Makyaj Ürünleri Kurabiyenin makyaj topiği :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
evettt merhaba kızlar :KK3::KK3::KK3:

Bende makyaj malzemelerimi çektim ojelerimi tası taragımı çektim koyucam :KK53:

Bu benden size şarkı dinleyinde neşeniz gelsin [video=youtube;17ozSeGw-fY]http://www.youtube.com/watch?v=17ozSeGw-fY[/video]

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Ben çok beğeniyorum , meke up Fondoten kapatıcılarıda ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Eki Görüntüle 620299 Eki Görüntüle 620300 Eki Görüntüle 620301 Eki Görüntüle 620302

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Bunlar yüz temizliyicilerim kremlerim gözl altı bitkisel kürrüm ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Eki Görüntüle 620307 Eki Görüntüle 620308 Eki Görüntüle 620309 Eki Görüntüle 620310 Eki Görüntüle 620311 Eki Görüntüle 620312 Eki Görüntüle 620313 Eki Görüntüle 620314

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Göz kalemlerim flormarın çok kalıcı çok beeniyorum ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Eki Görüntüle 620326 Eki Görüntüle 620327 Eki Görüntüle 620329 Eki Görüntüle 620330 Eki Görüntüle 620331 Eki Görüntüle 620332
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ the body shop dudak balsamı♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Eki Görüntüle 620333

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Ojelerim ve dolabımı düzenlemeden önceki hali ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Eki Görüntüle 620338 Eki Görüntüle 620339

Tetee buka allıgım bitti açık pembe vardı naturel makyaj ları seviyorum çok abartıda yapmıyorum makyajda yapıp koyucam :KK16:

canım sende bendensin naturel makyaj her zaman idealdir bana göre:KK31:
ürünler gayet güzel günlük makyaj için kulanılabilecek güzel ürünler

canım hoşgeldinn:KK54::KK54: çok memnun olurum topiğimden seni görmekten:KK3:
canım baz bir nevi makyaj sabitleyici yani makyajın yüzde hem daha kalıcı hemde daha düzgün durması için kullanılıyor
bb krem ise hem kapatıcı hem nemlendirici bi krem yani ne fondöten ne yüz kremi bana göre :)

Canımmm çok teşekkür ederim..ama fondoten cildi yıpratıyor kullanmıyorum ama yine de bazen lazım oluyor..bb kremle bazda alacağım canımm..seninkilerden memnun musun ?

selamlarr topic çok güsel olmuş :) hayırlı olsunn :KK9:
bende bişe sorimm çaresini bulamadım henüzz :) ne kalem kullanırsam kullanim göz kapaklarıma bulaşıyo bi süre sonra nası bi çözümm önerirsinizzz :)

Kedi35 canım senin makyaj malzemelerin de çok güzel görünüyor..

Kıslarr bir ara ben de benim makyaj malzemesi ve bakım ürünlerimi çekip ekleyeceğim çok hoşuma gitti eklediklerinizz:KK12::KK12::KK12::KK12:

Bu benden size şarkı dinleyinde neşeniz gelsin [video=youtube;17ozSeGw-fY]http://www.youtube.com/watch?v=17ozSeGw-fY[/video]

Eki Görüntüle 620299 Eki Görüntüle 620300 Eki Görüntüle 620301 Eki Görüntüle 620302

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Bunlar yüz temizliyicilerim kremlerim gözl altı bitkisel kürrüm ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Eki Görüntüle 620307 Eki Görüntüle 620308 Eki Görüntüle 620309 Eki Görüntüle 620310 Eki Görüntüle 620311 Eki Görüntüle 620312 Eki Görüntüle 620313 Eki Görüntüle 620314

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Göz kalemlerim flormarın çok kalıcı çok beeniyorum ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Eki Görüntüle 620326 Eki Görüntüle 620327 Eki Görüntüle 620329 Eki Görüntüle 620330 Eki Görüntüle 620331 Eki Görüntüle 620332
Eki Görüntüle 620333

Tetee buka allıgım bitti açık pembe vardı naturel makyaj ları seviyorum çok abartıda yapmıyorum makyajda yapıp koyucam :KK16:

kedii fondilerine ve ojelerine bitttimmmmmmm:KK16:
ben bir oje aşığıyımdır süperler güle güle kullan gözüm gönlüm açıldı yaa:KK34:

canım sende bendensin naturel makyaj her zaman idealdir bana göre:KK31:
ürünler gayet güzel günlük makyaj için kulanılabilecek güzel ürünler
Bencede hatta fondoten hiç kullanmıyorum özel gunelrcde bile gundelik gibi oluyorum mecburen bi göz kalemi sürüyorum. onuda beceremiyorum yeni yeni yapıyorum :KK1:
bende bişe sorimm çaresini bulamadım henüzz :) ne kalem kullanırsam kullanim göz kapaklarıma bulaşıyo bi süre sonra nası bi çözümm önerirsinizzz :)
canımm dlormarın hafif uçlu kalıcı göz kalemi al 5 tl bişi. Benim burda paylaştıgım far makeup far ama kapatıcının kalemi sürdükten sonra sürüyorum fondotenın çizgi şekline girmesine , kalemin dağılmasını önlüyor . tavsiye ederim makeup 24 ,90dı :KK76:

