LaRisA' dan Msn NickLeri

Şimdi GeL ve Gör BeNi Duruyor muyum,Yerimde HaLa ! Yurtta AşK,Cihanda AşK,Her Yerde AŞK Bundan SonRa !! (H)

ELimi de KoLumu da BağLa Hadi,Bir Odaya Bir Ömür Hapset Hadi..BecerebiLirsen Zapt et Hadi !!YanGınım ÇoK BüyüK OoOoOoOo!!

Bir daha oLmaz,BiN Kere TöwbE !! Kan Davası mı bu, Bu NasıL ÖFKE ???

Hani Yetebilseydim, Değiştirirdim Fikrini !! DinLeyeceğini BiLSem, Anlatırdım GerçekLeri . . . Neys,bırak bende kalsın.

Lütfen,Görmeyeyim Seni Bir Yerlerde,Karşıma Çıkma..KonuşmayaLım,BakışmayaLım Ne oLursun..!Daha fazla tükenmeye takatim yok. . .

YorgunLuk,KırgınLık Hepsi Gelirr Geçerr ! Her şeye rağmen YaŞaMaK GüZeL

Ya bu ateşi söndür, Ya beni öldür ..Ya da bu kalbi bedenden sür!!

AnLatack HikayeLrm Bitmedi Henüz,AnLaşack DostLarm Tükenmedi!!YorgunLk,KırgınLk Hepsi Gelr Geçr,Her şeye rağmen Yaşamak GüzeL!!

Anne bnm Uçmam Gerek !! İstemiorum PiLav YapmaK Anne Ben AşKa İNaNMaM,Önce Aşık olmam gerek

Bu Aşk Havuz ProbLemi,Yeni fark ediorm!Yazmıştım denkLemini,Girdim Yüzemiyorum!Zamanın KızLarı BalıkLama!!AtLama Diyemiyorum..

"A$k TeKn!k B!r HaD!sEd!R.." (K)

(K) B!r KıwıLcm YeTeR Bn HaZıRm BaK..A$K iCn öLmeLi A$K O ZmN A$$kKk..!!!! (K)

sewdim.seni.sebepsiz.sewmedin.beni.ŞEREFSİZ.

' BeN 1 CüMLeLiK 1 NoktA DiiiLm !! '

}{ L¤§é ¥ourSeLF }{

Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T..*Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!!*dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq*SevmeyeNiyetLiysenİyiDüsünmelisin,AgLamayıÖg renip GüLmeyi ßiLmeLisin,AskKumarGibidirDikkatEtmeLisin,Oynadığı nZar DeiLßiLmeLisin*$izofrence yaş----- yoLda$ oLsun ßu nefret doLu keLimeLerim.ßir tokat oLsun..!!!*h€rkesin ßiras faiLi oLduqu meÇhuL ßir Cinayetim $imdi...!MustiC bu Damardaki tokSin Beni Her gördüğün Yerde tiSKin Bu Aramızda Aşk başlamadan Bitsin... *eğer intikam alabilseydim seni affederdim*ßizi ßizden ßaşka kimse iLgilendirmez kimsede ßizimLe ilgilenmesin gerekmez*kendin kadar akLımdasın*çıkışlar hep daralmış ruhum dar sokaklarda*BiR ÖmüR boYu sEnİnlEyim dEsEn De iStEmeM aRtiK. ÇüNkÜ sEn rüzGarin coşTurdUgU birtoz bulutusun, bugün bana esersin ...yarin ele*Wedalaşırken Üzülmüş Gibi Tutma Ellerimi Acıyarak Kendine Dew Aynasında Degil Boy Aynasında Bi Bak!!!!!!*Nereden bileceksin silaHıMıN şarJöRüne mermi DiYe SeNi KoYup DeFalArCa KaLbiMe SıKtıĞıMı???: *Hayatımın gerçek öyküLerine ayrıLan ßi fiLmin soundTrack'indeyim*kaLßin kadar konuş...!!!*Bu gün ben sensiz isem inanki yarın sende bensiz kalacaksın * senin içinde ßen ßitmiş oLsaydım ßenim içimde sen ya$ıyor oLmazdın...!!:*AŞKMI DEDİN KARŞILIKSIZ O KİŞİNİN YANLIZLIĞIDIR YANLIZLIĞINDA YAŞATTIĞI DÜŞÜNCELERİ GİZLİ ARZULARIDIR BENCE…*_Tam_kar$ıya_geçerken_ßıraktığın_O_el_ßen!m _||| *ikimizde $a$kınız ***e geLdi a$kımız*hiç onca kalabalığın içinde yanLız kaLdınmı

