İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Külot sorunu

Büyük mağazalar olur hani caddelerde içgiyim için fiyatlar 3 tl den başlar 10 tl ye kadar var oralara bakın derim daha uygun ve kullanışlı olur.

Eger zayıf bir vücudunuz varsa lcw young koleksiyonunda 13-14 yaş iç çamaşırlarını deneyin derim:)
Ben 5 li paketi 20tlye almıştım 2 sene önce daha yeni kullanabildim eskiyenleri atıp. İnanın çok rahat

Lcw.nin broşür gibi sayfalarca kullanma talimatı malesef külotunda da var.
k.çını kaşındırıyo.
Aldım pişman oldum.

Ahahahah aklıma arkadaşlarla yaşadığımız bir diyalog geldi.

Kıymetli totolu güzel arkadaşım La senza ya girdi.
Tanesi 15 tl den 4 tane kilot alıyor.
Bizim gözler pört.
Ne var lan dedi ne bakıyonuz.
Dedim çok pahalı lan alcan mı cidden?
Dedi ki alcam tabi be siz nerden alıyonuz?

Öbürü dedi ki Valla ben pazardan tanesi 1 tl ye alıyorum. :KK70:
Kıymetli totolu balımdan beklenen cevap geldi.
Kısım ben tanesi 15 tlden alıp 15 ay giyiyorum hiç bir şey olmuyor.
Sizin 1 tl liklerin 1 haftada lastikleri çıkar :)

Başlar önde..
Ayrıldık olay yerinden.

Bir dona 15 tl veremem lan ben çok zengin olsam verir miydim acep? :)

Not: A101 iyidir :)

İyi akşamlar sevgili kk,

Yıllardır doğru düzgün rahat edecek sağlam külot bulamıyorum. Bazılarının birkaç yıkamada yandaki dikişleri yırtılıyor, lastikleri gevşiyor, veya poponun arasına giriyor rahat edemiyorum.

Loyadan aldıklarımın dikişleri birkaç yıkamada yırtıldı, paraya kıyıp pentiden 15 tlye külot aldım o da popo arasına giriyor hiiç rahat edemiyorum :KK70: en son bimden aldım onlar çok rahat ve çok sağlam çıktı ama %100 pamuk olmadığı için sağlıksız ve biraz terletiyor.

Öğrenciyim bi küloda 10 tlden fazla vermek çok geliyor bana :KK70: ama en son paraya kıyıp alacağım. Siz nereden alıyorsunuz önerileriniz nedir? Teşekkür ederim:)
Ayni dertten ben de muzdaribim. Butun kulotlar ya poponun icine aciyor ya da pamuklu degil.Ben en kaliteli donlari Erdem' de buluyorum
Bazi iccamasiri satan tuhafiyelerde oluyor, biraz pahali ama inan degiyor. Ben buldugum zaman stokluyorum

Eki Görüntüle 2040101 Eki Görüntüle 2040100
bu tarzlarda rahatlıgı buldum ben
bonprix dıye bır sıte var almanyadan getırtıyorum bıraz pahalı ama camış gıbı yıka yıka gıy hıc bıseycık olmuyor rahat kalıp oldugundan belden bacaktan etı sıkıp portletmıyor rahatsız etmıyor 2 haftada gelıyor ama

a101 ın kulotları da guzel...

Allaam yarappim nasıl rahat ediyon sen bunlarla :KK70: :KK70:
Takdir ettim :KK66: ben şu ip külotlara çok özeniyorum ne deniyosa onlara artık :KK70:

Gidiyorsun pazara aliyorsun tutku %100 pamuk ve bir kiloda 4 5 tl veriyorsun tamamm :KK70: ve baya bir zaman giyiyorsun

h&m iç çamaşırında iyidir.
ayrıca pazardan da tutku, papatya falan alıyorum güzel denk geldikçe, çok memnunum,
benim giydiğim don ya string olacak ya arkası iyice popomu kapatacak, ikisinin arası oldu mu hem pantolonlarda hoş durmuyor hem rahatsız ediyor :olamaz:

Ahahahah aklıma arkadaşlarla yaşadığımız bir diyalog geldi.

Kıymetli totolu güzel arkadaşım La senza ya girdi.
Tanesi 15 tl den 4 tane kilot alıyor.
Bizim gözler pört.
Ne var lan dedi ne bakıyonuz.
Dedim çok pahalı lan alcan mı cidden?
Dedi ki alcam tabi be siz nerden alıyonuz?

Öbürü dedi ki Valla ben pazardan tanesi 1 tl ye alıyorum. :KK70:
Kıymetli totolu balımdan beklenen cevap geldi.
Kısım ben tanesi 15 tlden alıp 15 ay giyiyorum hiç bir şey olmuyor.
Sizin 1 tl liklerin 1 haftada lastikleri çıkar :)

Başlar önde..
Ayrıldık olay yerinden.

Bir dona 15 tl veremem lan ben çok zengin olsam verir miydim acep? :)

Not: A101 iyidir :)
Valla bana da bi dona 15 tl vermek çook geliyor. Her gün 1 külot giyiniyorum bazı günler yazın falan 2 hatta. En az 15 kolüda ihtiyaç var. Yani totalde 225 tl çok ya :KK70:

h&m iç çamaşırında iyidir.
ayrıca pazardan da tutku, papatya falan alıyorum güzel denk geldikçe, çok memnunum,
benim giydiğim don ya string olacak ya arkası iyice popomu kapatacak, ikisinin arası oldu mu hem pantolonlarda hoş durmuyor hem rahatsız ediyor :olamaz:
İşte popoyu tam kapatacak külot bulmak o kadar zor oluyor ki :KK70: ben de öyle istiyorum. Diğerleri çok rahatsız

Ben la senzadan aldım bir dönem, 4 senedir giyiyorum hiç bir şey olmadı. Keşke kapanmadan daha çok alsaymışım.
Şimdi kayınvalidemin doncusu varmış pazarda, bana 15 tane falan aldı çok rahat gerçekten. Onlardan diğerlerine sıra gelmiyor. Bence pazarları bir yoklayın kaliteli şeyler çıkabiliyor.

İşte popoyu tam kapatacak külot bulmak o kadar zor oluyor ki :KK70: ben de öyle istiyorum. Diğerleri çok rahatsız

ya hatırlamıyorum şimdi markasını ama tutkuydu galiba, tatile gitmeden bizim pazardan 4 tanesini 10 liraya aldım, hatta grili pembeli puantiyeli, sevimli de nene donu gibi değil :KK53: çok memnun kaldım süper kapattı, denk gelirsem stok yapacağım :KK45:

Ben la senzadan aldım bir dönem, 4 senedir giyiyorum hiç bir şey olmadı. Keşke kapanmadan daha çok alsaymışım.
Şimdi kayınvalidemin doncusu varmış pazarda, bana 15 tane falan aldı çok rahat gerçekten. Onlardan diğerlerine sıra gelmiyor. Bence pazarları bir yoklayın kaliteli şeyler çıkabiliyor.
Haklısınız aslında uzun zamandır pazara gitmiyorum bi bakmak lazım

X