Kürtaj sonrası Hcg değeri 1938

talyanisan

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2024
10
0
28
Selam arkadaşlar ben adet olmayı beklerken hamile oldugumu ögrendim ve doktora gittim kese var ama bebek yok kese bozulmuş etrafıda kanamalı dendi ve 4 aralık 2023 te kürtaj oldum . İki tane kızım var gebelik düşünmüyorduk korunuyorduk ama yinede hamilelik olmuş neyse 5 ocak ta yani kürtajan 30 gün sonta kan testi verdim 1938 çıktı bu arada kürtajdan 18 gün sonra bir kere cinsel birliktelik oldu oda korumalı şekilde hamilelik asla beklemiyordum şok oldum değeri görünce ve tekrar kürtaj yapan doktora gittim kürtajdan sonra Hcg hemen sıfırlanmaz 40 ın çıkması lazım dedi iki gün sonra tekrar kan ver bakalım hcg ye dedi bu pazartesi günü tekrar kan vercem ve ben hala adet olmadım belirtide yok hamile olmak istemiyorum inşallah değilimdir ama bu sonuç bana çok saçma geldi bu arada kan vermeden iki gün oncede eczenedeki idrar testlerinden test yaptım tek çizgi çıktı ne yapacağımı bilmiyorum kan testi vrmeyrede korkuyorum tekrar hamilesin diyecek diye Rabbim isteyen herkese nasip etsin benim iki tane var istemiyorum daha çok zor

Son düzenleme:
Kürtajdan 30 gün sonra betanın o kadar yüksek çıkması bana normal gelmedi ya. Benimki 30 günde sıfırlanmıştı.

Şuan aynı durumdayımmama istiyorum gemde çok ,30 gün geçti,kürtaj olmama rağmen ovulation hissetim ve denedik ,olmuş mudur 30 gün sonra sıfırlanır dimi,kaç haftalık tı? Benimki 8

X