Kzlar ok sinirliyim ve yardmlarnza ihtiyacm var.

yaaaa bugun ne ogrendımmmmm basında bır arkadaşımla tanıstırdım demıstım yaaa bu cocuguu bu cocukla ılk ayrılıgımızdaaaa arkadasımaaaa senden hoslanıyorum cıkmak ıstıyorum bulusalım demısssssssss Inanabılıyomusunuzzz soktayımm ben herseye goz yumup boyle susucakmıyımm

evet bos zamanı yokmu varrr su an msnde takılıyor mesela bu sadece bır bahane ne kadar aradakı bagı koparmasa o kadar ıyı dıye dusunuyoo ne kadar şerefsiz yaaa

nasıl bir sabırla dinledin o kadar lafı anlamadım hayatım... yerimseniben
walla ben çatlardım kamerayı filan açtırıp yüzünü görüp :jeyyar: o da hazır şoktayken
ağzıma geleni söylerdim
(sinirlendiğimde hiiiiç küfretmeden insanı yerin 7 kat dibine sokup çıkarma huyum vardır da
kötükedihüso)

nasıl bir sabırla dinledin o kadar lafı anlamadım hayatım... yerimseniben
walla ben çatlardım kamerayı filan açtırıp yüzünü görüp :jeyyar: o da hazır şoktayken
ağzıma geleni söylerdim
(sinirlendiğimde hiiiiç küfretmeden insanı yerin 7 kat dibine sokup çıkarma huyum vardır da
kötükedihüso)

agzıma gelenı bende soylemek ıstedım ama sonucta kıtapları vermıyorum dıye ınat edebılır dıye bırsey demedım ama bugun arkadsımada sulandıgını duyuncaa boyle bır ınsanın yuzune tukursenız yarabbi şükür diyeceği için hiç gerek duymuyorumm...:eek:lmaz:

X