Kredili Sistem Açık Öğretim Ders Çalışma Sayfası

Bu arada dionisacığım, ben başladım çoktan çalışmaya ama toplam ünite sayısını, ne de çalıştığımı söylemişim. Şimdi;

Toplam ünite: 21

Çalışılan ünite: 8

Eklersen çok sevinirim, şimdiden teşekkürler...:KK16::KK16::KK16:

ahretim kuzum tebrik ederim hasta halinle girdiğin sınavdan ne güzel notlar almışsın, hadi darısı finale :) bu arada ablamsın dövebilirsin elbet, :) kızmakta haklısın hiç şükür yok bende dimi :KK53:
ondan değil ausum, moral bozukluğumun sebebi başka....o yüzden yazdım öyle, ya ben dört sene imam hatip sıralarında dirsek çürüttüm, haftada 24 saatlik arapça dersi aldım ama notumu görüyorsun göbeğim çatlasa 75 oluyor...ama iki tane arkadaşım var düz lise çıkışlılar ilahiyat okuyorlar benle beraber, arapçanın a'sını bilmiyorlardı ama nasıl oluyor da biri 85 biri 90 alıyor :KK30::KK30: kıskanmak değil asla aklına öyle bişey gelmesin ama doğru düzgün çalışmadık diyorlar, ne kursa gidiyorlar ne ders alıyorlar...hayır yani başka bi ders olsa oku oku ezberle diyecem ama, dil bu kardeşim, öyle okumayla öğrenilmez ki....arapçada İRAB diye bi zıkkım var inan asla bilmeden ezbere yapılmaz...resmen o İRABI çözmek için matematik formülü gibi formüller şarttır, aksi halde ezbere veya tahminen yapılacak bi tarafı yok.... kapasite meselesi diyecem ama, inan bi araya geldiğimizde arapça konuşuruz bazen, onlarda tık yok iki kelimeyi bi araya getirip cümle kurmayı beceremedikleri halde nasıl oluyor da sınavda 95 alabiliyorlar...resmen sinir oldum...onlara değil kendime...yanlış anlaşılmasın...:26::26::26:

kuzum benim geçmiş olsun, ben iyi bilirim o meret ağrıyı hemde çok iyi bilirim...biz karı koca migreniz...:) eşimde şiddetli bende gizli migren var...allah şifa versin...adaçayı iç, aşırı uyuşturucu özelliği var migrene....
benimde çalışmam lazım ama hiç canım istemiyor bugün sadece bir ünite bitti, ondan sonrası mafiş :KK37:

Amaaaaaan gazel yaaa , bırak kim ne almışsa almış kuzum , sen çalıştın karşılığını da aldın ya ona bak . Belki çok zekidir belki attıkları tutacak kadar şanslı o kişiler , boşver .

Ben mi çok gamsızım yahu :KK8:

Aus ablacım basladım tabi çalışmaya 3gundur aralıksz devam :):)
Gazelcim çok illet bisey bu migren ya noldu yine nerden geldi anlamadm genelde sıkntı stres yapnca gelirdi bugun durduk yere akşam geldi kendileri 2,3gun misafirm olacak yine :):)
Benim aksilik uzun suruyor birkac gunde anca geciyor
yarın melisa alacaktm bide adacayı alıp deneyeym bakalım onlarda uyutur beni ya zaten bi gece çalısabiliyorum napcam bakalm
bu arada kolla kendini 4unite bitirip öyle geldm :):):):)
Yetişcem mi sana ne :):)
Toplamda 10oldu ama artık biraz yavaslıcam kazık derslere geciyorum :):)
Artk yarn devam ederim
Dionisacım eklermisin 10oldu
Herkese iyi geceler

Migren bende de var kuzum , geldi mi kafamı duvarlara vurasım geliyor.Buz torbası ve bir uyduruk masaj aleti var onunla kafamı uyuşturup hemen uyumaya çalışıyorum gelince.

