Kuru cilde yardım!!!

Ayse4586

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2023
9
6
35
Selam hanımlar Bn 35 yaşında bir bayanım cildim baya kuru kızarıklıklarda var. Memnun kaldığınız kuru ciltler için günlük bakım markaları krem tonik VS. Var mı yardımcı olur musunuz lütfen

Selam hanımlar Bn 35 yaşında bir bayanım cildim baya kuru kızarıklıklarda var. Memnun kaldığınız kuru ciltler için günlük bakım markaları krem tonik VS. Var mı yardımcı olur musunuz lütfen
Bende bu konuda müzdaribim benimde vücudumda kızarıklıklar var kuru olmasından kaynaklı acaba kantoron yağı iyi gelir mi bilginiz var mı

Kantaron yağı hiç denemedim bu konuda bilgim yok. Şu anda İnternetten araştırıp bioderma krem aldım bir de yüz temizleme jeli çok memnunum cildim bebek gibi oldu

öncelikle artistry ürünleri bu konuda inanılmaz fayda sağlıyor.Vegan hayvanlar üzerinde test edilmemiş ve alerji testlerinden geçmiş şahane ürünler. Ayrıca içten destek şart bu anlamda omg3 ve E vitamini takviyesi öneririm.Ayrıca ciltteki kızarıklıklar kuruluğa bağlı egzamaya sebep olacaktır.Bu konuda hassas davranmak ve bağırsak sağlığına dikkat etmek gerekiyor.Probiyotik ile bu konuda destek sağlayabiliriz

kantaron yağı vs gibi şeyleri cildinize sürmeyin, onlar yara, kesik vs şeyler formülizasyonları nemlendirici krem gibi cilde sürmelik değil. Hyaluronic acid serumu alın ve iyi bir nemlendirici. Sabah akşam cildinizi güzel nemlendirin.

Canım benim yüzümde kuru kabuk kabuk oluyor ben Bepanthol kullandım iyi geliyor

Atopik kuru ciltlilerdendim kiehls’in calendula maskesi inanılmaz iyi geliyor yalnız etkisini arttırmak için roller ile yaparsanız nemlendirme süresini uzatırsınız bunun dışında body shopun british rose maskesi haftalık kullanımda uygun yine cildimi yatıştıran maskelerden. Tonik olarak çok marka denedim ama hala budur diyeceğim bir tonik pek bulamadım maskesiyle kullandığım için calendula tonik idare eder ama değer mi bence çok da değmez.

X