Komşu kadın, eşim ve Son DURUM

10 yaş büyük, dul kadın diye kendince küçümsediğin kadın seni nasıl delirtmiş? 😂 Günde 3 öğün aynı konuyu açıyorsunuz. Sorun eşinizde bir kabul edin. İyi günde,kötü günde yanında olacağım diye yemin eden sadakat sözü veren eşiniz. Komşu kadının size sadakat sözü yok ki. Bekar kadın istediğiyle takılır, yaptığı yanlış ama tek taraflı onu suçlayamazsınız. Apartmanda o kadar evli erkek varken niye sizin kocanıza yavrum diyor bir düşünün. Komşu kadın gider bir başkası gelir sizin kocanızın her yeri ayrı oynuyor. Ya kabul edip devam edeceksiniz artık boynuzlarınız ren geyiği gibi olacak ya da boşanacaksınız.
Boynuz tek değil boynuzlarımm😀😀

ya kadına neden hakaret ediyorsunuz siz karı koca
numarasını engellemiştiniz bitti gitti işte
kadının da tek derdi senin götlü göbekli kocandı zaten
senin kocan akıllı bi adam olsa elin kadınına kendi numarasını vermezdi zaten
o da senden özür dilemiş yaptığı salaklığın farkına varmış
kapatın konuyu geçin valla daha da uzarsa kadın başınıza bela olur
biri benimle bu şekilde uğraşsa alacağı karşılık çok daha farklı olurdu

Eee o zaman daha niye burada konu açıyorsunuz? Ya boşanın yolunuza bakın ya da susun adamın aldatmasını kabul edin. Başka yolu yok ki
Anlamıyorsun hepimiz kocasına inanıp konu sahibini ikna edeceğiz boşanma,yuvana sahip çık,kocan suçsuz görmüyor musun,bir şey yaşanmış olsaydı bu kadar rahat olur muydu diyeceğiz.

Konu sahibi de ikna olacak gönül rahatlığıyla evliliğine devam edecek. Şimdi böyle boşanmamak,affetmek,yutmuş olmak gibi bir şey onun için kendine yediremiyor,o iç huzura kavuşamıyor

Anlamıyorsun hepimiz kocasına inanıp konu sahibini ikna edeceğiz boşanma,yuvana sahip çık,kocan suçsuz görmüyor musun,bir şey yaşanmış olsaydı bu kadar rahat olur muydu diyeceğiz.

Konu sahibi de ikna olacak gönül rahatlığıyla evliliğine devam edecek. Şimdi böyle boşanmamak,affetmek,yutmuş olmak gibi bir şey onun için kendine yediremiyor,o iç huzura kavuşamıyor
İnsanlar yüzüne iyi yaptın,kocanı bırakmadın der arkasından ren geyiği der geçer. 🦌Biz gerçekleri direkt söylediğimiz için suçlu oluyoruz. Neymiş kocası yemeden içmeden kesilmiş vah vah ne kadar üzüldük 😂🤷🏻‍♀️

İnsanlar yüzüne iyi yaptın,kocanı bırakmadın der arkasından ren geyiği der geçer. 🦌Biz gerçekleri direkt söylediğimiz için suçlu oluyoruz. Neymiş kocası yemeden içmeden kesilmiş vah vah ne kadar üzüldük 😂🤷🏻‍♀️
Ben ona zaten hayatı dar ettim yüzüne bakmıyorum ki muhatap değilim ağlayıp yalvarıp duruyor

Yok valla ben delil toplayım varsa çıksın dedim ama elime yüzüme bulaştı

Merve Aycan,
eşinizle ilgili ilk konunuza yorum yazdığım için hatırladım sizi, sizin sorununuz kadınlar değil eşiniz, eşinize 1 gram bile güvenmiyorsunuz, ki haklı sebepleriniz vardır diye düşünüyorum, mesela yorum yazdığım konunuzda ayrı kaldığınız bir dönem eşinizin tindera bakıp indirip indirmediğini bilmediğini söylemesi, arkadaşım dediği kadının durumunu eşinizin görüntüleyip sizin görüntüleyememeniz gibi hadiseler vardı, şimdi de komşunuz olan kadın, bir insan başka birine durduk yere yavrumlu konuşmaz, karşısındaki insanın samimi yaklaşımına istinaden böyle hitap eder, eşiniz kadının boşanmış olduğunu biliyordur gayet de samimi olmuştur sonra sizden tepki görünce çark etmeye başlamıştır, siz olayı görmek istemiyorsunuz lakin kadına numarasını veren eşiniz, ilk konunuzda da yazmıştınız bunu, hatta demiştiniz ki yanımda eşime kur yaptı yüz bulmasa yapar mı? Çok doğru eşiniz yüz vermese telefon numarasını vermese samimi davranmasa komşu kadın niye yavrum desin?

Konunuzu iyi hatırlıyorum eşiniz anlaşmalı boşanmaya yanaşmadığı için bezdirme politikası uyguluyordunuz, ben de size bunlara gerek olmadığını hemen gidip boşanma davası açabileceğinizi yazmıştım, annem boşanırsan sütümü helal etmem dedi demiştiniz, mutlu olmadığınız evlilikte annenizin bu sözünün hükmü olmadığını söylemiştim.

Her neyse lafı uzattım ama günlerdir aynı kadın için konu açtığınızı görünce yazmak istedim, mesele telefondaki kayıtlı kız arkadaş, komşu kadın vs değil mesele eşinizin kaşının gözünün ayrı oynaması, yakalanınca çark edip sanki kadınlar ona asılıyormuş gibi tavırlara girmesi, mesele sizin aslında bu huyunu bildiğiniz için eşinize hiç güvenmemeniz ama bir yandan da boşanmaya cesaret edememeniz, yoksa dün telefonda kayıtlı kız arkadaş, bugün komşu kadın, yarın iş arkadaşı, öbür gün internetten tanıştığı biri derken asıl zaptetmeniz gereken eşinizken, kadınların hangisiyle ne kadar uğraşacaksınız?
Mune'un yorumundan sonra bu konu kapanır sanmıştım ama hala tam gaz devam ediyorsunuz. Kadın da kadın... pes doğrusu, komşu kadın bulaştığına bulaşacağına pişman olmuştur. Eşinizin 10 sene önceki sevgilisinin numarası duruyor mu hala? Bir kontrol edin belki bir erkek adıyla kaydetmiştir.

X