Kürtajdan sonra hamile kalma şansı ne kadardır ?

çokkkkk yoruldum çokkkkk..ama güzel bi ortamdı..2 tanesi 5 - 3 taneside 1,5 yaşında toplam 5 çocuk:KK37::KK53::KK47::KK47::KK47::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74:anladınız siz:KK60::KK60:

senem naptın kuzu rapor işini

geleim bana vallahi yazmaya çekiniyorum artık ama bugünde misafir var :) yarında kuzinlerimin doğum günü var. Fotoğraf çektireyip koyacağım face'e sizde görürsünüz. Çalışırken insanın gözüne dokunmuyor da evdeyken herşey gözünüze batıyor mecbur yapıyorum. Salı yada Çarşamba günü yarım gün kadın gelecek oda ancak halı ve camları siler 50 lira alacak yarım güne. tam gün sonraki zamanlarda diye düşünüyorum.

hepinizi öpüyorum çok.

Hallettim Canım hallettim. Çok yorma kendini, misafir falan sen de ama. Ben cadılık ediyorum artık. Eşimin arkadaşları gelecekti ,yatılı misafir olarak hem de. Hayır diyemedi sağolsun. İki gözüm iki çeşme ağladım valla. Zaten tek pazartesim var. Annem bizde, bebek için alışveriş, eşyalarının yıkanıp ütülenmesi vs bir sürü işimiz var, ben nasıl onlarla ilgileneyim diye. Bir de huyum kurusun, evde misafir varken kahvaltı, öğle yemeği, çayın yanına bişeyler, akşam yemeği, her teferruatı tamamlayacağım illa ki. Rahat durmam hiç. Misafir de severim aslında. Ama şu sıralar olmuyor. Sağolsun eşim kıyamadı da aradı, erteledi :KK1:

Ay bu arad herkes yaştan bahsetmiş, ben 30 olalı iki sene oldu ben napayım :KK1: 32'ye girdim ağustosta. Of ne çabuk geçiyor zaman. Sağlıkla, güzellikle, dolu dolu geçtikten sonra sorun yok tabi. Yine de yaşlanmasaydık iyiydi :KK9:

Minikler, hayırdır niye gidemedin canım? Ne güzel sevinmişsindir beğenildiklerine. Bizim ödevler bitmedi. Sesleri vermeden harfleri yazdırıyor. 10 sayfa var. Bir de her hafta bir şiir ezberletecekmiş hafızaları güçlendin diye. Dünya Çocukları bu haftaki şiirimiz.

canım voleybol maçını bende izledim 2-2'den sonra o kadar üzüldüm ki anlatamam... Neriman ile Neslihan favorim Eda'nın da hırsını çok seviyorum. Bu arada Polen diye isim mi olur ya diye düşünmediğim değil.
güle güle kullan ovulasyon testlerini, benimkide öyle geldi canım, dikkat et kullanmadan sıvı tüketimine birde her gün aynı saatte oluşuna, Eniştenin kızmadığına çok sevindim.

chnb kuzum şimdiki çocuklar gerçekten bir harika , aziz nesin bilmiş de yazmış, öyle laflar öyle davranışlar varki aklım şaşıyor, çocukların kendileirni daha çok düşündüklerini ve biliyorsunuzdur bendne daha iyi 1 yaşından itibaren ben bireyim diyor ve sanki 2 yaşından itibaren edilgenden etkene geçiyorlar. Geçen gün düşündüm bizim annelerimiz o kadar çok edilgen kalmışlar ki çocuklardaki değişim aslında bu dışavurum olabilir mi diye.
Regl konusuna gelecek olursam, hayırlısı olsun insanın korundum demesi sanki o 1 ayı boşuna geçmesi gibi geliyor ama ruh ve beden sağlığı için bu ayları mola olarak değerlendirelim ki moralimiz keyfimiz yerinde olsun.

minikler ehliyet nasıl geçti, Arkadaşının bebeğide hayırlı uğurlu olsun sağlıkla sıhatle kucağına almak nasip olsun herkesle beraber bizede... Bana misafir çok geliyorda Allah'tan rahat tipim çaylarını falan alıyorlar, evi bildikleri için rahat ediyorlar, yinede tabii uğraş gerektiriyor. Ben bir ara diyordum Renkliatlas'a arkidiş bu ne misafir diye Cezaya da sağlam geliyor. Birde bize gelenler film izliyor, maç izliyor, okey onuyor, kağıt oynuyor, geçen tabu oynandı hep fırlamalığa :)))

çokkkkk yoruldum çokkkkk..ama güzel bi ortamdı..2 tanesi 5 - 3 taneside 1,5 yaşında toplam 5 çocuk:KK37::KK53::KK47::KK47::KK47::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74:anladınız siz:KK60::KK60:

gözün aydın canım, offf way maşallah çok çocuk varmış, güzel geçtiğine sevindim.