Merhabalar, hayırlı akşamlar. :)
4 Dersim vardı, ikisi kötü geçmişti onlardan 45 almışım, iyi geçenlerden de 65.
Buradaki notlar harika; beni de heveslendirdi çalışmaya. :)
Herkesi tebrik ediyorum buradan, hepimize kolay gelsin, başarılar, Allah zihin açıklığı versin hepimize. :)

Selamlar , buyrun katılın aramıza . Kötü geçen derslerin notları bile geçmek için yeterli , finallerde aramıza bekliyoruz :KK34:

Gazelim, tebrik ederim, ben de arapçayı merak ediyordum senin. Bir de islam edebiyatını, o da gayet iyi gelmiş.:13: Arapçayla ilgili de, belki arkadaşlarının şansları yaver gitmiştir benim gibi, ben osmanlıcada 2 soru attım, 2 si de tuttu. Bildiğimden değil yani. Sen kendini üzme, gayet iyi biliyorsun arapçayı...

Ausum, o halde bu notlar, daha önce de dediğim gibi önünde saygıyla eğiliyorum... Finaller daha da iyi olacak ve biz bu seneyi en iyi şekilde atlatacağız...:KK16:

Tebrikler dionisacığım, senin son sınıf değil mi, bu sene kurtuluyorsun. Son viraj kaldı, tekrar tebrik ederim...:KK16:

Bu çalışma grubu zehir gibi, herkes birbirini motive ediyor. :KK34:

Canım ya , ben rahatım cidden . Benim çalışmamı görseniz zaten topa tutarsınız beni , o dersten 4 ünitenden mi sorumluyum mesela , 2 sini çalışıyorum güzelce , birine şöyle bir göz atıyorum ve diğerine hiç bakmıyorum .Gçemeye endeksli çalışıyorum sadece.
35 olana hiç bakamamıştım , 75 olana da çok az bakabilmiştim ama nato , birleşmiş milletler , ımf falan tam benlikti.:KK34:

Bu arada dionisacığım, ben başladım çoktan çalışmaya ama toplam ünite sayısını, ne de çalıştığımı söylemişim. Şimdi;

Toplam ünite: 21

Çalışılan ünite: 8

Eklersen çok sevinirim, şimdiden teşekkürler...:KK16::KK16::KK16:

Sana bu haraketi yapmayı çok seviyorum , neden acaba :63::63::63:

:KK19:

Son düzenleme:
Kızlarrr sınav sonuçları açıklandııııııı

benm notkarım berabt çalışamayınca böyle olduuuu:KK43: um arım ortalamalr düşük olur:KK43:

Sana bu haraketi yapmayı çok seviyorum , neden acaba :63::63::63:

:KK19:

Şimdi çok iğrenç bir espriyle karşılık vereceğim buna. Hazır mısın? Ama sonra arkadaşlığımı kesiyorum dersen üzülürüm.:KK52:

O hareketi yapmayı çok seviyorsun, çünkü ben T.Dili ve Ed. okuyorum.:KK37::KK37::KK52::KK52::KK52::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Son düzenleme:
Şimdi çok iğrenç bir espriyle karşılık vereceğim buna. Hazır mısın? Ama sonra arkadaşlığımı kesiyorum dersen üzülürüm.:KK52:

O hareketi yapmayı çok seviyorsun, çünkü ben T.Dili ve Ed. okuyorum.:KK37::KK37::KK52::KK52::KK52::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Okumamazlıktan gelsem dedim ama olmadı yahu şekerim , okumuş bulundum bi kere .

Şartları eşitleyeyim de bu arkadaşlığı zeval gelmesin bari , bu anlattığına kim inanır , kadir inanır :KK36::KK36::KK36:

Oyyyyyyyyyy gideyim ben , hatta 3 gün 3 gece girmeyeyim buralara , bu yaşananlar unutulsun :KK1:

Son düzenleme:
HALKLA İLİŞKİLER.65
HALKLA İLİŞKİLER UYG.80
HALKLA İLİŞKİLER YAZARLIğı.90
KURUMSAL SOSYAL SORUMLULUK.70
KRİZ İLETİŞİMİ VE YÖNETİMİ.75
GÖRSEL KÜLTÜR.50
BÜTÜNLEŞİK PAZ.85
MEDYA SOSYOLOJİSi.25
UYGARLIK TARİHİ.50
İNKILAP TARİHİ.50
TÜRK DİLİ.75

Notlarımaaa çok sevindimm tek dersim hariççç.Herkese hayırlı olsunnn:21:

Bu çalışma grubu zehir gibi, herkes birbirini motive ediyor. :KK34:

Notlara bakılırsa gerçekten öyle görünüyor, herkes gerçekten çok motive. :)
Darısı benim de başıma, sanırım en çok benim ihtiyacım var. :)

