bikini ve bacak yapamadık daha sonra eylül 28de kntrole gittim şuan yaklaşık 10 gün oldu ve tertemiz :KK1::KK1: bir çok arkadaşım buraya gittiği için bende tercihte bulundum.

Merhaba kızlar, yaklaşık 3 yıldır kk okuyucalarındanım ancak yeni üye olarak bende sizler ile deneyimlerimi paylaşmak istedm. As lazer 14 eylülde ilkkez gittim genital-bikini -kolaltı ve yarım bacak için kredi k. 700tl olarak 6 taksit ile satın aldım. ilk seansım çok iyi geçti kolatnda hiç canım acımadı ancak. genital baya acıdı :KK1: rengim koyu oldugu için bikini ve bacak yapamadık daha sonra eylül 28de kntrole gittim şuan yaklaşık 10 gün oldu ve tertemiz :KK1::KK1: bir çok arkadaşım buraya gittiği için bende tercihte bulundum.

Merhaba acaba memnuniyetiniz hala devam ediyor mu? Ve gidip tamamen kurtulan arkadaşlarınız var mı? Şimdiden çok teşekkürler. :KK34:

Son düzenleme:
merhaba Duygu ,

Bende Ümraniye Çarşı As estetik e genital bölge ve kol altına gidiyorum canım ben ilk seans ve kontrole gittim. bu ay sonu 2. seansıma gideceğim. Yer , hijyen ve çalışanın ilgisi oldukça iyi çok güzel bir yer bende cok memnun kaldım. Banada lazer den sonra nemlendirici ve batıklarım için krem verdi. Ben nemlendiriciyi almadım. Bepanten sürüyorum. Sadece batıklarım için olan kremi aldım. Almana gerek yok. Lazer e gidenlerden duymadın krem verildiği vs o yüzden genede sen bilirsin . Biraz da para tuzagı diye düşünüyorum . Bende batık kremini aldıktan sonra almasamıydım diye de düşündü.

benim tüylerin dökülmesi söylendiği gibi tam 10 günden sonra başladı. 2 ay olacak genital bölgem cok temiz koltuk altım sadece biraz tüyler var. Ama genel olarak memnunum ilk seansa ragmen sonuç cok iyi canım.

Merhaba, son durumunuz nasıl acaba? Hala memnun musunuz? Teşekkürler şimdiden. :)

Merhaba acaba memnuniyetiniz hala devam ediyor mu? Ve gidip tamamen kurtulan arkadaşlarınız var mı? Şimdiden çok teşekkürler. :KK34:

merhaba haygays'cım ben eylül 14te yazıldım 28 eylülde kontrole gittim haftayada 2nci seansıma gideceğim memnunum şuana kadar kötü bir sonuç yaşamadım. ayrıca1buçuk ay vucudunda hiçbişey çıkmadan dert etmeden gezmek harika :KK16: benim seansıma 1bucuk hafta haldıgı için azar azar çıkmaya başladı ancak bebek tüyü gibi tavsiye ediyorumm :):KK1:

merhaba haygays'cım ben eylül 14te yazıldım 28 eylülde kontrole gittim haftayada 2nci seansıma gideceğim memnunum şuana kadar kötü bir sonuç yaşamadım. ayrıca1buçuk ay vucudunda hiçbişey çıkmadan dert etmeden gezmek harika :KK16: benim seansıma 1bucuk hafta haldıgı için azar azar çıkmaya başladı ancak bebek tüyü gibi tavsiye ediyorumm :):KK1:

Şu kara bahtım, kör talihime yeni bir umut ışığı oldunuz desem inanır mısınız? :KK70: Şu an kampanyaları da var sanırım gidip bir görüşmeyi düşünüyorum gerçekten. Çok sağolun yorumunuz ve ilginiz için. Son bir sorum daha olacak verdikleri kremleri almayı zorunlu tutuyorlar mı acaba? Hani işe yaramıyor kremsiz demek için dozu azaltma gibi bir şey olmaz değil mi? Çünkü kreme verecek o kadar param olsaydı zaten oraya değil de hastaneye falan gitmeyi tercih edebilirdim. Param yok ki oraya gidiyorum, beni neden zorlasınlar? :KK70: Özetle: Fakirim falan desem sıyrılır mıyım acaba? Mutfak masraflarından kısıp epilasyona geliyorum desem olur mu ki? Bence olur.

Dipçik not: Öğrenciyim. :KK70:

Şu kara bahtım, kör talihime yeni bir umut ışığı oldunuz desem inanır mısınız? :KK70: Şu an kampanyaları da var sanırım gidip bir görüşmeyi düşünüyorum gerçekten. Çok sağolun yorumunuz ve ilginiz için. Son bir sorum daha olacak verdikleri kremleri almayı zorunlu tutuyorlar mı acaba? Hani işe yaramıyor kremsiz demek için dozu azaltma gibi bir şey olmaz değil mi? Çünkü kreme verecek o kadar param olsaydı zaten oraya değil de hastaneye falan gitmeyi tercih edebilirdim. Param yok ki oraya gidiyorum, beni neden zorlasınlar? :KK70: Özetle: Fakirim falan desem sıyrılır mıyım acaba? Mutfak masraflarından kısıp epilasyona geliyorum desem olur mu ki? Bence olur.