ςคгєรเz кคl๔เﻮเภเz๔ค ๒เlเภ кเ tєк ςคгє אเภє кєภ๔เภเzรเภเz...!"
ιℓєяℓє∂ιgιηιz уσℓ∂α нι¢ вιя zσяℓυкℓα кαяѕιℓαѕмιуσяѕαηιz,вιℓιηкι σ уσℓ αѕℓα ѕιzι ∂σgяυуα υℓαѕтιямαz...!"
"αуαктα σℓмєк ∂ιz υѕтυ уαѕαмαктαη ∂αнα ¢σк σηυя νєяι¢ι∂ιя...!"
"คкเllเ ๏lคภlคг รє๒єקlєг к๏ภยรยภ๔ค tคгtเรเгlคг.ค๓ค ภเђคเ кคгคгเ ร๏ภยςtค รยгєкlเ คקtคllคг שєгเг...!"
"кєlเ๓єlєгเภ ﻮยςยภย ๒เl๓เא๏гรคภ เภรคภlคгเภ кยששєtเภเ ครlค tคђ๓เภ ๒เlє є๔є๓єzรเภ...!"
"háýáttá éń áćí śéý ;íńśáńőglúńúń ýáśám śúŕéćíńdékí káćíŕmíś őldúgú fíŕśátláŕdíŕ...!"
"кยςยк รєאlєгє ﻮєгєﻮเภ๔єภ ς๏к ๏ภє๓ שєгєภlєг , єlเภ๔єภ ๒ยאยк เร ﻮєl๓єאєภlєг๔เг"
"нєριмιz нαуαтιη кιѕαℓιgιη∂αη ѕöz є∂єяιz ∂є, вσѕ gєçєη zαмαηιмιzι ηαѕιℓ кυℓℓαηα¢αgιмιzι вιℓмєуιz"
"๒öςєк ๏l๓คאเ кค๒ยllєภєภlєг, єzเlเภςє รเкคאєt єt๓є๓єlเ๔เгlєг."
"єgєя çσк кιѕα вιя ѕüяє ѕσηяα öℓє¢єgιηιzι вιℓιуσяѕαηιz νє тєк вιя тєℓєƒση кσηυѕмαѕι уαρмαуα zαмαηιηιz ναяѕα, кιмι αяαя νє σηα ηєℓєя ѕöуℓєя∂ιηιz؟ öуℓєуѕє ηєуι вєкℓιуσяѕυηυz ؟"
"kőńúśmák íhtíýáć őlábílíŕ, ámá śúśmák bíŕ śáńáttíŕ..."
"уєяιη∂є ѕöz ѕöуℓємєѕιηι вιℓєη, özüя ∂ιℓємєк zσяυη∂α кαℓмαz..."
"кαяαηℓιкℓαяα ѕιтєм є∂є¢єgιмιzє нєριмιz вιя мυм уαкѕαк, кαяαηℓιкℓαя αу∂ιηℓιgα ∂σηєя∂ι.."
"уαяιη вαмвαѕкα вιя ιηѕαη σℓα¢αgιм ∂ιуσяѕυη. ηιує вυgυη∂єη вαѕℓαмιуσяѕυη؟ "
ƒєℓαкєтιη вιя ιуιℓιgι ναяѕα σ∂α нαкιкι ∂σѕтℓαяιмιzι тαηιтмαѕι∂ιя..!"
"єgєя вιя уєя∂є кüçüк ιηѕαηℓαяιη вüуüк göℓgєℓєяι σℓυѕυуσяѕα σяα∂α güηєѕ вαтιуσя ∂ємєктιя"
∂єηιzℓєя уσℓ¢υℓυgα ¢αgιяιя ∂υяυя∂α вєηι gιтмєм, ∂υѕυηєяєк gєяι ∂σηє¢єgιм gυηυ вєη вυуυк яυzgαяℓαяι ѕєνєяιм вυуυк σℓѕυη αѕкιм ∂α, σzℓємιм ∂є нєρѕι, нєя ѕєу νє мαнzυη.
∂υѕυη¢єℓєяιηє ∂ιккαт єт єуℓємє ∂σηυѕυя! єуℓємℓєяιηє ∂ιккαт єт αℓιѕкαηℓιкℓαяα ∂σηυѕυя! αℓιѕкαηℓιкℓαяιηα ∂ιккαт єт кιѕιℓιgιηє ∂σηυѕυя! кιѕιℓιgιηє ∂ιккαт єт кιѕιℓιgιη кα∂єяιη∂ιя!!
вιz ιѕуαηкαя ѕσкαкℓαя∂α вυуυ∂υк gυℓυм.αηℓαмαуιz ѕєηιη gιвι вαℓℓι єкмєк уємєуι.вιz 10 уαѕιη∂α ∂υηуαуα,15 уαѕιη∂α кαѕιρ кανυяαη αѕкℓαяα ιѕуαη єтмιѕιz.вιℓмєуιz кαуgαη ριѕттє ∂αηѕєтмєуι.ѕαтмαуιz ση кυяυѕ ι¢ιηвιzє нαккι σℓαη ѕєνєηℓєяι...
нαуαт вιя ƒιℓм gιвι.¢ιℓєℓι уα∂α zєνк νєяι¢ι.gυℓυρ αgℓαуαηι∂α ναя.αgℓαуαηι gυℓєηι∂є ναя.gυℓєηℓєя ¢σк αgℓαя.αgℓαуαη уυяєкℓєяι тαѕ вαgℓαя.нєя вιя ∂αмℓα¢ιк∂α αηιℓαя.
кιz ∂є∂ιgιη ηαz єтмєz.єякєк ∂є∂ιgιη нι¢ υякмєz.∂σѕт∂αη ∂υѕмαη σℓмαz, gανυя∂α ηαмυѕ σℓмαz, gυzєℓ∂є кυѕυя σℓмαz, gєя¢єк αѕктα∂α gυяυя σℓмαz.
кιѕα вιя σукυ∂υя нαуαт,υgяυηα υρυzυη α¢ιℓαя ¢єктιgιмιz,кιѕα вιя тυякυ∂υя нαуαт,вιя ∂αнα ѕσуℓємєк ι¢ιη ∂єℓιя∂ιgιмιz...
ѕєνмєк α¢ι ¢єкмєктιя, ѕєνмємєк σℓмєк...ѕєνмєк zєνктιя αмα уαℓηιz ѕєνιℓмєηιη нι¢вιя zєνкι уσктυя...
αѕк ιηѕαηιη нєм ∂σѕтυ нєм ∂υѕмαηι∂ιя . ιηѕαηι σηυη gιвι уιкαη. σηυη gιвι ѕєνιη∂ιяєη вя ѕєу уσктυя нαуαттα!
αℓℓαн gυ¢υ єякєgє, gυzєℓℓιgι кα∂ιηα νєямιѕ. ηє ναякι нєяѕєуι уєηєη gυ¢ gυzєℓℓιgє уєηιℓмιѕ
ιηѕαη ση¢є σzgυя σℓмαℓι кι σzgυя¢є ѕєνєвιℓмєℓι уα∂α ѕєνмєуι тαм мαηαѕιуℓα σgяєηмєℓιкι ѕєνgιѕι υgяυηα σzgυяℓυк ι¢ιη ѕαναѕαвιℓмєℓι.
αѕк ѕαναѕα вєηzєя, кσℓαу вαѕℓαя zσя вιтєя...
ѕιℓgι кυℓℓαηмα∂αη яєѕιм ¢ιzмє ѕαηαтιηα нαуαт ∂єηιℓмєктє∂ιя
кα∂ιηℓαяα вυуυк ѕαуgι ∂υуαη νє σηℓαяι нєяѕєуιη υѕтυη∂є тυтαη єякєкℓєя, кα∂ιηℓαя αяαѕιη∂α ρσρυℓєя σℓмαуι ηα∂ιяєη вαѕαяαвιℓιяℓєя.
ηє∂єηѕє нєρ вєη вιℓιяιм ∂єяѕιη! ѕσяѕαℓαя вιℓмєzѕιη ηє вιℓιяѕιη!
ѕυ¢ ѕєвєвιηι νєяєη∂є∂ιя, ѕσяυмℓυℓυк уυкℓємє ιѕтємє∂ιgιмιz σмυzℓαяα вιя ∂є ριѕмαηℓιк єкℓємємєктιя.
єgιтιм ιηѕαηιη gυ¢ ѕαη∂ιgι уα∂α gєя¢єктєη кσℓαу αℓт є∂ιℓєвιℓєη єηgєℓℓєяι ηαѕιℓ αѕα¢αgιηι σgяєтмє ѕαηαтιη∂αη вαѕкα вιя ѕєу ∂єgιℓ∂ιя

