Makyaj Ürünleri Kurabiyenin makyaj topiği :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
neden beğenmiyorsun kız tövbe de ALLAH özenmiş yaratmış özenerek kaşın gözün güzel yani çirkin insan yok ki zaten
RABBİMİN yarattığı herşey güzel
kız hangi marka o öyle 1,5 tl oje sen nerde yaşıyon gıı:KK9:
Öyle öyle ben nanakörlük yapıyorum işte ya :KK30: güzelim yoksa :KK53:

$fotoğraf0105.jpg
live clean argan yağlı şampuan saçlarıma iyi geldi boyalı saçlar için gerçekten bir mucize diyebilirim
$fotoğraf0106.jpg
john fredia onarıcı maskeyi saç kremine ihtiyaç duymadan kullanıyorum kırık uçları onarımı orta seviyede bence
$fotoğraf0107.jpg
I love duş jelleri kokularını çok beğendiğim bir ürün arındırma bakımından diğer duş jelleri ile pek bir farkı yok
$fotoğraf0108.jpg
live clean argan yağı yeni aldım ve kullanmadım kullanınca yorum yapacağım mutlaka gliss sıvı saç kremini yıllardır kullanıyorum ve çok memnunum
$fotoğraf0109.jpg
pantene parlaklık veren sprey saçlarıma hacim kaıtoyr ama bu ürünü çok sıkınca saçımı ağırlaştırıyor o sebeple az sıkıyorum
hemen yanındaki pure beauty tonik yaklalık 3 ay önce aldım ve hergün kullanıyorum daha bitmedi :) güzel bi ürün
$fotoğraf0110.jpg
dıadermine günlük kremi fiyatı uygun diye almıştım bu ürünüde yaklaşık 3 aydır kullanıyorum memnun kaldım devam edeceğim
$fotoğraf0111.jpg
nıvea deodorant gün boyu terlemeyi engelliyor mu hayır ama günde 2 defa kullandığımda işe yarıyor kokusunu seviyorum
$fotoğraf0112.jpg
loreal köpük jel daha önce peelingini kullandım lorealın ve memnunum benim gibi gündelik makyaj yapanlar için iyi bir arındırıcı yüzümde oluşturduğu hissi seviyorum
$fotoğraf0113.jpg
jel diş macunum ise yıllardır değiştirmediğim ve değiştirmeyi asla düşünmediğim bir ürün tavsiye ediyorum her ne kadar tadını sevmesemde :)

hot mama allığa heves ettiğimi söylemiştimm :)) bu gün aldım fiyatı 14.75
buda bendeki görüntüsü
$resim330.jpg
webcamde pek belli olmuyor olabilir.. :KK12: :KK12:

işte bu..

$resim334.jpg

çok hoşuma gitti gerçekten öneririm ayrıca şuanda indirimde :)

kalpli kurabiyeciğim diadermine nin nemlendiricisini bende almayı düşünüyorum sende memnun muşsun hem
hangi seerisi senin ki bir cilt tipin nedir?

selamlar kilar.benim bazi sorularim.var.ben pudra kullaniyorum sadece.ama yuzum cokkkkkk kuru,kabuk veriyor.artik kullanmamaya karar verdim.gidib kendime dogru durust bir yuz kremi alicam.kuru ciltler icin.ama hangi krem daha iyi bilmiyorum.bide fondoten ve kapaticali nasil kullaniyorsunuz.hic kullanmadim bilmiyorum.ikisini ust uste suruyoruz.bide benim gozlerimin alti cok morluk var.fondoten kullanmayim.aslinda bunlarin ne oldugunu bilmiyorum.ne ise yariyorlar,artik kendime zaman ayirmanin vakti geldi:KK45::KK45::KK45::KK45:

selamlar kilar.benim bazi sorularim.var.ben pudra kullaniyorum sadece.ama yuzum cokkkkkk kuru,kabuk veriyor.artik kullanmamaya karar verdim.gidib kendime dogru durust bir yuz kremi alicam.kuru ciltler icin.ama hangi krem daha iyi bilmiyorum.bide fondoten ve kapaticali nasil kullaniyorsunuz.hic kullanmadim bilmiyorum.ikisini ust uste suruyoruz.bide benim gozlerimin alti cok morluk var.fondoten kullanmayim.aslinda bunlarin ne oldugunu bilmiyorum.ne ise yariyorlar,artik kendime zaman ayirmanin vakti geldi:KK45::KK45::KK45::KK45:

bence iyi bi salyangoz kremiyle başlayabilirsiniz cildi yeniliyo ve gözaltlarınızada iyi gelecektir bende kullanmıştım
bu arada benmde cildim karma olduğundan bazı bölgelerde o kabuklanmaları sızlamaları iyi bilirim
onun içinde arko nemin beyaz sabunu var cilt için onu ve sebamedin yüz kremlerinide öneririm hem makyajdan öncede iyi oluyo
önce cildi sabunla temizlemek kremle nemlendirmek ve ardından pudra vs daha bi düzgün duruyo
inşallah kendinize uygun ürünleri bulup memnun kalırsınız..

X