Makyaj Ürünleri Kurabiyenin makyaj topiği :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

youonlyliveonce

Guru
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2011
5.100
201
Herkese merhabalar hoşgeldiniz topiğime:KK42:
uzun süredir forumda fazla vakit geçiremiyorum yoğun iş temposu yüzünden malesef
sizlerle gündelik hayatta kullandığım makyaj malzemelerimi paylaşmaya karar verdim :KK55: hafif makyaj yapan biriyim ama makyaj ürünlerine ilgin bi hayli fazladır :) Ürünler hakkında tecrübelerimden yola çıkarak tüm sorularınıza cevap verebilirim :KK12:

$fotoğraf0077.jpg
İlk sırayı bb kremler aldı maybelline bb 'ler biri en açık biri en koyu tonu açık tonunu gündelik olarak kullanıyorum hafif bir yapısı var kapatıcılığı pek yok diyebilirim
ama seviyorum. Pure beauty bb kremi ise bugün aldım epey memnun kalanlar var çünkü denemeden bişey diyemeyeceğim malesef :)
$fotoğraf0080.jpg
İşte fondötenlerim ve pudram :)
Essence soft&naturel gerçekten bir harika hem hesaplı hemde kadife gibi duruşu var yüzde uzun süre kalıcılığını koruyor tavsiye ederim tüm gratis mağazalarında bulabilirsiniz :)
Rimmelin stay mattesi 2 senedir kullandığım ve uzun zamanlar kullanacağım süper bir pudra ben 001 numarasını kullanıyorum ten rengime en uygun tonu bu

Maybelline fondöten iste gerçekten dağılımına hayran kaldığım bi ürün

$fotoğraf0085.jpg
Maybelline krem allık daha yeni aldım tonunu çok beğendim fakat hafif simli gibi gündelik için bana göre pek uygun değil gibi görünüyor ama kıvamı güzel bir ürün
$fotoğraf0076.jpg

Essence makyaj bazı bunu alalım 2 ay gibi bir zaman oldu ama sadece iki kere kullandım fazla bişey anlamadım o sebeple yorum yapamayacağım:)
$fotoğraf0078.jpg

Yine maybelline :) bronzer ve concealer bu ürünler gerçekten güzel gündelik makyajlarımın vazgeçilmez iki parçası diyebilirim

$fotoğraf0079.jpg

Sırada rimmel kate rujlar ! renklerine bayılıyorum sürülümü yumuşaklığı gerçekten muntazam
$fotoğraf0083.jpg $fotoğraf0082.jpg

the balm hot mama günlük kullandığım ve asla vazgeçemeyeceğim çok naturel bi duruşu olan allık denemediyseniz mutlaka denemenizi öneririm şeftali ton allık sevenler için gerçkten ideal bir ürün
$fotoğraf0092.jpg
Fırçalarım :) sağ baştaki flormar fondöten fırçası yumuşak kıl yapısıyla fondöteni ve bb kremimi güzelce uyguladığım hem hesaplı hemde kullanışlı bir ürün
ortadaki allık ve bronzer fırçam fena sayılmaz :)
soldaki ise pudra fırçam biraz tüy döksede beni idare ediyor:)

$fotoğraf0087.jpg

Göz kalemlerim
flormarın kahverengi mavi ve siyah kalemleri bunlar, çok beğeniyorum hem kalıcı hemde sürülümü güzel
yeşil olan ise maybelline rengi nefti yeşili ve göze hoş bir görünüm veriyor

$fotoğraf0086.jpg

İşte eyelinerlarım !

Bu iki ürünüde gerçekten severek kullanıyorum baştaki rimmelin ince uçlusu sürümü çok kolay ve hiç bulaşmıyor
diğeri ise essence oda güzel ama ucu kalın olduğu için biraz uğraştırıyor beni

$fotoğraf0084.jpg
Farlarım
Baştaki essence tonları çok doğal ve günlük kullanım için idealdir
tekli olan beyaz farı ise göz pınarlarıma hafif sürü ce çok güzel bir ışıltı katıyor gözlerime
Ortadaki oriflame renk tonunu beğeniyorum essence farlar ile hemen hemen aynı kalitede bence ikisindende memnunum :)

$fotoğraf0094.jpg
Son dakika geldi aklıma fırçalarım unutmuşum onları
Essenceden almıştım gayet iyi kullanımlarıda rahat uygulanışındanda memnunum

Son düzenleme:
CAnımmmmm :KK16: Hayırlı olsun topiğin ilk önce. :KK12::KK12::KK12:

Bende takipçisiyim arıtk topiğinninn:KK16:

Fondotenını merak ettim ebn açık bugdayım göz altında açzcık morluklarım var onlar için make up kapatıcı ev fondoten kullanıyorum:KK12:

yarın paylaşırım senin fondotenin nasıl yani cildin yağlandırıyormu?:26:

CAnımmmmm :KK16: Hayırlı olsun topiğin ilk önce. :KK12::KK12::KK12:

Bende takipçisiyim arıtk topiğinninn:KK16:

