KV veya KP’iniz size sormadan evinize komşu davet etse tepkiniz nasıl olurdu?

Tamamen her şeye kötü tepki vermeyin . Bence gayet iyi anlamışlardır sizden habersiz birini cagirmamalari gerektiğini. Mesafe iyidir. Hergun aramak çok saçma olur zaten ben kendi ailemle her gün konuşmuyorum. Birde size bu kadar soğuk olup böyle emirler vermeleri evet cok can sıkıcı . Ama arkadaşlarıma katıldığım bir nokta var konu sahibi siz bir an önce evinizi tasimalisiniz. İlk mesajlarimda da yazmıştım . Bu ailelerin ev vermesinin temel sebebi biraz da el altında tutalım gördüğünüz gibi istediğimiz gibi gidip gelelim . Misafirimizi ağırlasin kafasında olmaları bunu hak goruyorlar
Bu konuda ben de Hemfikirim buarada, eşime her zaman söylüyorum kendi evimize çıkalım gidene kadar diye ama yurtdışı işimiz ha oldu ha olacak olarak bakıyor o da bu yüzden ekstra masrafları göze alamıyor.Ben de bi noktada ısrar edemiyorum.Yoksa kimseye minnet etmek istemiyorum ben de bu durumdan aşırı rahatsızım iç huzurum daha önemli.Eğer ki işimiz olmazda Bulunduğumuz il’e taşınmaları söz konusu olursa derhal evi boşaltır il değiştiririm eşimin öyle bir imkanı da var çünkü. Bunları tartışma esnasında detaylıca konuştuk ve net oldum eşime karşıda çünkü bu böyle devam ederse boşanmaya kadar gidebilirim.

Bu konuda ben de Hemfikirim buarada, eşime her zaman söylüyorum kendi evimize çıkalım gidene kadar diye ama yurtdışı işimiz ha oldu ha olacak olarak bakıyor o da bu yüzden ekstra masrafları göze alamıyor.Ben de bi noktada ısrar edemiyorum.Yoksa kimseye minnet etmek istemiyorum ben de bu durumdan aşırı rahatsızım iç huzurum daha önemli.Eğer ki işimiz olmazda Bulunduğumuz il’e taşınmaları söz konusu olursa derhal evi boşaltır il değiştiririm eşimin öyle bir imkanı da var çünkü. Bunları tartışma esnasında detaylıca konuştuk ve net oldum eşime karşıda çünkü bu böyle devam ederse boşanmaya kadar gidebilirim.
Bence o zaman sakin olun . Aynı ilde yaşamamayi çok tavsiye ederim . Çünkü olmuyor eğer karşındaki sınır bilmez insanlarsa. Eşinizle dönüp dönüp bu konuları konuşmayın . Çünkü sizin ailesini düşman bellediginizi düşünür . Bakın onlar size ne yapıyor evinize geliyor sizi pek adamdan saymıyor ama hep ara falan diyor. Yani size tavır alıyor ama oğullarının yanında belli etmiyor. Sizde öyle yapın . Buz gibi mesafeli olsanız da arayın arada telefonda normal konuşun ama sürekli değil . İstemediğiniz hiçbir şeye de onay vermeyin . Size basınız eğik oturun demiyorum sadece bence ailesi akıllı . Mağdur rolüne yatmayı bilen bir aile. Sizde biraz öyle gidin . Yeri geldiğinde tepkinizi de koyun eşinize.

X