Korneanın yanlışlıkla çizilmesi

Kör kalmak mı daha zordur sağır kalmak mı?

• Kör kalmak

OY: 1 100,0%
  • Sağır kalmak

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    1

Luplupcuk1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2017
1
0
32
Arkadaşlar bundan 1 ay önce yüzümü yıkarken yanlışlıkla korneamı çizmeyi başarmış biriyim. Çok zorlu bi süreçten geçtiğim için sizleri de bilgilendirmek istedim. Başta çok panik yaptım hiç geçmeyecek mi böyle mi kalacak çizenlerin ki en geç 1 haftada iyileşmiş benimki neden iyileşmedi falan şeklinde ama merak etmeyin geçiyormuş. Gece saatlerinde başıma geldiği için Dünya Göz Hastanesi'nin aciline gittik. Uyuşturucu bi damla sıkıldı ve çubuk gibi bi şeyle yırtılan korneanın parçaları birleştirdi doktor. Bazı parçaları kaybolmuş dedi beni iyice korkuttu:) lens taktı ki gözünü açıp kapattıkça göz kapağı korneayı rahatsız etmesin dedi. Hoş gözümü hiç açamadım acıdan yaşarmadan ve yanma hissinden dolayı. Bi hafta sonra kontrole gittim yok kapanmamış haftaya gel dedi. Bu sırada netten az buz tek gözümle bakıyorum başına gelenler ne yapmış diye herkes 3. Günden iyileşti benim yazıyo dedim ben böyle kalcam sanırım gözüm bir de bulanık görüyo ona da o bulanıklık kalıcı oldu bende kornea nakli yaptırmak zorunda kaldım falan yazmışlar ayy bana bi şeyler oluyooooo:silah: neyseki 2.haftamda gittiğimde onun lens de kalan protein birinkintisi olduğunu söyledi doktor lens çıkınca bulanık falan kalmadı çok şükür. Tabi netten okuduklarım benim kadar şanslı değillermiş malesef. Başına gelen olursa hemen karamsarlığa kapılmasın istedim. O 2 hafta gözlerin kapalıyken çekilmiyor bir de üzerine karamsarlık eklenmesin. İnşallah kimse böyle bi aksilik yaşamaz ama yaşarsa da şansı yaver gider hemen iyileşir umarım. Sağlıcakla kalın kendinize çok dikkat edin gözleriniz açıkken yüzünüzü yıkamaya çalışmayın:KK76:

X