Mama Sandalyesi ve ek gıda dönemi önerileri

LeucotheaThemis

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2021
1.207
1.661
Kızlar bebeğim 5 aylık olmak üzere ve kendisinde gördüğüm sinyallerden yola çıkarak artık ek gıdaya hazır olduğunu düşünüyorum. Tabii son sözü yine doktorumuz söyleyecek.
Benim sizlerin ek gıda döneminde kullanıp memnun kaldığınız ya da kalmadığınız ürünler ve mama sandalyeleriyle ilgili önerilerinize ihtiyacım var.
-mama sandalyesi hangi özelliklere sahip olmalı nelerden memnun kaldınız?
-ek gıdaya başlarken kaşık çatal vb hangi markaların hangi özellikli ürünler işinize yaradı ya da hangilerini gereksiz buluyorsunuz?

Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim 🥰🥰😘

Bizde iki mama sandalyesi var. Biri bizim evde diğeri kayınvalide evinde.

Birini komşumuz verdi diğerini internetten aldık. Her ikisi de aynı. Dümdüz hiç bir özelliği olmayan sandalyeler.

Kaşık çatal da öyle. Evdeki çay kaşığı ile başladık,şimdi tatlı kaşığı kullanıyoruz.

Biz çok sade bir aileyiz.

Allahım yavrunuzu sağlıkla mutlulukla analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah arkadaşım.

Mama sandalyesinin ayak boyu ayarlanabilir olması çok kullanışlı. Ön bariyeri çıkarıp yemek masanızda hep birlikte oturabilirsiniz. Bir de ayak koyma yeri mutlaka olmalı. Ayak koyma yeri olmayınca ayaklarını sallayıp yemeğe odaklanamıyor bebişler

Bizde iki mama sandalyesi var. Biri bizim evde diğeri kayınvalide evinde.

Birini komşumuz verdi diğerini internetten aldık. Her ikisi de aynı. Dümdüz hiç bir özelliği olmayan sandalyeler.

Kaşık çatal da öyle. Evdeki çay kaşığı ile başladık,şimdi tatlı kaşığı kullanıyoruz.

Biz çok sade bir aileyiz.

Allahım yavrunuzu sağlıkla mutlulukla analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah arkadaşım.
Aslında günlük damlalarını vs verirken ben de çay kaşığı kullanıyorum ama kendi eline vermek konusunda zararsız kaldım kendisine zarar verir endişesiyle o yüzden güvenli yumuşak silikon çatal kaşık alma niyetindeyim.
Teşekkür ederim Allah cümledini sağlıkla mutlulukla analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah hepimize 🤲🏻

Aslında günlük damlalarını vs verirken ben de çay kaşığı kullanıyorum ama kendi eline vermek konusunda zararsız kaldım kendisine zarar verir endişesiyle o yüzden güvenli yumuşak silikon çatal kaşık alma niyetindeyim.
Teşekkür ederim Allah cümledini sağlıkla mutlulukla analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah hepimize 🤲🏻
Amin inşallah arkadaşım.

X