Kredili Sistem Açık Öğretim Ders Çalışma Sayfası

Bugün 1 ünite çalışabildim toplam 13 oldu.

Yarın türkiye ekonomisinin 7 ve 8. ünitelerine çalışacağım :KK37:

valla böyle okumak iyi oluyor gazelim
kim napmış ne eetmiş
ne yapacak gibisinden
şahsen ben yorum yapmasamda herkesin yazdığını tek tek okuyorum
yorum yapabileceklerime yapıyorum
maşallahın var bugün 2 ünite devirmişsin
şimdi sen yatmadanda çalışırsın kesin
çalışma aramızı açtın yine:KK52::KK52::KK52:
şaka tabi çalışırsın inşallah
bende birazdan başlıcam
üstümden tır geçmiş gibi yorgunum
bütün gün temizlik yaptım
çamaşır yıkadım astım
üstüne birde annem istedi diye börek yaptım 2 saat uğraştım o kadar yorgunlukta
saolsun annecim gelmiş akşam akşam yine beni terslio
yorgun tamam anlıyoruzda ben sanki yan gelip yatıyorum
iyice sinirlerim bozuldu
şimdi kafamıda veremem derse
hep zaten tam ders çalışcakken biri birşey yapar böyle
1 saatte bitirceğimi 2 saatte bitiririm:KK19::KK19::KK19::KK19:
canım her zaman seni takdirle andığımızı hatırlatmama gerek yok sanırım biliyorsun ne kadar takdir edildiğini...
gerçekten her gencin yapacağı iş değil, şuan hep çevremde gördüğüm gençlere bakıyorum da kulağında kulaklık, elinde telefon çatır çutur face de tweette dolaşıp, annesinin hazırladığı sofraya oturup burun kıvıran, gece geç saatlere kadar internette takılan, hep böyle benim gördüklerim...
annemin deyimiyle şimdiki gençlerin hepsi hoydur hoydur geziyor...:)
gerçekten sen bunların yanında çok çok olgunsun, hayatın meşgalesini erken yaşta ele almışsın...nerdeee şimdi evi temizleyip yemeği hazır edecek, ardından dersine çalışacak bi taraftan da kardeşinin dersleriyle uğraşacak....
hiç mütevazilik etme bence gerçekten durumun çok zor allah sabır versin....yaşıtların gırgır şamata yaşarken sen evle uğraşıyorsun...
ama hiç merak etme olgunluk insan için büyük meziyettir....sen ilerde bu meziyetlerinin faydalarını göreceksin inşallah....
bu arada ders çalışmak konusunda gücenmezsen bi tavsiyem var sana canım, geceye bırakma çalışma işini...
çünkü gündüz zaten iş güç falan filan derken hem bedenen hemde beyin yorgunluğu oluşuyor, ondan sonra ders çalışmaya ne zeka kalıyor ne güç...
o yüzden sabah biraz erken kalkıp en az bir ünite çalışabilirsen, hiç değilse gece yatana kadar da kalan birini çalışırsın...
ben çok erken kalkamıyorum ama, sabah kahvaltıyı yaptıktan sonra hiç işe güce bakmadan bir ünite bitiriyorum yaklaşık bir saat sürüyor...
sonra temizlik çamaşır bulaşık etrafı toparla yemek yap derken ikindi oluyor nerdeyse...tekrar bir ünite daha bitiriyorum....eğer mecalim kalırsa gece oğlum uyuduktan hemen sonra yaklaşık 22,00 civarında bir ünite daha gayret edebiliyorsam çalışıyorum...
diyeceğim gece çalışmak hem verimsiz oluyor anlamıyorsun, hemde uyku basıyor boşa çalışmış oluyorsun...

O guzel sözlerin öyle moral olduki şu an inan bana
Herkes için didiniyorum böyle diye ufak bi lafları bile dokunuyor işte
bu arada son mesajımı yazıp yolladgm an dayımlar geldi yeni evimizi görmeye
birde haberli gelselerdı guzel olcaktı ama :)
Tamda derse başlıcaktm aksilik
11.30da gttiler 12.30da derse basladm şu an 1unitem bitti
herkes horulduyor ben gömüldm çalşmaya :)
Bugun 4unite hedefm vardı cunku şu an çalstklarm çok basit seyler
Neyse ksmet böyleyms
gazelcim dedign gibi pzt den itibaren sabah erken kalkp çalısıcm bu haftasnu kardeşm uyusun diye böyle gecirdm yeni haftayla hzlanıcam Allahın izniyle
herkese iyi geceler iyi uykular :):)
Biten unitelerimi yarn yazarm şu an sayıyı unuttm asırı yuklemeden beynim durdu :):)