Fondotenını merak ettim ebn açık bugdayım göz altında açzcık morluklarım var onlar için make up kapatıcı ev fondoten kullanıyorum:KK12:

yarın paylaşırım senin fondotenin nasıl yani cildin yağlandırıyormu?:26:

çok teşekkür ederim kedicik hoşgeldin canımm:KK9:

hayır essence soft &natureli soruyosan gerçekten çok güzel bir ürün mac studio fixide kullandım ben hemen hemen aynı desem inan abartmış olmam ciltte uzun süre kalıcılığını koruyor benim cildim normal bana gayet iyi geliyor yağlanma olmuyor hiç

selam kurabiyeeemm :KK16::KK16:
hot mama allığı tavsiye etmiştin bana bir türlü nasip olmadı almak
şimdi burda görünce çok heves ettim indirime girer girmez alacağım

çok teşekkür ederim kedicik hoşgeldin canımm:KK9:

hayır essence soft &natureli soruyosan gerçekten çok güzel bir ürün mac studio fixide kullandım ben hemen hemen aynı desem inan abartmış olmam ciltte uzun süre kalıcılığını koruyor benim cildim normal bana gayet iyi geliyor yağlanma olmuyor hiç

Benim cildim yağlanınca sivilce basıyor dengelemeye öalışyıorum tonikelr kremler felan :KK25:

hadi ya mac studio fixide kadar etkili ve güzelse kullanmak isterim:KK19:

Başka nerelerde bulabilirm bu fondoteni :KK25:

Şimdi ugraşamamda yarın ebnde makyaj malzemelerimi çekip koyarım :KK12:

göz üstüne gölge nasıl yapılır birde onu anlatsan:KK1:

önce gri farı tüm göz kapağına uygula canım sonra siyah kalemi göz kapağının diplerine sürüp gölgelendirme fırçasıyla veya kulak çöpüyle karıştır
sonra alt kirpik diplerinede siyah kalemi incecik sür ve gölgeleme işlemini hafifçe onada uygula en pratik ve kolay yolu bu :)

Son düzenleme:
Benim cildim yağlanınca sivilce basıyor dengelemeye öalışyıorum tonikelr kremler felan :KK25:

hadi ya mac studio fixide kadar etkili ve güzelse kullanmak isterim:KK19:

Başka nerelerde bulabilirm bu fondoteni :KK25:

Şimdi ugraşamamda yarın ebnde makyaj malzemelerimi çekip koyarım :KK12:

yani bu benim düşüncem canım ben gerçekten çok memnun kaldım ama her ciltte aynı etkiyi gösterir mi bilemicem :44:
gratislerde var sadece benim bildiğim
yarın bekliyorum o halde senin malzemeeleride :)

Kurabiyem hayırlı olsun topiğin:KK16::KK16::KK16:...ben de dün baz ve bb krem nedir diye sormak için konu açmıştımm,burdan takip ederim artık tatlımmm

evettt merhaba kızlar :KK3::KK3::KK3:

Bende makyaj malzemelerimi çektim ojelerimi tası taragımı çektim koyucam :KK53:

Bu benden size şarkı dinleyinde neşeniz gelsin [video=youtube;17ozSeGw-fY]http://www.youtube.com/watch?v=17ozSeGw-fY[/video]

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Ben çok beğeniyorum , meke up Fondoten kapatıcılarıda ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

$makeup Yagsız fondoten.jpg $makeup kapatıcı.jpg $makeup göz farı.jpg $makeup yağlı fondoten.jpg

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Bunlar yüz temizliyicilerim kremlerim gözl altı bitkisel kürrüm ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
$alizade göz altı bitkisel kür.jpg $el yüz vaselin krem.jpg $endless vucut kremim çok hoş duj jeli ve parfumude var hediye.jpg $garnier B.B krem.jpg $Loreal.jpg $nivea maske.jpg $makyaj temizliyici.jpg $skin soft avon.jpg

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Göz kalemlerim flormarın çok kalıcı çok beeniyorum ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
$flormar & emily yeşil siyah kalem.jpg $flormar açık pembe.jpg $flormar koyu pembe.jpg $flormarr parlatıcı.jpg $goldenros Açık pembe ruj.jpg $the body shop bitkisel açık mürdm ruj.jpg
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ the body shop dudak balsamı♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
$the body shop.jpg

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Ojelerim ve dolabımı düzenlemeden önceki hali ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

$70 tane regarek oje.jpg $toplamadan önceki hali dolabımın bir kısmı.jpg

Tetee buka allıgım bitti açık pembe vardı naturel makyaj ları seviyorum çok abartıda yapmıyorum makyajda yapıp koyucam :KK16:

Kurabiyem hayırlı olsun topiğin:KK16::KK16::KK16:...ben de dün baz ve bb krem nedir diye sormak için konu açmıştımm,burdan takip ederim artık tatlımmm

canım hoşgeldinn:KK54::KK54: çok memnun olurum topiğimden seni görmekten:KK3:
canım baz bir nevi makyaj sabitleyici yani makyajın yüzde hem daha kalıcı hemde daha düzgün durması için kullanılıyor
bb krem ise hem kapatıcı hem nemlendirici bi krem yani ne fondöten ne yüz kremi bana göre :)

X