Bebek İkinci El Kraft Circle Mama Sandalyesi Mavi Çiçekli

ceyceylin

Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2012
11
0
Kraft Circle Mama Sandalyesi Mavi Çiçekli faturası mevcuttur. Çok temiz kullanılmıştır ve ilk günkü gibi sağlamdır.
$20131002_191941.jpg $20131002_191949.jpg $20131002_192012.jpg $lKRA-21UF_1.jpg

evet boyu ayarlanabiliyor ve kendi etrafında 360 derece dönebiliyor. önde görünen mavi plastik ve beyaz plastik çıkarılıp yıkanabiliyor. bebeğin oturduğu çiçekli yer çıkarılabiliyor ve silinebiliyor. emniyet kemeri mevcut aklıma gelenler şimdilik bu kadar kızlar:))))

kızlar mesaj hakkım yok buradan ulaşırsan sevinirim ürün halen satılıktır ve pazarlığa açıktır. saygılarımla..

Faturasını buldum ama resim ekleyemiyorum galiba isteyene e-mail olarak faturayı yollayabilirim. 02/04/2012 tarihinde almışım GARANTİSİ DEVAM EDİYOR. (2 YIL) Bebeğimiz büyüdüğü için uzun süredir oturmak istemiyor çığlığı basıyor. Bu yüzden en fazla 6-7 ay kulanıldı diyebilirim gerçekten çok temizdir.

fiyatı ne kadar düsünüyorsunuz
Faturasını buldum ama resim ekleyemiyorum galiba isteyene e-mail olarak faturayı yollayabilirim. 02/04/2012 tarihinde almışım GARANTİSİ DEVAM EDİYOR. (2 YIL) Bebeğimiz büyüdüğü için uzun süredir oturmak istemiyor çığlığı basıyor. Bu yüzden en fazla 6-7 ay kulanıldı diyebilirim gerçekten çok temizdir.
Hala satilik mi

X