Koşu bandı ile zayıflayanlar toplansın!

GothicBussra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2014
104
6
Selam bayanlar. Koşu bandında kilo vermeye çalışanlar burada beraber olup birbirimize arkadaşlık edelim :KK34:

Son düzenleme:
daha şimdi üzerinden indim koşu bandının 1 saat yürüdüm :KK66:))

Bak özendirdin beni... Ayy şu salı günü gelse de ben de başlasam !! Bomba gibi enerjim var at koşturmak istiyorum onun üzerinde artık:KK52:

benim 5 yıldır koşu bandım var çok memnun kaldım. ama bazıları alıyor sonra evinde çamaşır asmak için kullanıyor. benim hiç öyle olmadı hamileliğim dışında haftada en fazla 4 gün mutlaka yürürüm.. ısrarla devam edildiğinde bacaklarda bayağı toparlanma oluyor. benim eliptik bisikletimde var ondanda çok memnunum ayrıca sauna eşofmanlarınıda giyince felaket terliyorsunuz tavsiye ederim...

benim 5 yıldır koşu bandım var çok memnun kaldım. ama bazıları alıyor sonra evinde çamaşır asmak için kullanıyor. benim hiç öyle olmadı hamileliğim dışında haftada en fazla 4 gün mutlaka yürürüm.. ısrarla devam edildiğinde bacaklarda bayağı toparlanma oluyor. benim eliptik bisikletimde var ondanda çok memnunum ayrıca sauna eşofmanlarınıda giyince felaket terliyorsunuz tavsiye ederim...

O çamaşır askısı olarak kullananların kanı uyuşuk :) benim asla öyle olmaz kendimden çok eminim.. Hmm dediğini de uygulamak lazım

Ben de o şekilde.. Gelsin de bizim küheylanlar kışa doğru hedeflerimize ulaşalım :)

bende 2 hafta önce annemin koşu bandını getirdim.haftada en az üç gün yürüyorum ama bel fıtığım çok rahatsız ediyo en fazla 25 dk yürüyebiliyorum.çook terletiyo dışarda o hızda yürüyemem.kullanan için süper bir alet.

kızlar birde akşam belli bir saatten sonra yemek yememe çok etkili ben elimden geldikçe 17.00 dan sonra yemiyorum.

kızlar birde akşam belli bir saatten sonra yemek yememe çok etkili ben elimden geldikçe 17.00 dan sonra yemiyorum.

Benim yemekle aram hiç yoktur.. 1 tabak dolusu bile yediğimi hatırlamam.. Bol bol yeşillik yerim.. Un, şeker, yağ hayatımdan attım onları.. Akşama bırakmıyorum yemeği ben de.. Acıktığımda ise salatalık domates geçiştiriyorum üzerine bir de maden suyu içiyorum bu mideyi şişirdiği için beni tıka basa doymuş gibi hissettiriyor iyi oluyor :KK14:

1 saat yürüyüş 50 mekik 500 ip atlayarak istediğimiz hedefe çok çabuk ulaşabiliriz daha önce denediğim için söylüyorum süper sıkılaşıyor insan

Benim yemekle aram hiç yoktur.. 1 tabak dolusu bile yediğimi hatırlamam.. Bol bol yeşillik yerim.. Un, şeker, yağ hayatımdan attım onları.. Akşama bırakmıyorum yemeği ben de.. Acıktığımda ise salatalık domates geçiştiriyorum üzerine bir de maden suyu içiyorum bu mideyi şişirdiği için beni tıka basa doymuş gibi hissettiriyor iyi oluyor :KK14:

Canim yagi tamamen cikarma kalp yag ile besleniyor canan karatay diyor..yemeklerime bir yemek kasigi zeytin yağı ekliyorum.

bende 2 hafta önce annemin koşu bandını getirdim.haftada en az üç gün yürüyorum ama bel fıtığım çok rahatsız ediyo en fazla 25 dk yürüyebiliyorum.çook terletiyo dışarda o hızda yürüyemem.kullanan için süper bir alet.

Dışarıda yürümek ile koşu bandı arasında dağ kadar fark var bence.. Dışarıda rahat olamıyorsun hızın düşüyor evdeki rahatlık olmuyor asla. Kilo vermek için koşu bandı, temiz hava ve huzur bulmak için de keyif amaçlı dışarıda yürüyüş diyorum ben:KK9:

Şöyle anlatayim evde kosu bandim var ve gercekten aktif birsekilde kullanıyorum enaxindan haftada 3gün biryandanda adımölçeri açiyorum okadar yürüdüğümü sanarken ki yeterince terlemis oluyorum ama sadece 1500,1600 adım atmis oluyorum.aksamuzeri kızımla geze geze markete gidiyoruz ekmdk falan almaya yine adımölçeri açıyorum hemen gidip gelmeme rağmen 3000e yakın adım atmış oluyorum..hemde daha keyifli..koşu bandı terletsede birtürlü vakit gecmiyor sıkıcı ama yinede bir kenara atmiyorum çamaşirlk olarak kullanmiyorum:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X