toplam 14 olmuş biten ünitelerim
dionisacım eklermisin sana zahmet
bugün 4 ünite hedefim var
ama hepside çok uzun biter mi bilmiyorum:KK50:

toplam 14 olmuş biten ünitelerim
dionisacım eklermisin sana zahmet
bugün 4 ünite hedefim var
ama hepside çok uzun biter mi bilmiyorum:KK50:

uzun uzunsa üniteler bitmeyebilir canım,
ben mesela şöyle yapıyorum, üşenmeden oturup tek tek sayıyorum sayfaları....:)
kısa kısa olan üç dersten 3 ünite bitiriyorum....ama eğer genelde uzunsa safyfalar tek dersten 2 ünite bitiriyorum....:KK1: biraz uyanıklık yapıyorum yani :)
mesela dün sabah hukuk dersinden 1 ünite bitirdim, ikinci ünitesini de ikindi civarı bitirdim...bugünlük yeter dedim...
sonra gece tv izlerken bilgisayar kitabına bi bakayım üniteler kaç sayfa dedim, ilk üniteseini bir hafta önce bitirmiştim, ama ikinci ünitesine bi baktım 10 sayfa :KK52::KK52: nasıl sevindim bi görsen :) hemen onuda okuyuverdim vesselam bir ünite daha ortadan kalkmış oldu böylelikle :)

bugünde yeni bi derse başlıyorum islam edebiyatı...genelde sayfalar 8 veya 10 civarı...2 ünite bu dersten bitircem, 1 ünite de yine bilgisayardan bitirecem...yine 3 yapıcam üniteleri inşallah....:)
uzun uzun oturmuş yazıyorum kafanızı şişiriyorum ama :) amacım şu, ben herkesin çalıştığı şekli yazdıklarını tek tek okuyorum ki belki bir tüyo yakalarım belki aklıma bi fikir gelir gibisinden :)
o yüzden böyle detaylı yazıyorum bende gözdem :) :KK34:

uzun uzunsa üniteler bitmeyebilir canım,
ben mesela şöyle yapıyorum, üşenmeden oturup tek tek sayıyorum sayfaları....:)
kısa kısa olan üç dersten 3 ünite bitiriyorum....ama eğer genelde uzunsa safyfalar tek dersten 2 ünite bitiriyorum....:KK1: biraz uyanıklık yapıyorum yani :)
mesela dün sabah hukuk dersinden 1 ünite bitirdim, ikinci ünitesini de ikindi civarı bitirdim...bugünlük yeter dedim...
sonra gece tv izlerken bilgisayar kitabına bi bakayım üniteler kaç sayfa dedim, ilk üniteseini bir hafta önce bitirmiştim, ama ikinci ünitesine bi baktım 10 sayfa :KK52::KK52: nasıl sevindim bi görsen :) hemen onuda okuyuverdim vesselam bir ünite daha ortadan kalkmış oldu böylelikle :)

bugünde yeni bi derse başlıyorum islam edebiyatı...genelde sayfalar 8 veya 10 civarı...2 ünite bu dersten bitircem, 1 ünite de yine bilgisayardan bitirecem...yine 3 yapıcam üniteleri inşallah....:)
uzun uzun oturmuş yazıyorum kafanızı şişiriyorum ama :) amacım şu, ben herkesin çalıştığı şekli yazdıklarını tek tek okuyorum ki belki bir tüyo yakalarım belki aklıma bi fikir gelir gibisinden :)
o yüzden böyle detaylı yazıyorum bende gözdem :) :KK34:

bende aynen senin yaptığın gibi yapıyorum:KK52::KK76:
çalışma şeklimiz aynı aslında
dün geceden baktım bugün çalışacağım derse
ilk 3 ünite çok uzun değil ama son ünite feci uzun
o yüzden tısrtım biraz
sonra aldım elime takvimi
hesaplamaya başladım
günde 3 ünite bitirsem bile son 4 gün tekrara vaktim kalıyor şaka gibi
o yüzden bugüne 4 ünite yazdım
ama bakalım
çok fena telaşlandım bu ara
yaz sen böyle uzun uzun
valla gözümün önüne canlanıosun:KK52:
daha iyi motive oluyorum ben yalnız olmadığımı bilince:KK1::KK1::KK1:

