kötü amir için dua

bennetton

Guru
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2012
208
107
iş yeridendeki müdürüm bana çok kötü davranıyor sırf tayin istedim diye herkesin içinde hakaret etti bana onun şerrinden korunmak için hangi duayı okumalıyım.bir de eşimle ayrılık aşamasındayım iş yerinde amirim bunu herkese anlatmış hakkımda herkes konuşuyor insanların bu acımla dalga geçmemesi için hangi dua okumalıyım

iş yeridendeki müdürüm bana çok kötü davranıyor sırf tayin istedim diye herkesin içinde hakaret etti bana onun şerrinden korunmak için hangi duayı okumalıyım.bir de eşimle ayrılık aşamasındayım iş yerinde amirim bunu herkese anlatmış hakkımda herkes konuşuyor insanların bu acımla dalga geçmemesi için hangi dua okumalıyım
İnsanların sizin hakkınızda böyle konuşmalarına müsade etmeyin. Duruşunuzu, tavrınızı onlara karşı olan davranışlarınızı gözden geçirin. Dik durun ve dediklerine kulak asıp kendinizi üzmeyin.

Mesafe koyarak, siz işinize odaklanın ve hakkıyla işinizi yapmaya gayret edin.

ALLAH yar ve yardımcınız olsun 🤲

Her türlü sıkıntılarınız için gün içinde bol bol sayısız

Ya Fettah Cc
İnşirah süresi
Rabbi yessir vela tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr
La hâvle velâ kuvvete illâ billâhi’l-aliyyi’l-azîm

Okuyabilirsiniz selam ve dua ile 🤲

İnsanların sizin hakkınızda böyle konuşmalarına müsade etmeyin. Duruşunuzu, tavrınızı onlara karşı olan davranışlarınızı gözden geçirin. Dik durun ve dediklerine kulak asıp kendinizi üzmeyin.

Mesafe koyarak, siz işinize odaklanın ve hakkıyla işinizi yapmaya gayret edin.

ALLAH yar ve yardımcınız olsun 🤲

Her türlü sıkıntılarınız için gün içinde bol bol sayısız

Ya Fettah Cc
İnşirah süresi
Rabbi yessir vela tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr
La hâvle velâ kuvvete illâ billâhi’l-aliyyi’l-azîm

Okuyabilirsiniz selam ve dua ile 🤲
Allah razı olsun kardeşimm

Eskisinden daha kararlı daha özgüvenli ve mesafeli olacaksınız. Kendinizi geliştirip dönüştüreceksiniz. Kavli Dua kadar Fiili Dua da önemlidir. Geceleri hacet namazı kılın, niyetinize alarak sadaka verin ve çokça sayısız salavatlar okuyun en kısa zaman da tesirini göreceksiniz. Allah'ım selamete çıkartsın.

Eskisinden daha kararlı daha özgüvenli ve mesafeli olacaksınız. Kendinizi geliştirip dönüştüreceksiniz. Kavli Dua kadar Fiili Dua da önemlidir. Geceleri hacet namazı kılın, niyetinize alarak sadaka verin ve çokça sayısız salavatlar okuyun en kısa zaman da tesirini göreceksiniz. Allah'ım selamete çıkartsın.
evet bu acıdan göğsüm acıya acıya geçiyorum ama imtihan ya Rab diyorum hangi salavatlar mesela

Konu sahibi durumunuz hakkında daha önce konu açmışsınız. İki konu içeriği de aynı. Dualardan faydalanmanız açısından, birleştirilirse daha güzel olur.

Kazen Kazen bey bilginize

X