Saç Rengi ve Saç Boyama Küllü açık kumral mı ? Küllü koyu sarı mı ?

Baharyagmuru35

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
14.264
14.658
Saçlarımı boyattım renginden hiç memnun değilim acayip bi renk oldu karamel desem değil değişik bi sarı tonda . Saçlarım tek renk görünsün istiyorum ama tabi dipler boyattığım renkten bi ton koyu olsa doğal dursa daha iyi olur . Kuaförlerede çok para istiyorlar vermek istemiyorum pek . kutunun üstünde ne renk varsa aynı o renk olsun istiyorum hiç de uğraşmak istemiyorum bidaha boyadıktan sonra başka bir renktr falan .
Bu saç renginin üstüne başlıktaki belirrttiğim renklerden birini boyasam tam olur mu tutar mı güzel olur mu ?
Küllü açık kumral mı küllü koyu sarı mı ? İkisininde 8.1 i iyi bence ama hangisi karar vermeedimm ? Ve yaptığım boya bu saçımın üzerine tutar mı ?

Son düzenleme:
Saçlarımı boyattım renginden hiç memnun değilim acayip bi renk oldu karamel desem değil değişik bi sarı tonda . Saçlarım tek renk görünsün istiyorum ama tabi dipler boyattığım renkten bi ton koyu olsa doğal dursa daha iyi olur . Kuaförlerede çok para istiyorlar vermek istemiyorum pek . kutunun üstünde ne renk varsa aynı o renk olsun istiyorum hiç de uğraşmak istemiyorum bidaha boyadıktan sonra başka bir renktr falan .
Bu saç renginin üstüne başlıktaki belirrttiğim renklerden birini boyasam tam olur mu tutar mı güzel olur mu ?
Küllü açık kumral mı küllü koyu sarı mı ? İkisininde 8.1 i iyi bence ama hangisi karar vermeedimm ? Ve yaptığım boya bu saçımın üzerine tutar mı ?
8.1 saçının şu anki rengine göre sonuç verir şu an kız kardeşim boyuyor 8.1 kestane saçları,7.1 gibioluyor boyadığında

8.1 saçının şu anki rengine göre sonuç verir şu an kız kardeşim boyuyor 8.1 kestane saçları,7.1 gibioluyor boyadığında

şimiki hali.jpg
Saçımın rengi şuan böle bunun üstüne küllü açık kumral ya da küllü koyu sarı olur diyorsunuz yani ?
Bazı sitelerde boyalı saçın üstüne tutmayablr falan yazıyorda kafam karıştı ?

Eki Görüntüle 1407601
Saçımın rengi şuan böle bunun üstüne küllü açık kumral ya da küllü koyu sarı olur diyorsunuz yani ?
saçlarının üzerine tutar ama tek boyamada tutmaz..birde en az 2 kutu almalısın saçların uzun çünki..loreal öneririm..

Eki Görüntüle 1407601
tutmaması şu şekilde,eğer boyayacağın renk açıksa saçlarında koyu ise tutmaz..ama senin zemin açık renk tutar yani..

Bu şekilde sadece küllü renge boyamamalısın yani şöyle küllü açık kumrala karar verirsen mesela açık kumral ile küllü açık kumralı karıştırıp boya yoksa küllü renkler istediğin gibi bir sonuç vermez. Hatta çok eski konularımda böyle bir başlığım vardı kendi rengime dönmek istiyordum o şekilde boyamıştım. Benim kendi saçım küllü kumral gibi mesela onu elde etmek için koyu sarı ile küllü koyu sarıyı karıştırmıştım yanlış hatırlamıyorsam.

Bi kere işte loreal ombre renk açıcı kullandm mahvoldu yani renk zıtlığı oldu o yzden boyattm tekrar ondan yine saçımı kötü yaparsam diye endişeliyim
arkadaşın tarif ettiği gibi boyayabilirsin ben güzel olacağından eminim..bir kutu açık kumral..bir kutu küllü açık kumral karıştırıp boyarsın..zeminin müsait..

Peki teşekkür ederim .. Bir de bu bal köpüğüne boyasam saçımda kızıllık ya da bakırlık olmaz değil mi ? istemiyorum çünkü
8.0 da olmaz canım ama dipte hiç denemedim kızkardeşim saçını hep 8.1 .....9.1...lerle boyadığımızdan dibi tahmin edemiyorum..saçın genelinde kızıllık bakırlık olmaz ama..

İsimlere takılmayın, numaralara bakın.Açık küllü kumral ve koyu küllü sarı aynı renk, o yüzden 8.1 ikisi de.Balköpüğü dediğiniz 8 numara da bir markada açık kumral, diğerinde koyu sarı diye geçebilir.
8 tonu istediğiniz aşikar, şu anki saç renginizde dorelik var gibi görünüyor fotoda, o yüzden küllü yani 8.1 boyamanızı öneririm.
Bu renk çıkar mı diye verdiğiniz fotoyla ilgili olaraksa: hayır çıkmaz.boyayla röfle çıktığı görülmedi henüz :)
Boyadıktan sonra röfle veya balyaj yaptırabilirsiniz.

X