Konsere tek başına gitmek

Ceydaa3435

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2023
127
-52
Herkese merhaba. Benim çok sevdiğim bir şarkıcı bulunduğum şehirde konser verecek. Bu konseri hiç kaçırmak istemiyorum ama gidersem tek gitmek zorundayım çünkü eşlik edecek kimsem yok bir kişi bile. Çok üzgünüm bu durumuma yıllardır bekledim o günü ya of sizce gitmemeli miyim?

Herkese merhaba. Benim çok sevdiğim bir şarkıcı bulunduğum şehirde konser verecek. Bu konseri hiç kaçırmak istemiyorum ama gidersem tek gitmek zorundayım çünkü eşlik edecek kimsem yok bir kişi bile. Çok üzgünüm bu durumuma yıllardır bekledim o günü ya of sizce gitmemeli miyim?
Gıtme uyu.
Bısuru gurultu bela napcan gidip
Ya bırı ellerse
Kız cocugu Annesı oldum da ben🤣

Ee git eğlenmek için birilerine ihtiyacın yok ki ? Hem orada da arkadaş edinirsin belki :)

Allah başka dert vermesin valla. Ben tek heryere giderim ne sıkıntı olacak? İlla birileri mi olmak zorunda.

Tabii ki gitmelisin. Niye gitmeyesin ki?
Ben de bazen tek gidiyorum. Özellikle az bilinen birinin konseriyse şarkıyı bilmeyen, sıkılma ihtimali olan birindense canım kendimle giderim:) çok da güzel geçer.
Git mutlaka. Sevdiğin şeyleri eslikcin yok diye bırakma sakın

Tabii ki gitmelisin. Niye gitmeyesin ki?
Ben de bazen tek gidiyorum. Özellikle az bilinen birinin konseriyse şarkıyı bilmeyen, sıkılma ihtimali olan birindense canım kendimle giderim:) çok da güzel geçer.
Git mutlaka. Sevdiğin şeyleri eslikcin yok diye bırakma sakın
Sıkıcı olmaz mı benim için herkes topluca geliyor

Sıkıcı olmaz mı benim için herkes topluca geliyor
Niye sıkıcı olsun ki? Sen sıkıcı bir insansan sıkıcı olur. Ben şahsen çok keyifli, eğlenceli biriyim. Kendi başıma tatile de gitsem (ki hep giderim) , ülke dışına da çıksam (ki hep çıkarım) , konsere, tiyatroya, outdoor spor faaliyetlerine de gitsem (ki hep giderim) asla sıkılmam.
İnsanın kendisi ile keyifli vakit geçirmeyi, kendisini memnun etmeyi bilmesi gerekir..yoksa yanına eslikci bulamadı diye bir ömür istediği şeylerden geri kalan, sırf bir eslikcisi var diye az sevdiği insanlarla aktiviteler yapıp keyif alamayan biri haline gelir

tabii ki git. Ben de tek gittim arada o an gidecek birini bulamadıysam, bundan daha doğal ne var ki

Artık tek başına konsere,sinemaya,tiyatroya gitmeyi normalleştirin ya. Ben daha geçen gün Kelime Müzesine gittim,tek başıma gezdim. Oradan da kalede güzel bir kahve içtim. İnsana terapi gibi geliyor. Bir,iki kez yapın alışırsınız hatta bağımlılık yapıyor.

X