-bızı satanı bız belese verıyoruz
-hayat 1 sınavsa ben adımı yazar cıkarım
-dunya 1 gundur oda bugundur
- ölum uyku gıbı tatlı olsaydı mezar tasının ustunde eii uykular yazardı
-dalımı kıranın agacını kokunden sokerım
-hayat 1 sınavsa ben kopya cekerım
-senı ne kadar sevecegımı sorma cunku ne zaman olecegımı bılmıyorum
-ruzgar ozur dılesede dal kırıldı 1 kere
-Bugün yeni bir meyhane kesfettim mezarligin karsisinda. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karsisindayım
-önemlı olan 100 cü yılında ne yaptıgın degel 100 yıl boyunca ne ıcrahat yaptıgındır önemlı olan
-hayatta ya tozu dumana katarsın yadaa tozu dumanı yutarsın.
-Etraf ArTisssssT Kaynıo Ama BiLmioLarkii yöntmen BENİM istedigime RoL verirm istedigime YOL !!
-*Seni ne kadar sevdiğimi anlamak istiyorsan; yağan her yağmur damlasını yakalamaya calış.yakalayamadığın her yağmur damlası seni ne kadar sevdiğimin ispatıdır...
-kadın kasa gıbıdır sıfresı bılınmeden acılmas
-Üç kuruşluk insana beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar
-SEVME SEVSİNLER DEĞER VERSİNLER.AĞLAMA AĞLAT Kİ DEĞERİNİ BİLSİNLER.
-Hatalıysam 3435 Mesaj At ORHAN Babadan Hatasız Kul Olmaz Sarkısı Jebıne Gelsın
-istedıgımı hayatıma sokarım ıstedıgımın hayatına sokarım
-sewen sevwer sewmeyen cekıp gıder benım dunyam her turlu doner
-kım koyarsa kosun ALLAH razı olsun fenere koyana CAN ım feda olsun
-Bır Gun O Onurlu Gorevın Sırası Bızede Gelecek Bız **TURK** Ogluyuz **TURK ** Ewladıyız Ne Zaman Ne Yapacagımız Bellı Olmaz
-*Haritalara bakıyorum evin yok. Sözcüklere bakıyorum adın yok. Kendime bakıyorum seni görüyorum, çünkü benden başka yerin yok.
-askımı yazmak ıcın dag aradım askımdan buyuk dag bulamadım
-gulmek senın bır tutkun olsun eger bırgun aglarsan oda mutluluktan olsun
-Very Happy In The ParK’ta Gezerken, Cigarettiyi Icerken. My Father Gördü Suc Üstü,I am Düstü Kiç Üstü Very Happy
-Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar
-uCurumun KéNaRinDa oLsan BiLé Sirf Hayata GiciKlik oLsun DiYé GuLumSé
-BABAMA DEGERIMI SORDUM "DUNYALAR KADAR" DEDI, DUNYANIN DEGERINI SORDUM "BES PARA ETMEZ" DEDI.
-ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Dôğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR'ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz... TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..!!'
-Ben Sana YAR dedim eLLere YAR ØLdun .. Ben Sana TAPARKEN Sen eLLere KUL ØLdun !
-BiZ Ne KaDaR KıRMıZı PaPuCLu ŞiiRiN KıZLaRLa DaNS EtMeSiNi BiLMeSeKTe KaRTaLıN UCaMaDıĞı YeRDe ŞAhİNiN YuVa YaPaMaDıĞı YeRDe ŞeYTaNLa DaNS ETmeSinİ İyİ BiLiRiZ
-Artık Islak Bakacagız Bu Dunyaya. Senı Her Hatırladıgımızda Icımızı Isıtacak O Guler Yuzun. Mekanın CENNET Olsun. Basımız Saolsun barıs akarsu
-benım rahat etmedıgım yerde kımse ıstırat edemez keyfe keder ALAYINA degıl KRALına gıder
-dunyada senı 10 kısı sevıyosa bılkı 1i benım bes kısı sevıyosa bırısı bendırım bır kısı sevıyosa o kesın benım eger dunyada senı kımse sevmıyosa bılkı ozaman ben ölmusum
-askı sevene degıl sevıpte ayrılana sor benım askımı ona degıl gelde bana sor
-sevmek cay gıbıdır sevılmek seker bızım gıbı garıplar cayı sekersız ıcer
-senı bugun dunden cok yarından az sevecegım
-*1 gün gelip "ben mi dünya mı" die soracaksın. Ben dünya diyeceğim we sen çekip gideceksn ama blmeyeceksin ki benim dünyam sensin.
-*Ağlamak çocuklara, affetmek Allah''a mahsustur. Eger bırgun gıdersen çocuk deilim ağlamam ,Allah değilim affetmem.
-senı unutmak ıcın ant ıctım gozlerın geldı aklıma waz gectım
-Daglar onumde degıl ıken kayalara yalvarmam.Nehırler bana akar ıken bır damlayla ugrasmam
-ASK BIR ELMA SEKERIDIR. YERSIN YERSIN ELINDE KAZIGI KALIR.
-OZUR DILERIM SENI SEVDIGIM ICIN, OZUR DILERIM GOZLERINE BAKTIGIM ICIN, OZUR DILERIM SENI HEP ARADIGIM ICIN, COK AMA COK OZUR DILERIM SENI INSAN SANDIGIM ICIN!.....
-YARINLAR HEP GÜZEL OLACAK DERLER OYSA BUGÜNLERDE DÜNLERİN YARINI DEĞİLMİ.
-ALLAH GÜCÜ ERKEĞE GÜZELLİĞİ KADINA VERMİŞ NEVARKİ HER ŞEYİ YENEN GÜÇ GÜZELLİĞE YENİLMİŞ
-Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, -Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.
-her sabah doğan güneş bu sabah doğmaz oldu ellerim ellerinden kayıp giden yıldız oldu görünce ışık saçan o gözler yaşla doldu ağlama duymaz artık bi varmış bir yok oldu
-Sen dardaysan ben zordayım, sen ateşteysen ben kordayım, bir gün bu dünyadan göçüp gidersen, BiLKi SENDEN ÖNCE ORDAYIM
-ne cok sevıyordum senı 1 bılsen askından ıcıyorum efes pılsen
-senı sevdımde ne oldu efes pılsen zengın oldu
-hayatta tek gerjek vardır oda ölumdur
-BİLİRMİSİN BİLDİĞİMİ BİLMESSİN BİLDİĞİMİ BİLSEYDİN BİLDİĞİMİ ANLARDIN SEVDİĞİM
-ya 1 yol bul ya 1 yol sec yada yoldan cekiLL.

