küt tırnak mı oval tırnak mı?

küt tırnak mı, oval tırnak mı güzel?

• Ankete Katılan
    57
  • Anket Kapalı .
hafif oval.. Daha kadinsi geliyor...90 derece aci ile kesilmisleri gordugum icin soyluyorum...

Parmakların yapısına bağlı, benim tırnaklarım küttür ve ne yaparsam yapayım oval olmuyor :)

tırnaklarıım az uzunsa küt yapıyorum ama eğer biraz uzattıysam oval
her ikisinide kullanıyoruum ben ama küt tırnakta french çook hoş oluyooo opuyorumnanaktan

Küt tırnak seviyorum ama benimkiler çok çabuk kırılıyo yanlardan sinir oluyorum.

benim işaret parmağı kırnağım oval naparsam yapıyım ovalleşiyo kendiğinden kalanlarda küt neyseki çok sırıtmıyor :)

oval tırnağa bayılıyorum hele kırmızı oje üzerinde çok güzel duruyor :asigim:
ama hafif küt tırnaktada french harika duruyor..
zaman zaman değiştirerek kullanıyorum zemuszemus

Küp şekliden daha hoş görünüyor alkisalkisalkis

[URL=http://img264.imageshack.us/i/resim204copyeda.jpg/]
resim204copyeda.jpg
[/URL]

benim tırnaklarımın yapısı küt o şekılde uzuyor oval olması mümkün degıl çoook uğrasmam lazım ve yakıscagnıda sanmıyorum

Son düzenleme:
Yıllardır küt kullandım ama şuan oval kullanıorm ve çok hoşuma gidio, ama ayaklar her zmn küt.

ben ne küt nede oval,ikisinin ortası tırnaklar daha hoş geliyor gözüme.
ah birde kendimde görsem şööle istediğim gibi tırnakları. uzamıyor namussuzlar, uzasalarda kırılıyorlar hemen:KK43:((

Küt tırnaklar kesinlikle daha klas duruyor ...boshayallersmile

Tırnaklarım küt uzadığı için kırılmadıkça herhangi bir oynama yapmam (uzadıkça kısaltmak dışıda).

Oval tırnakları çok demode buluyorum,bence küt olmalı

ben küt severim ama kenarları hafif yuvarlanmış.

tırnağın cinsine göre değişir diye de düşünüyorum. kısa ve yuvarlak yapıdaki bir tırnakta küt hoş durmaz mesela...

Oval tırnak retro aslında, retro ve vintage giyinenlere yakışır bence. Benim tırnaklarım kısayken küt oval arasında...ama uzattığım zaman küt yapıyorum güzel oluyor.aklinialirimsmile

X