İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Külot sorunu

Şahinler'den şaşmam :) Seksi değil ama rahat ve uygun. Şu anda bayram nedeniyle kargoda bedava. Sitesine bir bak istersen

ya hatırlamıyorum şimdi markasını ama tutkuydu galiba, tatile gitmeden bizim pazardan 4 tanesini 10 liraya aldım, hatta grili pembeli puantiyeli, sevimli de nene donu gibi değil :KK53: çok memnun kaldım süper kapattı, denk gelirsem stok yapacağım :KK45:
Valla görünüşe göre ben de pazarları yoklayacağım:KK70: bi de a101'den alacağım

Son düzenleme:
O kalın lastikli donları diyorsanız evet çok rahattı küçükken hep giyerdik ama şimdi lastikleri çok kalın geliyor kot pantolonun üstüne falan çıkıyor :KK70: ince slipleri de yine popo arasına giriyor bi de medium giyiniyorum :olamaz:

Yok ya artik kalin lastikli don mu kaldi :63: rengarenk bir suru kulodum var tutkudan, asla deforme olmuyor :KK8: ha tabii seksi degil. Ona bir sey diyemeyeceğim.

Ben la senzadan aldım bir dönem, 4 senedir giyiyorum hiç bir şey olmadı. Keşke kapanmadan daha çok alsaymışım.
Şimdi kayınvalidemin doncusu varmış pazarda, bana 15 tane falan aldı çok rahat gerçekten. Onlardan diğerlerine sıra gelmiyor. Bence pazarları bir yoklayın kaliteli şeyler çıkabiliyor.
KV nin doncusu mu :KK70: Allah iyiliğini versin yerlere yattım gülmekten :KK70:

Ben pazardan alıyorum artık. 3 ü 10 tl bambu külotlar. Jem esnek, hem ince hem de yumuşak. Atlet ve çoraplarına da bayılıyorum.

Sevgilim yeşildelisi bu konuyu açtığın için allah senden razı olsun. Dün aynı şeyden yakındım içimden.
A101 silk and blue bence de şimdilik hem ucuz hem kaliteli.
İz yapmayan ama biraz pahalı olan piere cardine saten var. 1 tane ondan bulunması gerek bence.
Ben de bu konuda araştırmalarıma devam edeceğim. Bulursam düzgün bi marka haber veririm.

Ya boxer giyiyorum yada tanga diğer türlü hiçbir şekilde rahat edemiyorum normal külotları sadece regl olduğum zamanlar giyiyorum o bile bana işkence geliyor ya tanga ya alıştır kendini bir daha başka tür aramazsın hem pantolonda hiç belli olmuyor hem rahatsız etmiyor

A 101 inkiler kaliteli atleti filan da öyle ama bedeni tutturamıyorum S/M sıkıyor L/XL babaanne donu gibi oluyor:KK70:

ben LCW den çok memnunum hafif düşük belli Brazilian mı neydi o türü çok iyi yıkandıkça yıpranmıyor. bir de normal kesim ama arkası iki taraflı kalın dantel olanı var hem dışardan belli olmuyor hem de çok rahat.

Sevgilim yeşildelisi bu konuyu açtığın için allah senden razı olsun. Dün aynı şeyden yakındım içimden.
A101 silk and blue bence de şimdilik hem ucuz hem kaliteli.
İz yapmayan ama biraz pahalı olan piere cardine saten var. 1 tane ondan bulunması gerek bence.
Ben de bu konuda araştırmalarıma devam edeceğim. Bulursam düzgün bi marka haber veririm.
Teşekkür ederim umarım buluruz :KK70:

Ya boxer giyiyorum yada tanga diğer türlü hiçbir şekilde rahat edemiyorum normal külotları sadece regl olduğum zamanlar giyiyorum o bile bana işkence geliyor ya tanga ya alıştır kendini bir daha başka tür aramazsın hem pantolonda hiç belli olmuyor hem rahatsız etmiyor
Tanga bana dünyanın en rahatsız şeyi gibi geliyor ya. Belki alışsam rahat ederim ama pek sağlıklı bi şey deniliyor tanga için.

X