Dipçik not: Öğrenciyim. :KK70:

günadyın haygays sabah sabah güldürdün beni deliii :KK1::KK1: canım bana ilk seanst alman gerek dediler bende şuan ona verecek bütcem yok dedim. bidaki seanta alırım dedim. 65 tl demişlerdi diye hatırlıyorum. benim 2 -3 arkadaşmda oraya gidiyor eğer çok kasarlarsa seni arkadaşım geliyor onda fazla var ümraniye şubenizden satın almıştı ondan aldım ben tşk ederim de alma ben aynen bu taktiği uyguladım. kontrolde bidaha teklif etmediler. ecczaneden gitttim bepanten aldım. 3gün günde 3-4 defa bepanteni sürdüm bir sorun yaşamadım. ama bütçem olursa oranın kremini alabilirim çünkü kullanan arkadaşlarım çok iyi nemlendiriyor diyor. yani o krem sadece nemlendirmek için başka artı yada eksisi yokkkk :KK34:

şuan kampanyası nasılmış ben kolatı genita bikini yarım bacak 700e yazıldım eylülde :KK53:

günadyın haygays sabah sabah güldürdün beni deliii :KK1::KK1: canım bana ilk seanst alman gerek dediler bende şuan ona verecek bütcem yok dedim. bidaki seanta alırım dedim. 65 tl demişlerdi diye hatırlıyorum. benim 2 -3 arkadaşmda oraya gidiyor eğer çok kasarlarsa seni arkadaşım geliyor onda fazla var ümraniye şubenizden satın almıştı ondan aldım ben tşk ederim de alma ben aynen bu taktiği uyguladım. kontrolde bidaha teklif etmediler. ecczaneden gitttim bepanten aldım. 3gün günde 3-4 defa bepanteni sürdüm bir sorun yaşamadım. ama bütçem olursa oranın kremini alabilirim çünkü kullanan arkadaşlarım çok iyi nemlendiriyor diyor. yani o krem sadece nemlendirmek için başka artı yada eksisi yokkkk :KK34:

şuan kampanyası nasılmış ben kolatı genita bikini yarım bacak 700e yazıldım eylülde :KK53:

Evet öyle de yapabilirim, güzel bahane beğendim. :KK70: Şuan bikini + genital + kolaltı seans başı 60 tl. Bana çok uygun geldi. Gidip görüşmeyi düşünüyorum. Komple vücut yaptırmam lazım aslında, ama ilk olarak küçük bölgelerle başlayıp memnun kalırsam devam etmeyi düşünüyorum. Çok yardımınız dokundu Allah ne muradınız varsa versin, tüyleriniz az seansla çok dökülsün inşallah. Kendimi daha fazla Adnan Oktar tribine sokmadan susayım ben. :KK76:

Gelişmelerinizi takip etmek isterim, arada yazarsanız bu başlığa hepimiz yararlanırız. Tekrar tişikkirlir, iyi günler. :KK5:

evet kremi alabilirdim, ama işlemi yaptırmadan önce bana kremden bahsetmediler, işlem bitince "şey pardon söylemeyi unuttuk, bu kremi kullanman lazım" diyince benimde içime kurt düştü.

ama alabilirim biraz araştırdım kremi.
sende memnun olduğunu söylüyorsun.. :)

Merhaba son durumunuz nedir acaba? Bilgi verirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler. :KK34:

Evet öyle de yapabilirim, güzel bahane beğendim. :KK70: Şuan bikini + genital + kolaltı seans başı 60 tl. Bana çok uygun geldi. Gidip görüşmeyi düşünüyorum. Komple vücut yaptırmam lazım aslında, ama ilk olarak küçük bölgelerle başlayıp memnun kalırsam devam etmeyi düşünüyorum. Çok yardımınız dokundu Allah ne muradınız varsa versin, tüyleriniz az seansla çok dökülsün inşallah. Kendimi daha fazla Adnan Oktar tribine sokmadan susayım ben. :KK76:

Gelişmelerinizi takip etmek isterim, arada yazarsanız bu başlığa hepimiz yararlanırız. Tekrar tişikkirlir, iyi günler. :KK5:

nedemek canım sende gittikten sonra paylaş ben kartaldakine gidiyorum sen hangisine gitmeyi düşünüyorsun. ayrıca ben 45tlden yazıldım zam gelmiş. 3 bölge 270ti 6 seansa.şimdi 6 seans gidersen 360 oluyor.
ayrıca ben girdim 3 bölge diye çıkışta bir anda yarım bacagıda satın almıştım birden 700tl batmıştım :KK52::KK52:

X