Minikler, hayırdır niye gidemedin canım? Ne güzel sevinmişsindir beğenildiklerine. Bizim ödevler bitmedi. Sesleri vermeden harfleri yazdırıyor. 10 sayfa var. Bir de her hafta bir şiir ezberletecekmiş hafızaları güçlendin diye. Dünya Çocukları bu haftaki şiirimiz.

bu kadar ödev normal mi? hep verilir mi bu kadar sayfa ödev. Bimiyorum ondan soruyorum.

senem ohh tatlı hazırlıklar var, Ben senin kadar çalışsaydım ve yoğun olsaydım mümkün olmazdı. Ben yetemiyorum o şekilde misafirlere, illaki bişiler oluyor ama çat kapı gelenle beraber oluyor yoksa benimde takıntım yemeğe gelsinler yemek yapmak daha kolayıma geliyor pasta çörek yapmaktansa :)
ben yerim onun cicilerini... Güle güle kullanmak nasip olsun.

canım cuma günü kontrole gittim sabah usg baktırdım sonuçları göstermek de öğleden sonraya kalınca gidemedim.. buarada sesi sınıfta hissetirir öğretir eve yazılışı ile ilgili ödev verir.. ama mutlaka sesi öğretmesi lazım :KK66: bende şiir yerine tekerleme öğretiyorum ama sınıfta öğretiyorum zaten hareketlerimi takip ediyorlar hemen öğreniyorlar hatta ben ellerimi çok kullanan biriyim çok bağırırlarsa elimle yavaş hareketi yapıyorum onlarda aynı hareketi yapıyorlar gülümsetiyorlar beni :) sevinme konusuna gelince cnm çocuklara tembihlemiştim söz dinley,n öğretmenler odasında sizlerden konuşuyoruz bana 1. sınıflar çok güzel davranıyorlar denirse çok mutlu olurum demiştim gurur duydum çocuklarımla şeker aldım onlara :) :) bu haftadan itibaren de hediyeye başlarım :) eşim bazen gitti ekdersler die sersenişte bulunuyor :):)

hello_kity;21135649 minikler;21132365 .!.:
minikler ehliyet nasıl geçti, Arkadaşının bebeğide hayırlı uğurlu olsun sağlıkla sıhatle kucağına almak nasip olsun herkesle beraber bizede... Bana misafir çok geliyorda Allah'tan rahat tipim çaylarını falan alıyorlar, evi bildikleri için rahat ediyorlar, yinede tabii uğraş gerektiriyor. Ben bir ara diyordum Renkliatlas'a arkidiş bu ne misafir diye Cezaya da sağlam geliyor. Birde bize gelenler film izliyor, maç izliyor, okey onuyor, kağıt oynuyor, geçen tabu oynandı hep fırlamalığa :)))
.

cnm ehliyet henüz derslerine gidip geliyorum haftaiçi hergün akşam ders var direksiyon kursuda başladı ama bana henüz sıra gelmedi :KK43: ah canım arkadaşlarımı özledim biz de öyleydik ama buraya eş durumuyla geldim ve genelde eşimden dolayı tanıdğım kişiler var ve hepsi öğretmen :) doğal olarak sohbt konusu da ortada :):) bir de hepimiz ilköğretim öğretmenleri sadece eşim lise :) o bazen sıkılıyo sohbetlerimizden :) keşke bana gelenler de öyle olsa yani rahat..henüz herkes hamaratlığını konuşturuyo valla hazırda koymayı sevmiyorum serviste ayrı bir dert :) aslında misafiri bende çok seviyorum ama yorgun değilken :)

Minikçiğim yazmıştın doktora gideceğini, unutmuşum. Bu ödevler beni çıldırttı canım ya elyazısı gerçekten zormuş. Düz yazsalardı daha mı kolay olurdu? Bir de bizden 100 tl istediler. Çocuklara hediyei sınıfihtiyaçları için. Eşim de terstir, özel okula gönderdik ne parasıymış diyor. Ben de sivrilmek istemem gizli vereceğim sanırım. Eşim gıcıktır biraz. O kadar kişiden kimse bir şey demedi, hemen sivrilmek hoş olmaz. Sen kesenden alıyormuşsun. Bizim ödediğimiz bize geri dönecek hediye olarak yani...:KK1:

