Kürtaj oldum

E

EU3

Ziyaretçi
slm arkadaşlar haziran ayında kürtaj oldum 8 haftalıktı bebegim yalnız şöyle bir durum var bebegin 8 haftalık olana kadar kalp atışı duyulmadı kendide görünmedi boş gebelik tanısı ile kürtaja yollandım fakat kürtaj olmadan önce detaylı ultrasona alındım ve embriyo görüldü eks olmuş ölmüş dendi ben bu gebelige aşılama yolu ile ulaşmıştım ilk aşılamam tutmuştu tabi cok üzüldüm ama kısmet işte 3 ay rahmin toparlanmasını bekleyecegiz yeniden aşılama deneyecegiz benim durumu yaşayan varmı içinizde tekrar hamile kalabilen varmı yazarsanız sevinirimsenağlama

geçmiş olsun canım .tabii kürtaj sonrası daha kolay hamile kalınıyor. 1-2 adet dönemini de yeterli görüyor dr lar yeni bir gebelik için. belki de asılamaya gerek kalmadan bu sefer hamiş olursun belli olmas .

canım geçmiş olsun
inşallah en kısa zaman içerisinde tekrar bebeğine kavuşursun

canım benim çok geçmiş olsun allah bi daha aynı acıyı göstermesin.senin durumunda olan bi çok kişi hamile kalıp sağlıklı bebekler dünyaya getirebiliyo.sen sadece stres yapma kafaya takma.çünkü bu bebek konusunu ne kadar kafaya takarsan o kadar uzaklaşıyo.allahım en kısa zamanda isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlat versin....

canım bende 3 gün önce 8 hafta 5 günlükken küretaj oldum sanada geçmiş olsun benimde kalp atımları başlamadı embriyo vardı tekrar inşallah hamile kalırsın

slm arkadaşlar haziran ayında kürtaj oldum 8 haftalıktı bebegim yalnız şöyle bir durum var bebegin 8 haftalık olana kadar kalp atışı duyulmadı kendide görünmedi boş gebelik tanısı ile kürtaja yollandım fakat kürtaj olmadan önce detaylı ultrasona alındım ve embriyo görüldü eks olmuş ölmüş dendi ben bu gebelige aşılama yolu ile ulaşmıştım ilk aşılamam tutmuştu tabi cok üzüldüm ama kısmet işte 3 ay rahmin toparlanmasını bekleyecegiz yeniden aşılama deneyecegiz benim durumu yaşayan varmı içinizde tekrar hamile kalabilen varmı yazarsanız sevinirimsenağlama

canım benim 10 haftalık bebeğimin kalp atışları duyulmadığı için aralık 2007de kürtaj oldum.zor bir dönem geçirmiştim o nedenle 6 ay gibi ara verdik şuan 11 haftalık gebeyim.sakın korkma kürtaj sonrası bende bir problem olur mu diye çok korkmuştum ama bak hamileyim.allah en kısa zamanda sana ve tüm isteyenlere nasip etsin.en azından aşılama yapıldı ve tuttu.moralini sakın bozma çünkü herşeyin başı MORAL.

geçmiş olsun canım .tabii kürtaj sonrası daha kolay hamile kalınıyor. 1-2 adet dönemini de yeterli görüyor dr lar yeni bir gebelik için. belki de asılamaya gerek kalmadan bu sefer hamiş olursun belli olmas .

teşekkür ederim ilsu seni allah söyletiyordur inşallah inşallah kendiliginden olur çünki allat muayene olmaktan okadar bıktımki anlatamam aşılama süresinde kaç kez muayene oldugumu hatırlamıyorum bile doktorumda ikinci bir gebelik içinde tıbbi destege gerek oldugununu söylüyor hayırlısı diyelim

canım bende 3 gün önce 8 hafta 5 günlükken küretaj oldum sanada geçmiş olsun benimde kalp atımları başlamadı embriyo vardı tekrar inşallah hamile kalırsın

teşekkür edrim nursecim sanada cok gecmiş olsun inşallah bu acının arkasından mutluluk gelir tekrar saglılıklı bir gebelik oluşur birşey sorabilirmiyim bana bir acıklama yapmadılar aceba neden kalp atışları başlamamıştı benimkininde 8 haftalık kadar kalp atışı yoktu bunun sebebi neymiş aceba bilsekte dikkat etsek ben kendimi çok suçladım

canım benim 10 haftalık bebeğimin kalp atışları duyulmadığı için aralık 2007de kürtaj oldum.zor bir dönem geçirmiştim o nedenle 6 ay gibi ara verdik şuan 11 haftalık gebeyim.sakın korkma kürtaj sonrası bende bir problem olur mu diye çok korkmuştum ama bak hamileyim.allah en kısa zamanda sana ve tüm isteyenlere nasip etsin.en azından aşılama yapıldı ve tuttu.moralini sakın bozma çünkü herşeyin başı MORAL.

teşekkür edrim yagmur inşallah dedigin gibi olur haklısın moral herşey kısmet işte tekrar aşılama yaptırırım olmazsa sonuçta hamile olabiliyormuşum oda birşey allaha şükür bir sorunumuz yok bebegine ve sana allahım saglık sıhhat versin

cok gecmis olsun canim...insallah kisa zamanda Rabbim saglikli bir bebek verir kucaina,,,

kızlar adetime 9 gün var test yapıyorum negatif çıkıp duruyo ama kasığımda sancılar var sanki göğislerim hassaslaşmaya başladı ama test negatif acaba erken mi sonuç için yoksa kendimi mi kandırıyorum ?

kızlar adetime 9 gün var test yapıyorum negatif çıkıp duruyo ama kasığımda sancılar var sanki göğislerim hassaslaşmaya başladı ama test negatif acaba erken mi sonuç için yoksa kendimi mi kandırıyorum ?

slm. begüm tecrübeme dayanarak ben de hamile kaldıgımda teste negatif cıkmıştı fakat bütün hamilelik belirtilerini yaşıyordum adeti 5 gün gectikten sonra kan testinde pozitif cıkmıştı yani adetinin 5 gün gecmesini bekle ve kan testi yaptır umut vermek istemem adet belirtileride olabilir yaşadıkların idrar testi adet 10 gün gecmeden dogru sonuç vermez inşallah hamilesindir kaydirigubbakcemile3

X