» Bazen bitmek bilmeyen dertler yağmur olur üstümüze yağar. ama rengarenk gökkuşağı da yağmurdan sonra çıkar…

» Acıların bir kum tanesi kadar küçük,mutlulkların nisan yağmuru kadar bol olsun.Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun.Dostum.

» Hayal kur, ne hayal kurmak istersen… Gez, nereye gitmek istersen… Ol, ne olmak istersen…. Çünkü senin bir tane hayatın olacak ve sadece bir şansın var bütün bunları yapabilmek için

» Koca bir çölde kum tanesi olmak yada okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak.

» Karanlık aydınlıktan, yalan gerçekten kaçar.güneş yanlız olsada etrafa ışık saçar.üzülme doğruların kaderidir yanlızlık,kargalar sürüyle,kartallar yanlız uçar…

» Eğer gerçekten birini seversen, Onu özgür bırak! Sana ait olmak isterse bir gün mutlaka geri Gelecektir Gelmezse de boşa peşinden koşma Asla da senin O L M A Y A C A K T I R

» Aşk ve arkadaşlık bir gün yolda karsılaşırlar. aşk kendinden emin bir şekilde sorar: ben senden daha candan ve daha yakınım. sen niye varsın ki bu dünyada? arkadaşlık cevap verir: sen gittikten sonra arkanda bıraktığın gözyaşlarını silmek için…

» Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcak bir kucaksa ve dostluk için ateşe atılmaksa, dünya durana, can bedenden çıkana dek sevdiğimsin.

» RÜYA; biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir.ARKADAŞ;uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir.HAYAL GÜCÜ; bizi bilmediğimiz yerlere uçuran bir rüzgardır,ve HAYAT; içinden ne çıkacağını bilmesek de açmamız gereken bir zarftır.açtığın zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle…

» ‘Yalnızca bizim gibi insanlar,benim gibi yaşama delicesine aşık olanlar ve mücadelemize ve eskisinden çok daha iyi olan çalışmaya aşık olan insanlar- amacı doğru olarak olduğu gibi görünmeye başlayan ancak bizim gibi insanlar- bize kalmış tek bir şans bile olsa dostlarını terk etmezler.

» Hayat; yaşamayı, Mutluluk; gülümsemeyi, sevgi; Haketmeyi, vefa; hatırlamayı, dostluk;paylaşmayı bilen için vardır.

» Kalbin hangi arzuların özlemi ile çarpıyorsa hayat rüzgarların seni ona kavuştursun...
:içelim::icecream:tatlicadiarzu

ηє∂єηѕє нєρ вєη вιℓιяιм ∂єяѕιη! ѕσяѕαℓαя вιℓмєzѕιη ηє вιℓιяѕιη! çok güzel ...paylaşımın için teşekkürederim.

ßâsen AtLâmâk İstedim Lânet øLası 3.Kattan Hayata Gemi DiøLar øsâmân Nerde Kâptân ?

Bu alemde şekli ben koyar ben çizerim,Oyunu ben başlatır ben bitiririm işine gelmezse GAME OVER beee Güzelim

eLeşTiRme Beni Beğendiysen Takdir Et... Hoşuna Gitmiyosam Kafana TaQma GüzeLim Siktir eT...!!!

qenc Ya$ımda kaLßimi a$k'a Dü$man Edemem.. ßeni ßiLirsin kararLıysam dünya Dursa Dönmem! Cok qeciktin Her$ey için Artık Vursanda öLmem!

G*te GeLDi Aşkımız,İkimizde Şaşkınız...!

Sen Bende Bittin,Bittiğinle DeğiL GittiğinLE Mutlu oL...!

Kârâk0L m£rk£z Fark£†m£z KaramurSél GençLiq Aff£†m£z !

Seninle kazandığım yaşama gücünü; seni unutmak için harcıyorum

seven sever sevmeyen defolup gider benim dünyam her türlü döner herşey benle başlar benle biter!

Gülmeyi Unutan Gözlerime Ağlamayı Yasak Ettim Dün Gece Bir Sözle Geldi Ölüm Onada Rest Çektim...

Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenßuLdum HaßeRiN oLsun!!!

İSTeNMeDiĞiMiZ ZaMaN DeiL,İSTeDiĞiMiZ ZaMaN GiDeRizzzz!

Yıllar sonra bir gün mezarlığa yolun düşerseKabri başında kuran yerine müslüm baba okutulan

KaRaNLıĞıN oRTaSıNSa BiR YeRDeYiM YaLNıZLıĞıN BiLe YaLNıZ KaLMaKTaN KoRKTuĞu KoRKuNuN BiLe DeHŞeTe DüŞTüĞü BiR GeCeDe BiR YıLDıZ KaYıYoR Ve BeN... SeNi DiLiYoRuM

''0'' degil erkek gibi vardık.sokagı degil mahalleyi bastık.1 kişiyi degil alayını kovaladık ibnelik degil tarih yazdık...

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar!

Bir serseri görürsen beni hatırla Bu serseriden olacak sana son hatıra.

Senide GÖMDÜM !! Sende ÖLDÜN !! Haddini Bilmeyen Herkese Küstüm !!

haritalara bakıyorum evin yok. Sözcüklere bakıyorum adın yok. Kendime bakıyorum seni görüyorum, çünkü benden başka yerin yok.!

BeN ßüyüK RüzgarLarıN aDamıyıM, ßeniM SevdaLarımDa ßüyüK oLuR öFkeLerimDe.. ßeN SeverseM DestaN, KızarsaM KatLiaM oLur..

Dünya Dedigin Bir Tutam Ottur Kahpe İle Şerefsize İtibar Çoktur Ne Kadar Delikanlı Olursan Ol Bir Kızın Gözünde Degerin Yoktur!

GiDeN GüN GeLiR DöNMeK iSTeR..BıRaKıN DöNSüN, Ne KAYBeTTiĞiNi BiR DaHa GöRSüN !!!

Bizim ömrümüzde mezarlarımız doğuşumuzda kazılır şiirlerimiz hayatımızı anlatır unutmak kelimesi sadece kan ile mezar taşımıza yazılır.

Gönülden gönüle attın kendini bir heves uğruna sattın sevgini her geçen yolcuya açtın kalbini artık bir hancıdan farkın kalmadı

Her$eyimi verdim Sen'in a$k'Ina ß1r Sevqi ßorcun var unutamazSIn.

Günahkar ß1r $ehrin Ihanet doLu saßahLarIndayIm.

Zor gunlerimde katkisi olmayanlarin, iyi gunlerimde hissesi yoktur !