Hellocuğum, ödev normal mi bilemiyorum ama biraz fazla geliyor bana. Bir de akşam 5 ten 6.30'a kadar bitirsin diyor öğretmen. Ama kimse bitiremiyor, tek yapsın siz kontrol edin diyor ama nerede. Başındadurmazsan güzel yapmıyor ya da oyalanıyor. Vallahi çok bağırıyorum hatta biraz sarstım çocuğu sinirden...:KK43:( Alt komşu iyi sesime gelmedi... Yapmamak için susadım, acıktım aklına ne gelirse diyor. Bize gelen misafirleri salona alırız oradatv yok. Yalnızca muhabbet ederiz. 11 senedir böyle. Tv olunca herkes ona bakıyor, muhabbet olmuyor.Korunmaya gelince şimdi zaten doğru zamanlama değilmiş. Ama böyle sorunlar yüzünden korunmak can sıkıcı. Stres de yapmadım o anlamda bu ay ama 2 gün gecikti, belirti var kendi yok. Topikçek adetlerden derliyiz:))

Renklitaş ister istemez karamsar oluyor insan haklısın. Gitmeden bir görün başka doktora kafan rahatlarsa rahatlarsın orası da uğurlu gelir belki...

Segemy eşin ertelemiş, iyi olmuş. Zordur tabi. Aslındainsanlar düşünmeli di mi?
Diğer kızlar iyidir inşallah...

Cezacığım yorulma sırası sana mı geçti canım? Allah kolaylık versin...

selam kızlar ne var ne yok bugün.. ben hala gribim atamadam valla.. bu halde kalktım bide temizlk yaptım içim rahat etmiyor tozlu olunca ev, sanki daha çok hasta oluyorum gibi geliyoo.. chnb canım haklısın içimde bi karamsarlık oldu ama bu sabah forumda yarası olupta hamile kalan bir sürü kişi gördüm bi topikte yazmışlar hem dr da bebek düşünüyorsun gerek yok bişey yapmaya dedi,bebek olduktan sonra bakılır çaresine dedi. demekki sorun görmedi kendi kendimi rahatlatmaktan başka çarem yok düşünmemeye çalışıyorum. isveçten çok umutluyum orası bana uğur getiriyor orda bebiş olucak inşallah.. şubat özür gurubu ataması içinde dua edin kızlar inşallah olsun yoksa işimiz iyice karışıyor daha fazla ayrı kalmak istemiyorum eşimden..
cezacım hadi geçmiş olsun atlatmışsın misafirleri

Hangi karanlıklar son bulmadı? Hangi gidişlerin dönüşü olmadı? Sen umutla bekle.Bekleyişin ümit bulacak.Sanma kaldın karanlıkta.Görünüyor bir ışık ufukta.Sabret az daha.Zayi olmaz beklediğin yerde ettiğin dua.."
...Hz.Mevlana..

Son düzenleme:
Hangi karanlıklar son bulmadı? Hangi gidişlerin dönüşü olmadı? Sen umutla bekle.Bekleyişin ümit bulacak.Sanma kaldın karanlıkta.Görünüyor bir ışık ufukta.Sabret az daha.Zayi olmaz beklediğin yerde ettiğin dua.."
...Hz.Mevlana..

minikler bu mesajı beğendi :)

tekrar geçmiş olsun renkliatlas cnm biraz dinlen canının kıymetini bil diyeceğim ama bu bayanlar için geçerli bişey değil sanırım :) bende sabahtan beridir temizlikle uğraşıyorum akşamada misafirliğe çıkacaz daha yemek yapılcak ha bide planlarımı tamamlamadım bugün yetişmesi lazım

chnb cnm aslında sizin okul özel hediye parası istenmesi bana da garip geldi kayıt parasına ekli isteselermiş daha uygun olurmuş fikrimce :) ha bir de tüm veliler eve gidince bu konuyu tartışmıştır eminm ben 5 senedir köylerde çalıştığım için biliyorum toplantıda herkes herşeyi kabul eder sonrasında bir araya gelip dedikodu yaparlar bir şekilde de kulağımıza gelir :):) büyük yerde biraraya gelme olmadığı için olay evlerde konuşulduğuyla kalır sanırım :)

...Hz.Mevlana..

beğenndimmmmmm

canım cuma moralim bozuktu hafta sonu için planımı misafirlik üzerine yaptım..sabah arkadaşıma kahvaltıya gittim öğleden sonra geldim eve uğramadan komşularıma gittim kapılarını çalıp bize gelin dedim..nasıl olsa evde yalnızım eşim çalışıyo bide ev temiz hazır pasta börek falan da var:KK60::KK60: komşularım az önce gittiler..şimdi yalnızım..yemek yapcam yarın için...

senemcim iyi alışverişler..misafirlerin düşünmesi lazım..ayıp etmişler.
hellom misafir bereketi ile gelirmiş..