Bugün 3 ünite bitti şimdilik bakalım akşama kadar artar mı :KK14:

Topla bitirilen ünite sayısı : 15

Bütün ünitelerim bitti. Bundan sonra vize ünitelerinden başlayıp tekrar yapmayı düşünüyorum.

ayy maşallah ya:nazar::nazar::nazar:
şu an senin yerind eolmak isterdim:KK31:
ne güzel valla
ben yırtınsamda biraz zor biter:KK50::KK50:

sedulu bu saate kadar 3 ünite bitirdiysen akşama kadar uçarsın sen:KK52::KK52:
ben daha başlayamadım bugün
maşallah hepinize:nazar:

ne güzel valla

Alerjim fena arttı bu ara 3 üniteyi zar zor okudum. Gözlerimi yakıyor alerji yarın olsun da doktora gideceğim.
Dün çok çalışmak istedim ders ama yine hastalık yüzünden olmadı gözümü açamadım. 36 konu olmasa hiç ders çalışmıcam o derece sıkıldım.
akşama anca 2 ünite bitiririm gibi geliyor :KK14:
Sende burada oturma kız başla ders çalışmaya bak az kaldı ona göre

ne güzel valla

Ama benim cmt. günü girdiğim vize notlarım çok kötü geldi. Biri 15 diğeri 20. Vizeden önceki akşam eşimin tayini açıklanmıştı ve hiç beklemediğimiz bir yer çıkınca sabaha kadar ne uyudum ne de kendime gelebildim. Sınavada öyle girince canım soruları okusam bile algılama problemi yaşadım. Şimdi bunu telafi etmem lazım. O derslerden geçebilecek notları alıp geçmeliyim.

Alerjim fena arttı bu ara 3 üniteyi zar zor okudum. Gözlerimi yakıyor alerji yarın olsun da doktora gideceğim.
Dün çok çalışmak istedim ders ama yine hastalık yüzünden olmadı gözümü açamadım. 36 konu olmasa hiç ders çalışmıcam o derece sıkıldım.
akşama anca 2 ünite bitiririm gibi geliyor :KK14:
Sende burada oturma kız başla ders çalışmaya bak az kaldı ona göre

çok geçmiş olsun canım
bak bu lafını bekliyordum ders çalışmak için:KK52:
bir an vicdan azabı hissettim yemin ederim he
şimdi kalkıp evi toparlıcam sonra hemen oturcam derse
bugün geceye bırakamam
4 ünite bitirmem lazım:KK37:
ne halt yemeye bu kadar az ara veriyorlar anlamıyorumki
hadi biz evdeyiz
çalışanlar napsın yazık günah ya:KK19:

Bütün ünitelerim bitti. Bundan sonra vize ünitelerinden başlayıp tekrar yapmayı düşünüyorum.

adacım tebrik ederim valla bravo, hatırlat da sana kutlama yapıcaz, :) ünitesi biten herkese burda havai fişekli pastalı kutlama yapıcaz :) ben daha yeni yarıladım dün gece...daha 19 ünitem var :KK43:
genel tekrardan ziyade test çözsen daha verim almazmısın? benim test çözmeye zamanım olmayacak sanki üff :KK43:

bende aynen senin yaptığın gibi yapıyorum:KK52::KK76:
çalışma şeklimiz aynı aslında
dün geceden baktım bugün çalışacağım derse
ilk 3 ünite çok uzun değil ama son ünite feci uzun
o yüzden tısrtım biraz
sonra aldım elime takvimi
hesaplamaya başladım
günde 3 ünite bitirsem bile son 4 gün tekrara vaktim kalıyor şaka gibi
o yüzden bugüne 4 ünite yazdım
ama bakalım
çok fena telaşlandım bu ara
yaz sen böyle uzun uzun
valla gözümün önüne canlanıosun:KK52:
daha iyi motive oluyorum ben yalnız olmadığımı bilince:KK1::KK1::KK1:

sorma gözdecim :) eşim diyor ki oturup dakikalarca ünitelerin sayfalarını sayıp hesap yaptığın vakitte bir üniteyi bitirirdin diyo :) çok komik evet ama napıyım motive oluyorum, en azından ertesi gün ne yapacağımı bilmek biraz rahatlatıyor...bende bu aralar tırsık bişey oldum çıktım, yetişmeyecek diye üzülüyorum :KK43:

ooo maşallah daha ben uyku mahmurluğunu atamadım üzerimden, sedulu hanfendi 3 ünite bitirmiş bile, :) birde diyor ki akşama kadar artarmı, hiç utanma sıkılma yok hıhhh :63: :63:
birde bizi düşün bre vicdansız :KK52:

adacım tebrik ederim valla bravo, hatırlat da sana kutlama yapıcaz, :) ünitesi biten herkese burda havai fişekli pastalı kutlama yapıcaz :) ben daha yeni yarıladım dün gece...daha 19 ünitem var :KK43:
genel tekrardan ziyade test çözsen daha verim almazmısın? benim test çözmeye zamanım olmayacak sanki üff :KK43:

sorma gözdecim :) eşim diyor ki oturup dakikalarca ünitelerin sayfalarını sayıp hesap yaptığın vakitte bir üniteyi bitirirdin diyo :) çok komik evet ama napıyım motive oluyorum, en azından ertesi gün ne yapacağımı bilmek biraz rahatlatıyor...bende bu aralar tırsık bişey oldum çıktım, yetişmeyecek diye üzülüyorum :KK43:

ooo maşallah daha ben uyku mahmurluğunu atamadım üzerimden, sedulu hanfendi 3 ünite bitirmiş bile, :) birde diyor ki akşama kadar artarmı, hiç utanma sıkılma yok hıhhh :63: :63:
birde bizi düşün bre vicdansız :KK52:

Zaten her biten üniteden sonra test çözüyorum canım. Ama benim kitabın her sayfa her satırını yalayıp yutmam lazım. Bu final çok önemli benim için geçmem lazım bütün derslerimi. Zaten çok kötü gelen iki dersim var onlardan yüksek not almam lazım...

Ama benim cmt. günü girdiğim vize notlarım çok kötü geldi. Biri 15 diğeri 20. Vizeden önceki akşam eşimin tayini açıklanmıştı ve hiç beklemediğimiz bir yer çıkınca sabaha kadar ne uyudum ne de kendime gelebildim. Sınavada öyle girince canım soruları okusam bile algılama problemi yaşadım. Şimdi bunu telafi etmem lazım. O derslerden geçebilecek notları alıp geçmeliyim.

biliyorum canım moralin çok bozuktu çok üzülmüştüm
kader kısmet işte ne yapacaksın
unutma bak olacakla öleceğin önüne geçilmezmiş
Rabbim böyle hayırlı görmüş demekki
her işte bir hayır vardır
sen şimdi zaten en güzelini yapıosun yaptın da
azimle bitirdin bütün ünitelerini
inşallah karşılığını alırsın
çok tebrik ederim:KK16:

biliyorum canım moralin çok bozuktu çok üzülmüştüm
kader kısmet işte ne yapacaksın
unutma bak olacakla öleceğin önüne geçilmezmiş
Rabbim böyle hayırlı görmüş demekki
her işte bir hayır vardır
sen şimdi zaten en güzelini yapıosun yaptın da
azimle bitirdin bütün ünitelerini
inşallah karşılığını alırsın
çok tebrik ederim:KK16:

İnşallah karşılığını alırım canım çok stresteyim birde geçemezsen diye.
Neyse hadi bakalım hanımlar ders zamanı
Akşam üzeri herkes bitmiş konularla gelsin buraya...
Bende tekrarlarımı yazarım artık :KK52::KK52:

gazeeeeellll goşşşşş gıızzzz goooooooşşşş :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
yeni konu açtım evim güzel evime
çaya bekliyorum hepinizi:KK60::KK60::KK60:
bakında bir yorum yapın yahu:KK52:

hadi size iyi sohbetler ben kaçtım
evi toparlayıp ders çalışacağım:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

Tebrikler adaaaaa :)

$images.jpg

İnşallah karşılığını alırım canım çok stresteyim birde geçemezsen diye.
Neyse hadi bakalım hanımlar ders zamanı
Akşam üzeri herkes bitmiş konularla gelsin buraya...
Bende tekrarlarımı yazarım artık :KK52::KK52:

geçersin geçersin:KK16:
haydin gidiyok:KK55::KK55::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

X