Tikky'yim éZéLDéN Donum DizéLDéN

adımı yalana karıştıranlar... ben her şekil doğru olanlardanım her daimm kraLıNı soLLarım

buraLarda iLq Ve soN sözü hep beN söyLerim çüNKü beNim buLuNduum yerde sizdeN çoq, ama siziN buLuNduuNuz yeRde beNdeN hiç yoq.

Başkalarının yolunda yürüyenler ayak izi bırakamazlar...!!!

sadece bheN kaybetmeq istediğim zamaN kazaNabiLirsN ,)

kraLıN yaNnda kraLiçe oLmq varKeN soyTarıNN yaNnda maskara oLmA

aLayıNız teq sıra oLuN kraLıNız bir adım öNe geLsN!!

sAnA cÜmLeLerİm yEtmEs dEmİ$tİm $İmdİ sEnİ AlLah'a hAwaLE eTtİm...!

beи yasaяıм! yasaимıs ∂uyguℓaяıмℓa... oяtasın∂an bölüимüs uykuℓaяıмℓa... beиi ∂üsüимe ; topaяℓaиıяıм ! güℓe güℓe git, selaмetle ...

kiмseиiи iyisi kötüsü ∂oğrUяusu yaиlışı olмa∂ıм! gel∂iм geçtiм kiмse∂e kalмa∂ıм

GiDene KaL déMek ZawaLLılaRa kaLana qit deMék TerßiyésizLeRe DönMeyene DöN demeK AciZLeRe HakedéNe YoL VeRMek Size YaKı$ıR

°•уαğмυя мυтℓυℓυğмα göℓgє ∂üşüямєк ιçιη уαğıуσяѕυη вιℓιуσяυм ηιуєтιη вєηι αğℓαтмαкѕα вєη zαтєη αğℓıуσяυм•°

Ўεмįήįm Ў£мįή DãмãяLãяıмdãkį Kãή Cãήlм ôLگµή.. گεndεή ßã$kãگıήı گ£v£яگ£m ßµ Cãή ßãήã Hãяãм ôLىµή...

Sadece küller kaldı aşkından geriye; ama bil ki, sana da yer yok artık bu kalpte!!!

вö¢єк σℓмαуι кαвυℓℓєηєηℓєя, єzιℓιη¢є ѕιкαуєт єтмємєℓι∂ιяℓєя.

gєçмιѕє ∂öηüк кєѕкєℓєяℓє уαѕαмαктαηѕα, gєℓє¢єgє ∂öηüк вєℓкιℓєяℓє уαѕαмαуι тєя¢ιн є∂єяιм.

кєşкє ѕöz¢ügü уєяιηє, вιя ∂αнαкι ѕєƒєяє ∂ємєуι ∂єηє

Hêr Gêcên Gùn ßirâz Dâha Aciyør Canim.Hêr Geçên Gùn ßirâz Daha Kân Kâybêdiyør HâyaLLêrim...

вєη∂єη αуяı ѕєη şιм∂ι мυтℓυмυѕυη؟؟ вєη вöуℓє αğℓαякєη нυzυяℓυмυѕυη؟؟

§êñĐęñ ƒǻŽĻǻ ßĪŗşêŷ Ĩ§ŦèмīŶơřưм ƯžǻķŤǻŅ Ưžǻģǻ ßĩŖ ĢůĻ§ěń ŶęŤęŘ.

BiR Hİç OlUp İmPaRaToR OlMaKTaNsA,OnuRlU Bir HiÇ OlMaYı TeRcİh EdeRiM..

Herşeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım..!

Kayßede ßiLecegim Hiç ßi$ey Yokken Kendimi Kayßettim ..

Yalan ne kadar hızlı olursa olsun gerçek onu yakalayıp mutlaka geçer...
tatlicadiarzulaelaelaelaelae

ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri... ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!!

!!!...υğяαşмα вαвα уσяgυη...!!!

уüz мιℓуση ∂єƒα ѕöуℓє∂ιм ѕαηα αвαятмα∂αη кσηυş ∂ιує!

eSkideN PiyaSa NerDe ßiZ oRDa, aRtıK ßiZ NerDe PiyaSa oRDa..!

DağlarıN TepesiNe, eŞkiyanıN aLnıNa, KızlarıN KalbiNe "öLümsüZ MehmetçiK" YazacağıM..!

DerT SofrasındaN ßaL YediK BaŞ VerdiK ßaş eĞmediK..!

ßiZ Bu aLemDe ÇaydanlıĞa KaN KoyaR ßıçakLa KarıştırırıZ DosT DeriZ CaN VeririZ aNcaK DosT uNutunCa öLürüZ..!

HayaT BiR HikaYe, YaşasaN Ne oLuR, öLseN Ne oLuR?

YaşaM aCı ßiR SoğaNa ßenzeR, SoğaNı KaT KaT SoyarkeN, ZamaN ZamaN aĞlatıR

CeplerDe ResmimiZ aLemDe iSmimiZ .

ßiZ aĞıR DeğiLiZ MiLLeT HafiF !

SaNa oLaN GüveniM SonsuZ, eĞeR YakalarsaM DonsuZ, SusuZ SabunsuZ

herşey başlar biter,ben hep sende bittim..

ßu чα$αм вεйĩм кuяαℓℓαяĩ вεй кøчαяĩм вεй чα$αяĩм ώε вεdεℓĩйĩ вεй ödεяĩм ßu вεйĩм нαчαттα кĩ duяu$uм,ώαяℓĩğĩм,ĩspαтĩм!

ỳapıℓαи ві çّoκ şєỳi αffєđєвiℓiriм αмα αffєττiğiм hiçві şєỳi μиμτмαм..

CêkêmêyênLêrê AcârIm YoLumu.

Arkamdan konuşanların hepsi arkada takılmaya devam etsin!

GüVeNdIgIm tEk $Ey aYnAyA BaKtIgImDa gÖrDüGüM Ve yUkArIyA BaKtIgImDa gÖrEmEdIgImDiR..!

öℓüм кα∂αя zσя∂υ єℓℓєяιη, ηє ßєηιм σℓ∂υℓαя, ηє αкℓıм∂αη çıктıℓαя..

ßen senin duymaqq istemediqin heR$eim..ßiLipde øLmasını istemediqin her kesinLiqq ßen'im..!!

уαηℓış вιя öукü∂єуιм вєηι уєηι∂єη уαz..

SiGaRaNıN uCuNdA AşKıN tÜtEr Bu AşK aNcAk MaHsErDe BiTeR BeNdEn BaSKaSıNı SeVeRsEn SeVdİğİnİn KoLLaRıNdA GeBeR......... !

Sénin O Haincé védandan SonRa ßen çoktan véda ettm aşklara..

ßana uMut ßaqLama ßen Topraqa Söz VErdim!