renkliatlasım dikkat et kendine az kalmış eşine kavuşmana..kavuşma günü yumurtlama zamanına gelse bari:KK60::KK60::KK60:

minikler iyi gezmeler...bilirim o dedikoduları..sözde bende memleketime gitmek için tayin istemişim:84::84:

chnb ödev için kolay gelsin..özel okullar bazı şeyleri abartıyor..bende bazı şeyleri eşime söylemeden yaparım..kızıp ev ortamının gerilmesindense söylememek daha hayırlı gibi geliyor.

günaydın ablalarımmmmmmmmmmmmmm:)

ben cumartesi gittim canım doktoruma yine içimi rahatlattı adamcağız konuşmalarıyla usgyle baktı rahim temiz kis falan yok şükür dedi klomen verdi çatlatma iğnesi falan vermicem sana sen doğal yolla hamile kaldın vucudunu yormayalım kolmeni kullan bitince 2 günde bir ilişki ilişki sonrası yarım saat kalkma dedi çok düşünme böle bi amacın yokmuş gibi hareket et şartlandırma kendini olmalı diye bunlar daha çok etkiler seni dedi öyle sohbet ettik aldım klomeni dün başladım hadi hayırlısı diyorum bakalım hayırlı huzurlu mutlu haftalar hepimizeeeee

slmn alykm kızlar bilgsyrm çıktı servsten şükür nasılsınız kürtaj sonrası ilk reglimi oldm ama biraz yogun geldi bide sancm var normalmi

yaa ne alem hatunlarsınız yaa gül gül öldüm...prolaktin konusunda herkez bir başka yazmış bende sizi okurken diyordum ki süt hormonu gebe kalmaya engel bir hormun diye biliyorum..cezanın yüksekti düşmesi için dr verdi yanlış hatırlamıyorsam oda çok düşmüş diye biliyorum yaaa sonra dedimki hııı hepimiz bu bebek olayına öyle kaptırmışızki googleden yazıyorsun prolaktin ne diye çıkıyor:KK60::KK60::KK60: ayyy yaa sinirlerim bozuldu iyice kızlar başa sarıyoruz galibaa gülme krizi geldi renkli yazmış bebek olmuyor üzülüyorum diye ,cezanın morali bozuldu ,nuray ve chnb nin eşiyle tartışmaları var ,candaş eşine ulaşamadı ,hellom ay ne oldu ne olacaklarda ,senemin dra morali bozuk, minikler nerelerdesin ? nazlım temizlikle boğuşacak şimdilik bunları düşünüyor onunda yarın kontrolü var, ben testi aldım henüz gelmedi onu düşünüyorum kocamada söylemedim aldığımı zaten tartışmıştık çok takıyosun diye bunu söylersem tırlattığımı düşünecek offf offf ayy ne dertliymişiz beee yaa...

allahım, bu topik çok renkli sen duy sesimizi tek dileğimiz bebeklerimize meleklerimizin kardeşlerine kavuşmak senin izninle... sağlıkla hayırla onları bize tez zamanda gönder yarabbim...
:)) hakikaten topikçe manyadık hee :))
hım ceza onu yükseltmek için ilaç almıştı, allah dermansız dert vermesin ama yinede sorun işte insanın kafasını kurcalıyor.

