Köpek ısırması

Çok teşekkür ederim aşıları mutlaka tamamlatacağız köpekten şöyle eminiz eşim ayrı sormuş dayanamadım ben de bugün ayrı sordum belediye veterinerine köpeğin aşılı olduğu ve bir sıkıntı olmayacağı söylendi,köpeğin küpesi ve küpe numarası da vardı
Çok afedersiniz ısırık resmini birinci sayfada paylaşmıştım görmediyseniz bir bakar mısınız? Derin bir ısırık gibi gelmedi bana

Benim vucudumda 30'dan fazla dikis var soz ettigim isiriklardan oturu, yani sakin olun acik ve kanamali yaralarım oldugu halde, ayni evladiniz gibi vaktinde tibbi mudahale ile ben de atlattim bu sureci. Oglunuzun yarasi da kan oturmasi, kıstırma izi gibi duruyor. Gecmis olsun, sikmayin caninizi ❤️

Benim vucudumda 30'dan fazla dikis var soz ettigim isiriklardan oturu, yani sakin olun acik ve kanamali yaralarım oldugu halde, ayni evladiniz gibi vaktinde tibbi mudahale ile ben de atlattim bu sureci. Oglunuzun yarasi da kan oturmasi, kıstırma izi gibi duruyor. Gecmis olsun, sikmayin caninizi ❤️
Çok çok teşekkür ediyorum gerçekten sağolun dün gece hiç uyuyamamıştım en azından bu gece biraz uyuyabilirim

İyi günler arkadaşlar şimdiden yeni yılınız kutlu olsun.
Dün okul bahçesinde oğlumu köpek ısırdı.Yani ısırma da denilemez belki bilemiyorum ama çok küçücük bir iz var.Kıyafetinin üzerinden ısırılmış.
Köpeğin küpesi var ve bulunduğumuz yerin belediyesi ile iletişime geçip küpe numarasından köpeğin kısırlaştırılmış ve aşılı olduğu bilgisini aldım.Aynı zamanda ısırma olayı gerçekleştikten hemen sonra oğluma kuduz aşısı yapıldı ve aşı kartı oluşturularak 4 doz aşı takvimi oluşturuldu.
Şimdi sizlere sormak istediğim kuduz bulaşı açısından herhangi bir risk var mıdır ?
Sanırım biraz rahatlamaya da ihtiyacım var şimdiden herkese teşekkür ederim.
Kardeşimi küçükken köyde aşısız bi köpek ısırmıştı. Hemen acile götürdük kuduz yapıldı. Bi sıkıntı yaşamadık. Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun. Hiçbir şey olmaz artık aşıları bitecek hayatına devam edecek. Sağlıklı uzun ömürler diliyorum oğlunuza. Bugün ben de ilk doz kuduz aşımı oldum kader ortaklığı edeyim :)

İyi günler arkadaşlar şimdiden yeni yılınız kutlu olsun.
Dün okul bahçesinde oğlumu köpek ısırdı.Yani ısırma da denilemez belki bilemiyorum ama çok küçücük bir iz var.Kıyafetinin üzerinden ısırılmış.
Köpeğin küpesi var ve bulunduğumuz yerin belediyesi ile iletişime geçip küpe numarasından köpeğin kısırlaştırılmış ve aşılı olduğu bilgisini aldım.Aynı zamanda ısırma olayı gerçekleştikten hemen sonra oğluma kuduz aşısı yapıldı ve aşı kartı oluşturularak 4 doz aşı takvimi oluşturuldu.
Şimdi sizlere sormak istediğim kuduz bulaşı açısından herhangi bir risk var mıdır ?
Sanırım biraz rahatlamaya da ihtiyacım var şimdiden herkese teşekkür ederim.
Aşı oldu ise bence korkmanıza gerek yok.Hayvanin kısırlaştırılmış olmasına sevindim.

Geçmiş olsun. Hiçbir şey olmaz artık aşıları bitecek hayatına devam edecek. Sağlıklı uzun ömürler diliyorum oğlunuza. Bugün ben de ilk doz kuduz aşımı oldum kader ortaklığı edeyim :)
Çok teşekkür ederim
Size de çok geçmiş olsun bugün 2. Doz aşısını da oldu oğlum

X