ßu laf bana çok ters geliyo. Ne o öyle oraya tikla, buraya tikla. Erkek adam tiklamaz , BASAR ! Ne öyle tik tik.

Ne ßir Kızı Kendimize köLe Edecek Kadar KüçüLdük Ne De ßir Kızın uğruna köLe oLacak Kadar aLcaLmadık !

Senin içinde ßen ßitmi$ oLsaydim, ßenim içimde sen ya$iyor oLmazdin..

Önce Sen ßurkuyorsun SayfaLarı Sonra ßa$kaLarı KaraLıyor CümLeLeri..

öLümden neden Korkacaqım ki ? ßen VArken O yOktur o qeLincede ßen oLmayacaqım..

Yine de ben toparLadım yerden kaLbimin kırıkLarını.. Sırf ayakLarına batmasın diye. . .

Sattım a$kı Sende kaLsın, taLißim Çok Sen yaLansIn. . İstyorsa öLe oLsun ßir Dudak ver Üstü Kalsın!

Boşwer,Hep aynı MasaL 'Hayat ve BeN' İşte O kdr

Burlarada Senden Çok Bir Görsen AnLarsın..Oralarda Benden Yok Bir Düşünsen Anlarsın !!

KiM O GöZLeRiNDeKi YaBaNCı ?! Yakanı Bırakmaz Ellerim. . . Hani Ben oLaCakTıM Y A L A N C I Başının TaCı !

GiDeN SewGiLideN Artıq VeFa BeKLeNMeZz(miş)!!BiR GüN GüCüM BiTeRdE İsYaN EdErSeM...BeNi O İsYaNKaR SeWDaLaRa GöMünnnnnnnnnn!!!

BiR Lodos Lazım Şimdi Bana,BiR Kürek bir de Kayık..Söverim gelmişine geçmişine Ayıpsa AyıP!!

Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artık. Çünkü sen rüzgarın çoşturduğu bir toz bulutusun, bugün bana esersin ...yarın ellere...

Hâ¥âTTâ ïKï KöR TâNıDıM ßïRï ßêNï GöRMê¥êN §êN...DïĞêRï §êNDêN ßâŞKâ§ıNı GöRMê¥êN ßêN

hayata iki sey sevdim dikenine ragmen gülü
Nazina ragmen seni ...

bИy yaИLı$ áИLá¥áИ heR$e¥dЭИ ИèfRèt èđioRuМ...

вєℓкι уαşαηαη нєяşєу gєяçєк,αмα ιηαη αятıк çσк gєç

aKLiMDa KaLaN GiDi$iN_DeGiL GeRi GeLMeYi$iN

aynı ucu kırık kalemle kalemtraşın aşkı gibiydi.

Hani a$K Seni Yormu$tu...YoLun Sonuna Koymuu$tu..?

zєкι çєνιк νє αнℓαкѕızıм вєηι вöуℓє ѕєνєη кızıη нαѕтαѕıуıм

Sen Bizi ALeme DeğiL, KaranLık Çöktümü GeceLeRe Sor..

SÖZ Bizde øRTAM Bizde TAKLİT yøk Bizde MEVZUDA Takmıyøruz Geri VİTESE ! KømaLardayıZ efkarLIyIZ .

GönLüm kırGın ve yaraLı, Seni unuttum sanma bu gönüL Sana haLa SevdaLı ama bu yürek Seni bir daha anmayacak kadar DeLiKaNLı!

AtLamak yasak ama önüne geçemiorum,Bir Huzur içinde ben neden yüzemiorumGeL Suyu Boşaltalım!Yeniden DolduraLım

Harcadınız Beni Artıq yeter,Her yeni Sevgili Daha da Beter,Teker Teker gelin ULan Teker teker Sizi Bana Sayıyla mı Verdilerr??

Yine Bir Tek O KalacaK,Yaşanacak Yıllardan da Geriye...(L)Bir Tek Sevgi Olacak Bunca Telaştan Artakalan... ---ÖTeSi YaLaN---

Ben 'SeN SeN' die bittim Kızım ! Hadi UnuT UNuTaBiLirSeN..!Ben Seni Yudum Yudum İçtm Kızım,Hadi oL Eskisi Gibi oLabiLirsen..

gİtTiN,SeN ZaTeN BaNa GiTmEk iÇiN GeLmİşTiN

a$hq 1çiğqöfTe gißidiR..acıSı oLmasSa tadıDa oLmas..!

én qüséL a$k bénim a$kım.. séwmiorm, ama hér zmn séwiLiorm..

GözYAŞlarım YAĞmur Olup AKSada Ayrılıklar Yüreğimi YAKSADA Bu Vefasız KAhrolası DÜNYADA Kimseyi SENİN kadar SeVMediMm!!!:

Hey MeZarCı ßaNa OyLe ßIr MeZar Yapqi OkuyaNLara Dert OlsuN UstUNe OyLe DErTLı YaZqı $evqıLım OquDukca KahroL$uN

hîc tãnîmãdîgîm bîrîñî bãñã têrcîh êttîñ, bêñsê hîc ûzûlmêdîm.. kîm ñêdêñ ãyrîldîñ dîyê sørãrsã; ãyîp êttîm dêrsîñ, sønrãdã cêkîp gîdêrsîñ

BABA`lãr Siyah giy£r ! Beyaz Ic£r . ,)

MiLLet KüLhan ßeyi Olmu$ , Etraf| ßo$ ßırakt|k ÇakaLLar Dolmu$, ßizim Yürüdüqümüz Gayri Meçhul YoLmu$ , aLem DedikLeri Şey Meğersem Buymu$. Harbiden HaLimiz DumAn OLmuŞh .

§ìmdí Âglíyø®µm Kéñdì HãLímé ßèñ â$kìñ Kãh®íñî ¢èkém£z OLdµm..

ßµ Kådå® Fåhî§êñîñ SµLTåñ ßµ Kådå® GôTûñ K®åL øLDµgµ ¥ê®Dê ßêñ Âñ©åk ßî® Sø¥Tå®ı¥ım !!!

KokteyL iÇerqen Gereq Yoq KamıŞa KamıŞ Netsin Benim Gibi Yüreqten YanmıŞa..

Bni SaDeCe ALLah yarGıLAr…eZanLa baŞLadı, SeLA iLe biTeR…Bu SaAttan sOnra iSteyeNe DiiL, aLaYına giDer!!

yaLnız KaLmı$ım aMa ne DaYanMaya GücüM, neDe ağLamaya Gözüm KaLmaDı..