kuzu vuslat haftaya kalmış bu hafta sonu dinlenirsin. havada çok iyi değil zaten.
amin inş ... bu hafta vuslat :))
kızlar geçmişi okudum çok güldüm yaa:KK9::KK9: herkes ayrı bir telden çalmış...hellom sınıfta kaldın:KK60::KK60::KK60: günlük2011 kızım sana 5:KK52::KK52::KK52: hellom ben yükseltmek istemedim zaten yüksekti ben düşürmeye çalıştım ama çok düşmüş bu seferde..neyse doktorum normal toparlar bünyen dedi...bu arada korunmayı bırakacağız.ne istiyorsun tedaviye başlayalımmı yoksa daha 4-5 ay denemek istermisin diye sordu..bende artık beklemek istemediğim içintedavi olmak istediğimi belirttim..bu ay takip yapamayacağız çünkü tam benim yumurtlama tarihlerinde şehir dışında olacakmış..önümüzdeki adetin 2. günü tekrar gideceğim ve o zaman başlayacağız tedavi sürecine..inşallah hamile kalırsın bu ay öyle görüşürüz dedi..yani moralimi düzellti..birazdan yazcammmm gerisini
hadi şükürler olsun :) inş takibe başlamadan meleğin gelir be arkadaşım... dualarımız yanında... sonucun sıkıntılı olmamasına ayrıca çok sevindim ...
renkliatlas geçmiş olsun canım...bol bol nane limon bal..yat dinlen.
citaknuray olur öyle kavgalar üzme canını...
hellom benimde yarın akşam misafirlerim gelecek..pazar kahvaltıya ben gideceğim...yoğunum bu aralar..
senem üzme canını..umarım raporu düzeltmişsindir..
candas naber?loneliness,taf,nazlımmmmmmmmmmmm ...nasılsınız bacılar?
iyidir canımcm sen nasılsın ? nasıldı misfafirler ? pilin bitmiş galiba :))
merhaba kızlar ne kadar çok kaynatmılsınız okudum okudum çorba oldu herşey :)
renkliatlas cnm çok geçmiş olsun kızlar grip kapıda geziniyor herkes dikkat etsin kendine.. buarada kırmızı için bende üzüldüm canım oysa kaçamkaların şansına çok inanmıştım ama vardır bi hayır.. sanırım yine yurt dışında gelecek yaramaz seninkiler türküyede doğmak istemiyom sanırım :)
ceza cnm sana da geçmiş olsun ben de bugün doktora gidecek diğer kişi kimdi die düşündüm bugün.. çok unutkanım ben ya :KK43: inşallah en kısa zamanda normal değerlerine ulaşırsın..
loneliness yazdıklarını görünce bu yazı bana mı ait die bi daha baktım :) aynen canım öyle yorgun oluyorumki masa ortada kalıyor eşimde söylersem saolsun yapıyor ama ben söylemeden yapmasını istiyorum ya :KK43:
nuraycım dikkatimi çekti bu ara bu tartışma topiğe bi uğrayıp çıktı sanırım günlük ve ben de aynısını yaşadık :) tabi her zaman aşk kazanıyor çok ayrıntı düşünmemek sağlık açısından ii :KK66:
chnb sen beni hep gülümsetiyosun allah da seni hep güldürsün cnm benim oğlunla tanışmayı çok isterdim..
ve hello kity cnm şu temizlik azminden azcık bende istiyorum ya hiç içimden gelmiyo geçen hafta hiç dokunmadım bu hafta evimden soğudum yarında bursaya yolculuk var sabah kalkıp süpürüp silmem lazım pazara misafir almayı düşünüyorum..
nazlım cnm sen de ehliyet işine girmişsin oh ne güzel valla alalım da beyleri devre dışı yapalım :KK66: kurstan bazıları direksiyon kursuna bile başladı ben de şimdiden heyecan yapıyorum :)
candas cnm daha ne kadar ayrı kalacağınız belli mi senin için dua ediyorum cnm allah kimseyi eşinden uzakta bırakmasın bebiş içinde üzülme bizimkiler uyanık sanırım uygun zaman ve koşullar olmadan gelmek istemiyorlar :KK66:

kızlar bugün kontrole gittim her gidşimde biraz daha şaşırıyorum sıra sıra öldüm beklemekten doktora ulaşmak işkence bir de odaya muayne için grup halinde alınıyoz :)neyse usg temiz çıktı folbiol yazdı yeniden yarım kullanmamı istedi 1 ay korun sonra korunma 6 ay içinde gebelik oluşmazsa tekrar görüşürüz dedi ama tabi artık ben veda ettim bu doktora tabi içimden :) sonra biz eve geldik eşime bir ay yaklaşma cnm dedim :) olmaz çalışma var dedin şartlandım dedi :) bizson bi çalışma daha yaptık ama son :) adete kadar koruncam bir ay daha erteledim inşallah sonrasında bekletmez..(tabi son çalışmadan bi sürpriz çıkmazsa :KK66: )

buarada haftaiçi her akşam kurs var ama ben seçerek gidiyorum motor ve ilk yardıma gidiyorum bugün trafik vardı gitmedim içimdeki haylaz çocuk akıllanmamış onu anladım hala dersten kaçış çok ayıp değil mi :)
çok saolasın canım.seneye eylülden itibaren her an tayinimiz olabilir.en fazla 2 ay içinde gelir sanırım.yani şafak 12-14 ay arası.moral olsun diye şafak 12 ay :)) ya dilekçemiz hala dönmedi.yaptıklarına hiç ihtimal vermiyorumda red cevabını genelde en geç 10 güne gönderiyolardı.insan bi acaba demiyo deilde.aman gönderselerde tam bi şafak saysak.nasılsa bu yıl yok vuslat....inş bebekte hayırlı zmanlarda gelir hepimize :) eşimde diyorki herhalde yine ikiz olacaklarda toplanamadılar bi.onun için bekletiyolar bizi diye :) bence normalmiş madem değerlerin çalışmalara başla ya.bana dr. 4 ay korun dedi.değerler normal olunca 1,5 ay korunduk... haftasonuda evden yazamıyorum pek.net var ama oturunca kalkamıyorum diye de bu hafta nedense aklım hep burdaydı :)
cezacim gecmis olsun canim bende bilmiyordum prolaktin nedir diye arastirdim azicik anladim sonra dogru dusuk olmasi iyiymis canim insallah duzgun seviyeye gelir Rabbim nasil yaratmis o kadar sasiriyorum ki ne bi fazla nede az hersey kararinda olmali...

