küt tırnak mı oval tırnak mı?

küt tırnak mı, oval tırnak mı güzel?

• Ankete Katılan
    57
  • Anket Kapalı .
tırnak yapım oval, hep oval kullanırım, diğeri çok garip geliyor benim tırnaklarıma.
ama tırnak yapısı düz olanlarda da küt hoş duruyor. doğal çizgiye saygı duyuyorum sanırım :KK42::KK53:

kesinlikle küt ve kısa.beren saat in mesela tırnakları cok hoş.uzun değil ama küt.

Kesinlikle Küt..
Genç Kızlara Çok Yakıştırıyorum !!
Oval Tırnağı da Sadece Orta Yaşlardaki Bayanlara Yakıştırıyorum..

Son düzenleme:
kesnlkle katlyrum son msjlara küt tırnaklar gençler içinçok güzel duruo ama tabi tırnak yapınız uzunsa bı de french yaptınız mı tamamdır:KK70:

Küt tırnakları çok seviyorum ve çok hoş duruyor :)

kesinlikle küt...oval tırnak demode geliyor bana...kısacık da olsa kesinlikle küt...hatta ben minicik küt tırnakları seviyorum....

Ben küt beğeniyorum ama yakışması elin yapısına göre de değişiyor.

Son düzenleme:
ikisininde farklı kullanım avantajları vardır bence ve elin yapısına göre tırnak törpülemek gerek diye düşünüyorum....ama bana da genelde küt tırnaklar ,, daha hoş görünür...

Bence parmak yapisina hangisi yakisiyorsa o. Benimki gibi dolma parmaklara küt fazla gitmiyor sanirim, ince parmaklara daha cok yakisiyor. Istesem de tam küt olmuyor zaten.
Su anki hali. En küt hali bu, yine de uclar biraz oval;

sam3297s.jpg

Bu eski hali, tamamen oval;

Feci uzunmus tirnaklarim, cok özledim o halini. :KK52:

Bence parmak yapisina hangisi yakisiyorsa o. Benimki gibi dolma parmaklara küt fazla gitmiyor sanirim, ince parmaklara daha cok yakisiyor. Istesem de tam küt olmuyor zaten.
Su anki hali. En küt hali bu, yine de uclar biraz oval;

sam3297s.jpg

Bu eski hali, tamamen oval;

Feci uzunmus tirnaklarim, cok özledim o halini. :KK52:

Vay canına :KK52: oval hali ne kadar da güzel, inanılmaz beğendim yani öyle böyle değil.
Başlık içinse bence oval tırnak daha güzel görünüyor diye düşünüyorum.

Vay canına :KK52: oval hali ne kadar da güzel, inanılmaz beğendim yani öyle böyle değil.
Başlık içinse bence oval tırnak daha güzel görünüyor diye düşünüyorum.

Ben de oval yapmayi düsünüyorum, ne iyi oldu yorumun gaz verdi bana. Sevindim begenmene, tesekkür ederim... :KK71:
Bir de oval tirnak daha dayanikli oluyor. Küt tirnagin kenarlardan kirilma olasiligi daha fazla... Oval halini baya uzatabilmisim ama su anki hali bir yere carpsa kenardan yirtilacakmis gibi...

Tam küt de sevmiyorum tam oval de
Genelde kenarlarını hafifçe yuvarlayıp keskin görünüşünden kurtarırım
Düz kenarlı tırnaklar daha çabuk kırılıyor zaten

$21092011977.jpg

Son düzenleme:
oval ya da sivri:KK14:

bundan vazgeçtim. ben sanırım kalın sivrileri törpülenmiş dikdörtgen şekli tırnakları seviyorum. anlatamadım paylaşayım;:KK1:

$128344213055865.jpeg

böyle çok sağlam görünüyor:KK69: biraz daha uzun olsa daha da iyi.

Son düzenleme:
Küt tırnak her zaman daha cazip gelmiştir bana. :)
Kendi tırnak yapım da uzun ve küt olduğu için oval pek yakışmıyor. :)

$SAM_0037.jpg

bencede küt tırnak daha güzel duruyor manikürüde kolay oluyor

kesinlikle küt tırnak
daha temiz daha modern ve daha tarz duruyor

nereye isterlerse dumeni oraya kiriyorlar, modern bir insanim, hic birseyin onunu kesmiyorum.:KK53:

X