Kıslarr bir ara ben de benim makyaj malzemesi ve bakım ürünlerimi çekip ekleyeceğim çok hoşuma gitti eklediklerinizz:KK12::KK12::KK12::KK12:
Saoll canımm seninkileride bekliyorumm:21:
kedii fondilerine ve ojelerine bitttimmmmmmm:KK16:
ben bir oje aşığıyımdır süperler güle güle kullan gözüm gönlüm açıldı yaa:KK34:
:KK54::KK54::KK12::KK12: Bende ojelerimi çok seviyorum ama sorsan 10 tanesini sürdüm 1 tl diye alıyorum paso :KK52: yazın renk renk sürü
yorum hergün:KK1::KK12:

kıssslaar şimdi sıkıntıdan makyaj yaştım ojede sürüm çekip koyyyımmmı :KK70: :KK53:

teşekkür ederim canım :)
far bazı kullanabilirsin kalem sürmeden önce ben kullanmadım ama kullananlar memnun kalıyor kalemin uzun süre gözden akmadan göz kapağına bulaşmadan kaldığını söylüyor

ayy bayıldımm ürünlerine ve bu konuya takipe derim artıkkk
yihhuuu:KK76:
her zaman beklerim canım :KK16:

tabiki canım merakla bekliyorz:KK31:
Canımmm çok teşekkür ederim..ama fondoten cildi yıpratıyor kullanmıyorum ama yine de bazen lazım oluyor..bb kremle bazda alacağım canımm..seninkilerden memnun musun ?
evet canım hem hesaplı hem güzel ürünler benimkiler tavsiye ederim sana

canımm dlormarın hafif uçlu kalıcı göz kalemi al 5 tl bişi. Benim burda paylaştıgım far makeup far ama kapatıcının kalemi sürdükten sonra sürüyorum fondotenın çizgi şekline girmesine , kalemin dağılmasını önlüyor . tavsiye ederim makeup 24 ,90dı :KK76:

hıı bi onu denememiştimm ona bakimm :) çok teşekkrlerr :21::21:

teşekkür ederim canım :)
far bazı kullanabilirsin kalem sürmeden önce ben kullanmadım ama kullananlar memnun kalıyor kalemin uzun süre gözden akmadan göz kapağına bulaşmadan kaldığını söylüyor

çok teşekkür ederimm bunuda hemen edinmeliyimm :) :21::21:

$oje.jpg $2013-01-30 17.16.07.jpg Ellerim flaştan koyu çıkıyo diyim okaa esmer hiç olmadım fotograf çekmeyide tek başıma beceremem o yüzden saçma poz vermişim:KK1: benim makyajım bukadar az daha koyu ruj kırmızı felan:KK8:

:KK54::KK54::KK12::KK12: Bende ojelerimi çok seviyorum ama sorsan 10 tanesini sürdüm 1 tl diye alıyorum paso :KK52: yazın renk renk sürü
yorum hergün:KK1::KK12:

kıssslaar şimdi sıkıntıdan makyaj yaştım ojede sürüm çekip koyyyımmmı :KK70: :KK53:

niye kız sür hepsini ben hergün bi tanesini sürüyorum
her gittiğim de dışarı bir kaç tane mutlaka alıyorum
kız 1 tl ye oje mi kaldı :KK1:en ucuzu 2 tl

niye kız sür hepsini ben hergün bi tanesini sürüyorum
her gittiğim de dışarı bir kaç tane mutlaka alıyorum
kız 1 tl ye oje mi kaldı :KK1:en ucuzu 2 tl
burda 1bucuk :KK1:
çatlayan ojelerin çok güzel
doğal makyaj yakışıyor:KK34:çok tatlısın:KK34:
he onuda ilk defa yaptım çatır çatır çatladı:KK9: Ay çok saol bende kendimi tatlı olarak bulmuyorum ya farklı bir yüzüm var ne bilim begenmiyorum sanki :63: sendende bekliyoruzz aktivee:KK52::KK12:

burda 1bucuk :KK1:

he onuda ilk defa yaptım çatır çatır çatladı:KK9: Ay çok saol bende kendimi tatlı olarak bulmuyorum ya farklı bir yüzüm var ne bilim begenmiyorum sanki :63: sendende bekliyoruzz aktivee:KK52::KK12:

neden beğenmiyorsun kız tövbe de ALLAH özenmiş yaratmış özenerek kaşın gözün güzel yani çirkin insan yok ki zaten
RABBİMİN yarattığı herşey güzel
kız hangi marka o öyle 1,5 tl oje sen nerde yaşıyon gıı:KK9:

Son düzenleme:
iyi akşamlar kurabiye...makyaj topiğin çok hoş...
pure beauty bb krem bende düşünüyorum.kullandınmı...

Eki Görüntüle 620333

Canım flormar rujlarından memnunmusun rica etsem ismini numarasını yazabilirmisin pembesinin..pembe arıyorum ama henüz bulamadım:KK43:

neden beğenmiyorsun kız tövbe de ALLAH özenmiş yaratmış özenerek kaşın gözün güzel yani çirkin insan yok ki zaten
RABBİMİN yarattığı herşey güzel
kız hangi marka o öyle 1,5 tl oje sen nerde yaşıyon gıı:KK9:
izmirde kuzum flormar var diğer markada avrdı oda öyle :KK6:
Canım flormar rujlarından memnunmusun rica etsem ismini numarasını yazabilirmisin pembesinin..pembe arıyorum ama henüz bulamadım:KK43:
evet memnunum canım güzel yani :) Numarası altına baktımda silik canım ya ama netten bakayım istersen bi

X