gunluk2011 canim dedigin gibi suan kimse yok geceleride ben bos birakmiyorum galiba herkesin topikte bi mesaisi var simdi sarki dinliyorum Keremcemden ''op opmek istiyorsan dokun'' size armagan olsun canim topigin neseleri kizinida cok opuyorum

kizlar kocamla baristim gibi bu aksam beni once yemege sonrada sinemaya goturecekmis tersleyip gelmiyom dicektim ama ablalarimin sozunu dinledim bide candasin dedigi gibi galiba biraz gurursuz olmam lazim ama olamam ki ben aslan burcuyum okadar gururluyum alinganim ki sinir oluyorum zaten bu huyuma bu arada bende 83 dogumluyum yani yas 28 genelde yaslarimiz ayni ...

baska ne yazacaktim unuttum :44:
gözünaydın :) olur arada kavgalar ya :)) sanırım burda çoğumuz erkek fatmayız bu konuda. eşlerimize sabır bizlere sakinlik diliyorum :))
okudum tekrar dondum

CAndascim insalah dularimiz seninle canim dularimda ilk sirada sen varsin sanki sen hamile kalinca herkes hamile kalacakmis gibi geliyor Insallah en yakin zamanda Rabbim nasip eder
Miniklercim evet canim soyle bir esip gecti kavga ruzgarlari insallah bi daha bu kadar buyuk tartisma yasamam/yasamayiz.. yoksa hemen dilime su sarki dusuyo'' cekip gidesim var bu yalandunyadan'' bilmiyorum depresyondayim galiba.. bi degisik oldum insallah gecer

ehliyet kursuna kim gidiyodu unuttum basarilar diliyorum ..
Hellocum kittycim sanada kolay gelsin canim senin bu haberlerinden ben yoruluyom ya sakin dogumdan sonrada ise falan kosturayim deme valla nazar deger ablama degmisti ondan biliyorum ben felaket nazara inanirim herseye nazar damgasini basiyorum.. esimle kavgamin sebebinide nazara bagliyorum bi arkadaslara oturmaya gitmistik dediler ne uyumlu ciftsiniz falan bizde kavga kiyamet tabii cok mu abartiyorum bilmiyorum ama hep nazara bagliyorum
Allah razı olsun canım benim.hepiniz ayrı ayrı güzel dilekleri için :) en uzun deneme bende ya sanırım ondan :) ama ben kapıyı açık tutuyorum isteyen geçebilir :) yeterki sizler hamile kalında benimde vaktim dolar.zaten bende bi karar veremiyorum ki.en geç 3 ay sonra olmazsa üzülcem yazıyorum, dünde diyorum ki acaba seneye mayısta filan mı hamile kalsam iyi olur diye :) çünkü eşim eylül gibi gelecek ya karnımda da olsa ilk anlara o da şahit olabilir böylelikle.karnımda baba evinde şişmemiş olur filan.sonrada diyorum ki ah keşke olcağını bilsemde öyle olsa.demek kolayda stresi çok.sonuçta mayısata hamile kalırsam18.ayımda olmuş olacak.ay sayısı ister istemez insanı ürkütüyo.tek dileğim dayanma gücü :) sabır... Sabah diyorum bu kadar çok üzülüyorum ağlıyorum bazen.ç töbe haşa ama ya çocuk sağlıksız olsa.kendine gel be kızım dedim :) inş hepimize hayırlı vakitte sağlıklı evlatlar gelsin inş da isyan etmeyelim :)
ayy ya abla olduk dimi nazlim kendimi cok buyumus hissediyorum 30 yasima gelince sanirim hep 30 kalicam kimseye 31-32 falan demem simdiden basladi 30 yas sendromu hadi bakalim insallah dr guzel seyler soyler insallah bu ay gordugun son adetin olur 9 ay bidaha gormezsin :))
:) bende dün dedimki ömür ne kolay geçiyo ya .. şurda 40 a ne kaldı ki :) ilkkez hayat gidiyo endişesine kapıldım ... evet erken ama bi de bakmışızki 40 - 50 deyiz.annem derki ben bi kere 18 yaşındayım.diyorum teselli etme kendini.diyor ki ömür dediğin su misali.akıyo yakalayamıyosun... gülerdim komlekse giriyo diyede sanırım bizlerde öyle olacağız :) allah sağlıklı ömürler versin de.. dün bi kitap bitirdim.zamansız gelen bi ölüm vardı.ağlaya ağlaya öldm inan ki... dolayısyla hayat dediğin kıymetini bilmek gerekmiş dedim..of aklıma geldi ya neydi o kitap be :KK43:(

loniness ohh baş başa kocişle kutlarsınız doğum gününü, ayy iyi olmuş gelmedikleri azıcık dinlen sende, bugün biraz daha belirgin bir hareket sezdim.
pasta yapacak mısın ?

