Koşu bandı ile zayıflayanlar toplansın!

Benim de 1,5 yaşında kızım var doğum sonrası kilolarımı atmak için koşu bandında yürümeye başladım kızım fırsat verdikçe yürüyüorum ama kararlıyım bu kilolar gidicek inşaallah :))

vuhhhu...selam kızlar.. kalori sayarak ve koşu bandımı amacına uygun kullanarak(daha önce çamaşır seriyodum da :KK70: ) 4 ayda 12 kg verdim..:KK73::KK73::KK73:

vuhhhu...selam kızlar.. kalori sayarak ve koşu bandımı amacına uygun kullanarak(daha önce çamaşır seriyodum da :KK70: ) 4 ayda 12 kg verdim..:KK73::KK73::KK73:
süpeerrr :)
ben çamaşırda asmıyorum boş boş duruyo bide tozunu almak zorunda kaldıkça kendime kızıyorum.şu kilo verme işini biraz daha açsanız :)

Ben de 3 sipa var. 5, 4 yasinda ve 15 aylik. 19 mayistan beri fatsecret ile calori hesabi yapiyorum 1 aydir kosu bandi ve 3 litre aromali su iciyorum. Son bir aya kadar haftada bir kilo gidiyordu ama son 20 gundur kilom kitlendi gerci haftada 1 cm bel gogus ve kalcadan inceliyorum. Bugun tartildim kilitlendigim kilodan 68den 67.90 olmusum sanirsin 36 beden olmusum gibi sevindim ama zorluyor kosu bandi sonrasi 1 saat egzersiz yapiyorum haftanin 4 gunu. Cok yoruluyorum ve metabolizmam cok yavas. Buna ragmen bacak ve kalcamin sikilasmaya basladini fark ettim ama gogus sirt bel cok zorluyor . kilolar kolay gitmiyor :KK43:

Ben haftanim 4 gunu spor yapiyorum 45 dakika yuruyus bandinda yuruyorum 15 dakikada eliptik yapiyorum evet cook sıkılastiriyir vucudy ama diyet olmazsa kilo gitmiyor yerinde sayiyorsun..

Ben de her gün 1 saat 6 ile 6.5 arası yürüyorum. Haftada bir gün dinleniyorum.

X