~ĶąŁβ¡Μ¡Ν ΜϋђѓϋΝϋ ąςąπ TєĶ ĶąĎîπ ωąѓ…Νє θĻuѓ δεΝĎε TεѓĶ εTМε ĢīTМє…~

Бūπεδ βίŁε FαУdα εTмεζ ΐςΐмdεkΐ kαгαпŁıqα… βεпΐм Бūπεδΐм δεпδΐп мεŁεk УūźŁūм…

! TΐгУαkΐ οŁduм αгťık βu DeгDe !

Sen ßenDen AyrıLmaya Karar VereCek Kadar KüçüLdüySen ... ßen Senin UğrunDa ÖLümü Göze ALaCak Kadar ßüyüDüm Demek†ir...

Ne SeNn Ba$KasınDan biR a$k qöRecEkSiNn…Ne De ba$Kası SnDen BiR a$k qöReceKk!!!

αѕαмỉуσяυм єиğєℓℓєяỉ , ğöζüм καяα , ğöиℓüм ∂єℓỉ , вυ αѕκỉи ѕєи¢є вє∂єℓỉ уαѕαмακтαи vαζğєçмєκ мỉ..!

καяѕỉℓỉκѕỉζ ѕєvğỉиỉи ,vє₣αѕỉζ ѕєvğỉℓỉиỉи ,вσмвσѕ καℓαи вỉя єℓỉи α¢ỉѕỉиỉ вαиα ѕσя , вαиα ѕσя уαℓиỉζℓỉğỉ..!

καяαямỉѕ ỉѕỉğỉм,ѕσκαğỉм ỉѕѕỉζ,вєи κöѕє вαѕỉи∂α καℓмỉѕỉм уαℓиỉζ,вỉя αи∂α нєяѕєуỉ вỉтỉяỉуσяѕυи,ѕєиѕỉζ уαѕαиỉя мỉ ѕöуℓє vє₣αѕỉζ..!

αѕκтαи уüζüмüζ ğüℓмє∂ỉ ∂ỉує,тαияỉуα вυ ỉѕуαи вυ ѕỉтєм иỉує,нєρỉмỉζє ¢αиỉ σ vєя∂ỉ ỉѕє,κυℓ vє₣αѕỉζѕα тαияỉ иє уαρѕỉи..!

sQzLerin Buyuk Yuregin Kucuk.. yanLi$Larin CQk DQgRuLarin yQk .. Kendine GQre sansLisin Bana GQRe ZavaLLisin!

BeNDeN SaNa SöYLeMeSi ZoR YaZMaSi KoLaY BiR SöZCüK..HOsÇAkAL...

вιя ιηѕαηı ƒαяк єтмєує вιя ∂αкιкα,тαηıмαуα вιя ѕααт,αηℓαмαуα вιя güη,ѕєνмєує вιя нαƒтα уєтєя;αмα υηυтмαуα вιя öмüя уєтмєz....

KąLßĩnDé ßĩr Méząr Ãç ßąną ÖLméyé GéLdĩm..¿..

* senin içinde ßen ßitmiş oLsaydım ßenim içimde sen ya$ıyor oLmazdın...!

●●●∂ünya вιя єƒѕαηє,нαуαт вιя ∂ram,уαşαм вιя нuzuη,ѕєνмєк вιя нαтα●●●

Uzatma eLLerini...Uzak oLsun, istemezz...Benden aLd‎kLAr‎n‎, Vermeye Gücün Yetmess..!!

1)HeR YüReĞiN KöŞeSiNDe YaRaLı BiR YeR VaRDıR..

2) kaybettim bugün kendimi, hükümsüzdür.. sonu yok bunun, boşluklardan boşluk beğendim. vazgeçtim bugün herşeyden halsiz şu kalbim.

3)Seni ßenim kadar seven varsa, Sana ßenim kadar Hasret kaLsın!

4)§IrLãr ΢Îndé ßÎr Dûnyãm vãr BÎrdé §én Vãr§In ΢Îmdé Né §énÎ KãyßédéCék Kãdãr Cé§urum Nédé §énÎ KãzãnãCãk Kãdãr Gû¢Lû!!..

5)Sevgi ¿ Nefret Midir ¿ Sevgi ¿ Seni Seviyorum Demek Midir ¿ Sevgi ¿ Yanında Olabilmek Midir ¿ Sevgi ¿ Seninim Diyebilmek Midir ? Sevgi Sen Yokken Seninle Yaşayabilmektir

6) Beni BiR " ALLAH'IM BiR'de DOST'Larım BiLSin , GeriSi İLerLeSin!!

7)ßêdênîm kârânLîk'Lârâ, Rûh'ûm sânâ âît.

8)Nefessiz zordayım zamansız bir mekanda Çıkmaz bir yoldayım, amansız isyanda

9)Ölümsüz Dünyada... Ecel Ol AL BENİ... Nefessiz Zordayim... Zamansız Bir Mekanda... Çıkmaz Bir Yoldayim... Amansız İsyanda... Ecelim OL BENİM..

10)HayaT ßir EMANETSE ßırAKTIGIN YERDEYİZ HayaT ßir OYUNSA KRALİNİ OYNARİZ HayaT SevMEKSE ÖLÜMÜNE SEVERİZ

11) Sevene SevdaLıyız Gidene Hep AğLarız Alsalarda Bu Canımızı Biz SeveRsek UnutMayız

12)Bizi Eskiler Tanır, Yéniler ôrnek alir, Tanımayanlar ise İbret Alır..

13)ßëñ Sëñî øñLar gîßî UcuZ ßar Kô$ëLërîñDëkî HësaPLarDa DëgîL,Yûcë ßîr DaVañIñ OrtasIñDa DîMDîk A¥akta ßuLDuM Rëîs.ßakI$LarIñ DëLîP Gë¢ërkëñ NaMërtLîgî,YûrûDûñ tøZLu ¥øLLarDa VaZgë¢MëDîñ GôrDûM Rëîs.KuruLurkëñ TuZakLar ArD ArDa VururLarkëñ Sëñî,GôZûñû ßîLë KIrPMaDIñ,gûLDûñ Gë¢tîñ Rëîs..

14) Biraz Kül, Biraz Duman, o benim işte.

15) Søn NêfêSîm Sêndê KâLmî$ ôLêmîÿørûm.

16) KâLbîmê qômdûm kêfênsîz ôLûLêrîmî..

17) Dûnÿâ dûrmâdîk¢â, Kîÿâmêt køpmâdîk¢â EsrAr

18)Konuşacaksan öyLe Bir KonuşKi , Inanayım . AqLatacaksan öyLe Bir aqLatKi , Susmayayım . Gideceksen öyLe Bir GitKi , öLümüne Unutayım ; Ama Seveceksen öyLe Bir SevKi , KonuşsanDa , GitsenDe , AqLatsanDa Seni Yüreqimde Yaşatayım..!