citaknuray aynen barış tabii gurbettesiniz zaten hangi sinemaya gideceksiniz ?

ceza :))) ne biim ya pnaik oldum alla alla dedim, way günlük2011 beni geçtii :))) sevindim canım. hayırlısı olsun herkes için

senem naptın kuzu rapor işini

renkliatlas nasıl oldun

günlük2011 kıss eniştem nasıl oldu, sende kendine dikkat et salgın var.

candaşş ya 2 gündür aklımda yazarken unutuyorum. Borsada bereket gelmiş sana :)) ben hiç anlamıorum o işten. tebrik ederim.

pileoo iyi olduğunuza çok sevindim, test sonuçları da temiz gelmiş çok şükür, kilolar nasıl gidiyor, kendinize iyi bakın.

geleim bana vallahi yazmaya çekiniyorum artık ama bugünde misafir var :) yarında kuzinlerimin doğum günü var. Fotoğraf çektireyip koyacağım face'e sizde görürsünüz. Çalışırken insanın gözüne dokunmuyor da evdeyken herşey gözünüze batıyor mecbur yapıyorum. Salı yada Çarşamba günü yarım gün kadın gelecek oda ancak halı ve camları siler 50 lira alacak yarım güne. tam gün sonraki zamanlarda diye düşünüyorum.

hepinizi öpüyorum çok.
saolasn canım :) şükür bereketliydi :) inş tüm zararı çıkartabilirim :) eşim gıcık oluyo ama napayım :)
hello ne guzel soruyosun herkese sorulari ben aklimda tutamiyorum yaw masallah nazar degmesin
Pileo testler iyi cikmis masallah bende cok sevindim kendine bebise dikkat et sizin isim bellimiydi? yada yazmis ben kacirmis olabilirim

bizde 50/50 diye bi film varmis ona gittik.. kanserle mucadele eden 27 yasinda bi adami anlatiyo birazda komik bi film..aslinda film bize iyi geldi kucuk seylerle ugrasip kavga ettigimizi hatirlatti.. herseyden onemlisi saglik ..Allahimiza cok sukur

sanada kolay gelsin Hello insallah bekliyoruz resimleri bende bugun camasir yikicam burda camasir makineleri ortak off sinir oluyorum.. apartmanin bir katina bir camasir makinesi var.. oyle yikiyoruz camasirlari. evlere koymak yasak.. burdaki evler tahtadan yerler duvarlar ama cok sicak oluyo heee bide enilginci kizlar Amerikada afedersiniz eger gelirseniz falan diye soyluyorum yada bilenleriniz vardir taharet alma suyu yok nasil yapiyolar anlamiyorum.. resmen burda her turkun evinde ibrik var cok komigime gelmisti :KK1::KK1:
aa hakikaten enteresanmış wc layı :) yaa temizlik imandan gelir diye boşa denmemiş :) çamaşır işide sıkıntılıymış.allah kolaylık versin :) alışmak zor olmuştur senin için galiba ?
...Hz.Mevlana..
inş bizim karanlıklarında en yakında son bulması ümidiyle ...
slmn alykm kızlar bilgsyrm çıktı servsten şükür nasılsınız kürtaj sonrası ilk reglimi oldm ama biraz yogun geldi bide sancm var normalmi
normalidr canım.ama süresi uzun olursa dr a haber ver .. benimde sancılı ve yoğun olmuştu ... normal demişti dr...