Selamlar , buyrun katılın aramıza . Kötü geçen derslerin notları bile geçmek için yeterli , finallerde aramıza bekliyoruz :KK34:

Teşekkür ederim, katılmak tabiki isterim, pazartesiye kadar iyileşeyim, 32 ünitemle birlikte bende dahil olacağım. :)
Gerçekten şevklendim, umarım etkisini de görürüm, malum çok da iyi değil notlarım, en ufak bir çıta düşüklüğünde topun ağzına gireceğim. :)

Ben bu sefer kitabın yüzünü açmadım 2 ders hariç mecburdum çünkü vakit yoktu murat yayınlaarından soru çözdüm sadecee:emir_bebek:

bugün sadece 1 ünite çalıştım çok başım ağrıyor ( gözdecim senin migren nöbeti bana geçti sanırım :) )
yatana kadar bir tane daha bitiririm ama 2 olurmu bilemem...az kaldı kızlar yüklenelim biraz...
benim daha çoook ünitem var :KK14:

bugün sadece 1 ünite çalıştım çok başım ağrıyor ( gözdecim senin migren nöbeti bana geçti sanırım :) )
yatana kadar bir tane daha bitiririm ama 2 olurmu bilemem...az kaldı kızlar yüklenelim biraz...

Oy oy oy migren deme bana
neyseki bugun benim agrımıo
sanada cok gecms olsun
ben bugun henuz calışamadm
simdi baslamayı dusunuyorum
aslnda hic canım istemiyor bi yanım aman bugunde çalışma diyor :):)
İnsallah çalışabilirm :)

Evet tatlım az olmuş bugün ama olsun en azından benden çok olmuş :KK24:

Bende bugün 0 ünite :KK12::KK12:

Şimdi ben notlarımı açıklayayım da gözünüz gönlünüz şenlensin :KK53:
Ama ben notlarımı beğendim, hepsi bana 100 gözüküyor :KK16:
Sadece bilgisayar okuyan biri olarak bilgisayardan 60 aldım.Bu ne yaman çelişki böyle :KK37:
Bir de ingilizce beni şaşırttı 75 almışım daha yüksek bekliyordum.
Bu derslere çalışmıyorum ama yine de yüksek almam gerekiyordu.

Şimdi notlarımı paylaşıyorum maşallah deyin yoksa nazarınız falan değer :KK53::KK53::KK53:

HUKUK DİLİ VE ADLİ YAZIŞMALAR 60
İDARİ YARGI 70
İNSAN HAKLARI VE KAMU ÖZGÜRLÜKLERİ 50
KALEM MEVZUATI 55
TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ2 60
İNFAZ HUKUKU 70
MEDENİ HUKUK 45
İNGİLİZCE 75

Ay valla çok mutluyum son 3 gün yarım yamalak çalışma ve böyle notlar.
Kendimi tebrik ediyorum ve başarılarımın devamını diliyorum :KK23:

Bugün 6 ünite bitirdim.
Toplam bitirilen ünite sayısı : 12

sedulu yürü bi git yaaaa :63: :63:
ya ben bu işi bilmiyorum, yada sen baya hızlısın... :)ben bir günde göbeğim çatlasa 2 ünite bitiriyorum, sen nasıl oluyorda 6 bitiriyorsun :KK5::KK5:
bizede anlat bacım öğrenelim de belki faydası olur...yöntemini anlatırmısın???

Oy masallah
gözlerim yuvalarndan fırladı birden :):):):)
6unite nasıl biter bi gunde ya valla ben asla yapamam :):)

Öğlen 2 konu bitirdim mola verdim sonra 2 saatte azim ettim 4 konu bitirdim.
Yeter artık diyerek ders çalışmayı bitirdim.
Yarın da böyle çalışırsam iyi olur.
Konular anca bitecek :KK31:

sedulu yürü bi git yaaaa :63: :63:
ya ben bu işi bilmiyorum, yada sen baya hızlısın... :)ben bir günde göbeğim çatlasa 2 ünite bitiriyorum, sen nasıl oluyorda 6 bitiriyorsun :KK5::KK5:
bizede anlat bacım öğrenelim de belki faydası olur...yöntemini anlatırmısın???

Bacım bugün bende üstün performans sergiledim :KK1:
Tek yaptığım aöf kitaplarını okumak başka birşey yok.
Roman okur gibi okuyorum. Elimde yardımcı kitap falan yok

X