Küçük Kalçaları büyütmek için

evet bencede kim bilgi alırsa burada paylaşsın bizimle yoksa egzersizlerle yapılcak iş değil sırnaşık şey

evt hemde 1.sayfada neler olabılecegını yasmıştım dolgulu camasırda.hem kendımıızın olsa fena mı olur.kotların dümdüz görumesınden bıktım valla :)

kızlar kardeşimhemşirelikte okuyor benim ve geçen gün bu östrojen haplarını sordum ona..
daha hapın adı ağzımdan çıkar çıkmaz şoka girdi zaten..
sakın böyle birsaçmalıkyapma dedi..
bana yan etkilerini anlattı ağzım açık kaldı..
bir kere bütün vücudun dengesini tamamen değiştirirp yeni bir sisteme geçiyormuş.
yani vücudun kendi sistemi alt üst oluyormuş.
ve de daha birsürüşey..
hormonlara inanılmaz yan etkisi varmış..
direk hormonlara etki eden bir hapmış..
ben kesinlikle vaz geçtim kızlar .
başka çareler arayalım..
halen kullanmak isteyen varsa muhakkak önce birdoktora danışsın..

acaba östrojen hapları dıye bahsettıgınız dogum kontrol hapları mı ki ? onlar da ostrojen ıcerıyor cunku .. gögüsleriniz buyuyor evet ama kalcaya sahıt olmadım . bu arada dogum kontrol hapı ostrojen ıcerdıgınden , tuy olusturmaz , bilakıs olusmasına engel olur. bır cok faydası da vardır , ama zararı da vardır. hastaysanız bu faydaları gormek ıcın zarrları goze alınabılır. ama sırf kalca buyusun dıye zararlar goze alınmamalı bence. saglık cunku bu herseyden onemlı .
kalca calıstıran sporlar ıse yarar ,mutlaka deneyın . aslında bu bıraz yapıyla alakalı , ama spor mutlaka ustune bır seyler katar.

ahhhhh ahhhhh arastırıyorum hiç yokkı buyutcek egzersızler.
kıvılcımcım ıyı oldu syledıgın bnde vazcaydım=))

oof of..
keşke bende başkaları gibi zayıflamaya çalışsam yaa..
öztrojenide eledik..
geriye spor salonu kaldı..
ya geçketen işe yarayacağını bilsem hemen yazılıcam şu spor salonuna..
bacaklar için kum torbasını denicem ama kalçaları napcaz.

antrenörrr seni öpmek istiyorum canım benimmmŞeniz
o verdiğin linki inceledim de diyorki o sporu yaparak kalçayı küçültmez geliştirirsiniz diyo yaaa inananmıyorum süper bşy budelikafadulden
o verdiğin linkteki hareketleri yapıcam..birde kum torbası kesinlikle ilk fırsatta alıcam..
e ben çözümü buldum ozaman delikafadulden
ay Allahım inşallah işe yarar ya..
canım onları yapmam yeterli dimi o linkteki hareketleri..
birde kum torbasıyla bu iş olur heraldedelikafadulden

yerimseniben
Birde egzersiz lastikleri var.
Onu da almanı tavsiye ederim.
Bir ucunu sabit bir yere bağlayıp diğer ucunu ayak bileğine geçirip egzersiz yapar ve çok rahat bir şekilde istediğin sonuca varabilirsin.
Tabii kalça büyütmek-toparlamak isteyen herkes için geçerli buyerimseniben

antrenör saglıgına duacıyım.inş işe yarar cok heveslendım saten düzenlı spor yapıorum bunuda yaprım.kıslar bence şimdi popomuzu ölçüp yazalım.gelışmelrle cm degerlerınıde ekleyelım =))))

yerimseniben Evet bu iyi fikir.
Bence de yazın ölçülerinizi.
Hatta olursa bu egzersizleri 1 ay gibi bir süre yaptıktan sonra size ilave hareketler sunabilirim.
Böylelikle çok daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.
a.s

Hem örnek verdiğim hareketi göresiniz diye hem de o sayfadaki linki takip edesiniz diye verdim.
Söylediğiniz linke tıklayıp mesajımın içindeki kalça egzersizleri yazan linkle devam edin..
(umarım anlatabilmişimdirkafamçokkarıştı)
a.s.

yerimseniben
Birde egzersiz lastikleri var.
Onu da almanı tavsiye ederim.
Bir ucunu sabit bir yere bağlayıp diğer ucunu ayak bileğine geçirip egzersiz yapar ve çok rahat bir şekilde istediğin sonuca varabilirsin.
Tabii kalça büyütmek-toparlamak isteyen herkes için geçerli buyerimseniben
anrenörcüm ya en son cümlede demişsin ya hem kalça büyütmek hemde toparlamak için diye ya biz yanlışlıkla bu hareketlerle daha çok toparlayıp küçültürsek zaten olmayan bşyin daha çok küçülmesi aman allahım kabus gibi:1shok:
ben başlıcam bu hareketlşere..bu gün kum torması sordum ama bulamaıdm ya..2 yere sordum bana kocaman boks yaparlar ondan mı diyo adam:kızgın:
canım başka bildiğin hareketler varsa yaz nğlur yaza kadar bi gelişme istiyorum ben çok taktım kafaya ya..
bazen ağlıyorum sinirimden..
kumaş pantolon giymek istiyorum bende yaa..
artez cim gelişöeleri yazalım canım haklısın hem daha çok gaza geliriz böylece..cokacimcoook

Kıvılcım merak etme ben profesyonel sporcuyum ve bu egzersizleri yıllardır yapıyorum.
İçin rahat olsun.
yerimseniben
Bu arada bu egzersizleri yapmaya başladığınızda beslenmenizi de ihmal etmeyinsüprizzzzz

Canım kum torbası değil de Ayak bileğine takılan kum ağırlığı var mı? diye sor.

Yeni hareketler zamanla ekleyeceğim merak etme canım siz bunları 2-3 hafta bir yapın sonra program değişikliğine başlarızkaydirigubbakcemile5

canım benim ya çok ama çok sağol..
eğer kalçamı bühütürsem senin sayende olucak canım ya..
şimdi sıra bu sporlara ayıracak vakti yaratmaya geldi..
sanırım akşamları yapmadan önce yapıcam ben ..
yorgunlktan ölsem de hasta olsamda yapıcam kararlıyım..
gelişmeleri yazıcam canım..
böyle profosyenel bir sporcuya danışmaya çokihtiyacım vardı..
gidip spor salonlarınada sormaya çekiniyordum..
ayy nekadar zayıfsın sen istesende büyümez derler falan diye:))

Olur olur akşam da olur.
Ben gündüz antrenmanlarımı yapmama rağmen ekstra olarak akşamları da karın kası,bacak ve vucut esnekliğimi korumak için mutlaka antrenman yapıyorum.
Yalnız dediğim gibi beslenme çok önemli,yemeği ihmal etme..

X