Kumar bağımlısı eş sorunu

Cocugun da yokmuş ne düşünüyorsun acaba. Kurtuldun farkında mısın. Dönersen aptalın tekisin kusura bakma. Ben de boyle bir adamı bosadım kumar hastalık. Ben cocuk yapmıştım cocuguma ayrı üzülüyorum kendıme ayrı. Senın yerinde olmak isterdim ahhhhh ahhhh
Bir kız çocuğu varmış

Allah yardımcınız olsun. Kurtulursunuz da umarım güzel haberlerinizi alırız

Bazı erkekler adamm olmaz olur diye beklememek lazım yaş kaç olursa olsun baktın olmıyor kumara alkole kadına gidiyor çek çizgini yeniden başla çocığunla yeni düzen kurmak onlarıda bu pislik işlerinde geride bırakmak gerekiyor.zaten Allah onları bu kadar haram işlerle iflah etmiyor sürünüp duruyorlar. Kadının hayatını mahvedip hani onlar diyor ya ben bir defa geldim hayatımı yaşayacam diye unuttukları birşey varki bizde bir defa geliyoruz hayata

Bazı erkekler adamm olmaz olur diye beklememek lazım yaş kaç olursa olsun baktın olmıyor kumara alkole kadına gidiyor çek çizgini yeniden başla çocığunla yeni düzen kurmak onlarıda bu pislik işlerinde geride bırakmak gerekiyor.zaten Allah onları bu kadar haram işlerle iflah etmiyor sürünüp duruyorlar. Kadının hayatını mahvedip hani onlar diyor ya ben bir defa geldim hayatımı yaşayacam diye unuttukları birşey varki bizde bir defa geliyoruz hayata
Çocuğum yok. Kpss ye hazırlanıyorum. Atanıp kendi hayatıma bakacağım inşallah. Ailemin yanindayim. Asla iflah olmasın. Kumarı tercih etti. Ailesi de evet bu süreçte bana destek verdiler fakat boşandıktan sonra benim oturduğum salon takımını kendi evlerine sermis oturuyorlar. Bu kadar görgüsüzlük nedir ya bizim oralarda ayıp karşılanır. Bunlar almış oturuyor

bu illetten dolayı boşanan çok arkadaşım var
gerçekten ciddi bir aşamada ise düzlmesi çok zor
Şöyle söyleyeyim siz ciddiyetini ölçün. Benden 100 bin ihtiyaç kredisi çekmiş. İki kere kredi kartimdan 39 bin çekti. Benim cantamdaki altını caldi. iş yerinden çalmış. Ailesinin kullandığı kredi kartını patlatmış. Kız kardeşinden kredi çekmiş kandirip. Annesinin bileziği çalmış. 3 aydır kira vermemis. Elden borçlar almış

X