Son düzenleme:
melek63 normal canım zor bir durum atlattın kürtaj oldun yogun olması güzel için tamamen temizlenir agrıda cok normal cok uzun sürerse falan gidersin doktora

:)) hakikaten topikçe manyadık hee :))

amin inş ... bu hafta vuslat :))

hadi şükürler olsun :) inş takibe başlamadan meleğin gelir be arkadaşım... dualarımız yanında... sonucun sıkıntılı olmamasına ayrıca çok sevindim ...

iyidir canımcm sen nasılsın ? nasıldı misfafirler ? pilin bitmiş galiba :))

çok saolasın canım.seneye eylülden itibaren her an tayinimiz olabilir.en fazla 2 ay içinde gelir sanırım.yani şafak 12-14 ay arası.moral olsun diye şafak 12 ay :)) ya dilekçemiz hala dönmedi.yaptıklarına hiç ihtimal vermiyorumda red cevabını genelde en geç 10 güne gönderiyolardı.insan bi acaba demiyo deilde.aman gönderselerde tam bi şafak saysak.nasılsa bu yıl yok vuslat....

gözünaydın :) olur arada kavgalar ya :)) sanırım burda çoğumuz erkek fatmayız bu konuda. eşlerimize sabır bizlere sakinlik diliyorum :))

Allah razı olsun canım benim.hepiniz ayrı ayrı güzel dilekleri için :) en uzun deneme bende ya sanırım ondan :) ama ben kapıyı açık tutuyorum isteyen geçebilir :) yeterki sizler hamile kalında benimde vaktim dolar.zaten bende bi karar veremiyorum ki.en geç 3 ay sonra olmazsa üzülcem yazıyorum, dünde diyorum ki acaba seneye mayısta filan mı hamile kalsam iyi olur diye :) çünkü eşim eylül gibi gelecek ya karnımda da olsa ilk anlara o da şahit olabilir böylelikle.karnımda baba evinde şişmemiş olur filan.sonrada diyorum ki ah keşke olcağını bilsemde öyle olsa.demek kolayda stresi çok.sonuçta mayısata hamile kalırsam18.ayımda olmuş olacak.ay sayısı ister istemez insanı ürkütüyo.tek dileğim dayanma gücü :) sabır... Sabah diyorum bu kadar çok üzülüyorum ağlıyorum bazen.ç töbe haşa ama ya çocuk sağlıksız olsa.kendine gel be kızım dedim :) inş hepimize hayırlı vakitte sağlıklı evlatlar gelsin inş da isyan etmeyelim :)

:) bende dün dedimki ömür ne kolay geçiyo ya .. şurda 40 a ne kaldı ki :) ilkkez hayat gidiyo endişesine kapıldım ... evet erken ama bi de bakmışızki 40 - 50 deyiz.annem derki ben bi kere 18 yaşındayım.diyorum teselli etme kendini.diyor ki ömür dediğin su misali.akıyo yakalayamıyosun... gülerdim komlekse giriyo diyede sanırım bizlerde öyle olacağız :) allah sağlıklı ömürler versin de.. dün bi kitap bitirdim.zamansız gelen bi ölüm vardı.ağlaya ağlaya öldm inan ki... dolayısyla hayat dediğin kıymetini bilmek gerekmiş dedim..of aklıma geldi ya neydi o kitap be :KK43:(

saolasn canım :) şükür bereketliydi :) inş tüm zararı çıkartabilirim :) eşim gıcık oluyo ama napayım :)

aa hakikaten enteresanmış wc layı :) yaa temizlik imandan gelir diye boşa denmemiş :) çamaşır işide sıkıntılıymış.allah kolaylık versin :) alışmak zor olmuştur senin için galiba ?

inş bizim karanlıklarında en yakında son bulması ümidiyle ...

normalidr canım.ama süresi uzun olursa dr a haber ver .. benimde sancılı ve yoğun olmuştu ... normal demişti dr...
çok teşekkr ederm canım ya

melek63 normal canım zor bir durum atlattın kürtaj oldun yogun olması güzel için tamamen temizlenir agrıda cok normal cok uzun sürerse falan gidersin doktora
anladm canım teşekkr ederm ya

melek kafana takma canım hepimiz aynı şeyi yaşadık şükür adet olmuşsun benimde ağrılı olmuştu ve yoğun

Pileo, gözümüz aydın :) testler güzelmiş.. işe şuanda devam etme kararı aldınız sanırm ?

Nazlım,, sanada gözün aydın.şükür :) inş tez gelsin artık bebek...

Senem, sinua, lonelines, ceza, kıtty, günlük, nuray, chnb, taf, yamateke, adını unttuğum arkadaşlarım :KK43: nasılsınız? haftasonu nasıldı ?

benim monotondu :) evde temizlik yaptım aylardan sonra ilkkez (annemlere yani) ... kitap okudum bitti... ağla ağla öldüm valla :KK43: eşimede baskı yaptım.kas yap arkadaş ben kas istiyorum diye :) çocukta yazık akşama hemen başlamış spora :) nerden geldi bu sevda diyo ? tv den dedim.maşallah dedim surat çirkinsede vücut olunca woooooww dedirtiyolarmış ordan dedim :) tamam ama vücut yaparsam kızlarda baksın kıskanma diyo manyak :))

X