19)Bu aRaLAr oT TakiLiYom isTéYén.. ézip GéÇéR isTéYéN SARIP iCéR!

20)Bizi anlatan şiirler yazılmadı henüz.Çünkü biz dünyanın oyununda,hayatın acımasızlığında ve de sevdiklerimizin baygın bakışlarında unutulduk

21)Belki sisLi 1 kıs gecesi Belki soguk 1 Sohbahar ceSedimi buLacakLar camurLar araSinda 1eLinde reSmin 1eLinde Silahi var diyecekLer Ama Sen inanmayacakSin Sonra kalkip bana geLeceksin eqiLip SariLacaksin O Soguk Vücuduma iSte o An 1 fiSilti DuyacakSin DudakLarimdan '''ELveda'''

22)Bizler umutsuzluğun olduğu yerde,umudumuzu kaybetmeden yürümeyi biliriz. Her yürüdüğümüz yolda Çakıllar,her durduğumuz yerde Çakallar olsa ne yazar!Ya ölümüne Severiz,yada tek kalemde Sileriz!Tarihi Biz Yazdık..Tarihtende Biz Sileriz

23)Sén .. Séni SéVéni Dağda Çoban oLsa... SéVMé! SEni SEvMEyeni MiSirDa SuLTan oLsa .

24)£srAr'La ya$arKen YaLan DunYa'da Zamani İcmi$iz haßerimiz yOk

25)uyumaK zor , uYanmaK KoLay oLacak .. Saßahı ipLe ceKeceKsin .. Ne qeceLer rahatLatacak seNi Ne quNduzLer , öLmeyi isteyip öLemeyeceksin..!

26)ßir Daha Sevecek Kadar AdiLeşecekSe Yüreğim, ELLerimde Onu ParçaLayacak Kadar AsiL oLacak Andım oLsun...

27)Yoldan biri geçti demin, Alayla bakıp serseri dedin, Bu kadar gururlu olma, O geçen serseri senin, Bir zamanlar ki sevdiğin, Bir düşün hak verirsin, O serseri dediğin, SENin ESERİN.

28)ÂLEMÎ ÂLêm ÿâpâñ û¢ ßê$ ¢âkâL'sâ ... KRALLIK ßîzê ÿÂkî$mâz..

29)$aÑLıyız $öh®etLiyiz Pa$ayIz K®aLız ®ekLamIz Ma®kayIz FaLaÑız FiLaÑız K®aLıÑa değiL aLayIÑa ßaSa®Iz Tek Fa®kImIz !zm!tL! oLmAmlz!

30)Fahişe Gönüllerin Kahbeliği Koymaz Bize,Unutanları Bizde Unuturuz Asilce..

31)Siyah biLé kaybétmi$ aSaLétini yokLuğunun karanLığında...

32)Ruzgara kapılmış yaprak gıbıyım sevdalı yuregım can çekışıyor

33) HAYAT İÇİNDEN NE ÇIKACAĞINI BİLMESEKTE AÇMAMIZ GEREKEN BİR ZARFTIR!

34)Sén Birték ana Güvén, Kimséyé Güvénmé. Sén Birték éni Sév, KimséLéri Sévmé. `Léri Yap Ama Kimséyé SöyLémé !

35)ßiLiyorsun Seni ßeßekLer qißi Sevdim, Seni ÇiçekLer gibi Sevdim, Seni meLekLer gißi Sevdim! Çünkü Sen tapILacak kadIndIn ßu Devirde! Oysa ßen Seni ßöyLe Sevdiğim için, Sana ßöyLe yandIğIm için , AsILacak AdamIm ßu şehirde .

36)ALdığım Nefesten Soruyorum da,Verdiğim NefeSte BuLamıyoRum.İki NefeS Arası Ne KadarLıkSıN iŞte Onu BiLemiyorum.

37) ßenLe Ya$aDıkLaRıNı uNut, Ya$aMaDıkLaRıNı DüŞün....!

38)Nasil bir cakil tasi bir ciga , bir kivilcim bir yangina donusme karari veriyorsa tek bir kelime de gelecek hakkinda karar verir

39) §£n ߣnim h£m wår øLmå,h£md£ yøk øLmå §£ß£ßim§in qüLüm.

40)AŞKIN ICIN KAN DOKMEK GEREKIYORSA DÜNYANIN ŞAH DAMARINI KESERİZ YOK İLLEDE SENİN KANIN DİYORSAN FARK ETMEZ GÜZELİM BİZ TOPRAKDADA SEVERİZ..!

41)buraLardan qitme.. buraLar qitsin.. SEN qitme.. qitmek çözecekse.. biri qidecekse.. buraLar qitsin SEN qitme..

42)Âkâñ Gøz Yâ§LârImI Sâñâ Hârâm Êttîm..

43) nefret'e Sevgiden fazLa Güvenirİm Dedİ ŞeYtan;ÇüNnkİ NeFReTİnN sAhtEsİ oLmAzz

44)ßiR GüLün ßédéLi ßiN YıLa ßédéL SéwginiN DéğeRi ßiR Ömré ßédeL ÖmrümüN DeğeRi SaNa ßédeL

45)Büyük aDim AT Korkma . .Uçurum Küçük Adimlarla Geçilmez!

46)ßu aLémDé KraLda TaniMam.... KURAL'da

47)Gitmek istiyorsan Gidebilirsin,Biz Ne ayrıLıkLr Görmüş Adamız,Çekinme SEnde Vur Sırtımdan,Biz Ne ihanetLer GÖrmüş adamız..

48)Dün üstünde yürüdüğüm çimenler, bu gün üzerimde yeşeriyor.!!!!!!!

49)Uzun bir yola Cıktım, Geldim-Gördüm-Şaşırdım, Sıkılmam Dedim Sıkıldım, Tükenmem Dedim Tükendim, Ezdirmem DeDim EZDİM, Tek Yürek Geldim DAGITTIM,Gene Tek Yürek GidiYorum.. FazLa Söze Gerek Yok EskiLere Sorun Anlatsın Beni..

50)Gércék Dost'µ árámá O Hér zámán ÿánindadir Zátén ..

51)'AL£mIn kRaLı ßIzIz D£Dik KraL mIyIz? KRALIZ. RaCoNu bIz k£sIyoRuz D£dIk K£sIyoRmuyuz? K£SIYORUZ. rAcon sAnALdA kIzA a$ıK oLmAmAk, kAnkA`ya yAmuk yApmAmAk!

Larisa acmis oldugun msn nicklerini bu baslikta topladim canim ...yerimseniben
Eline saglik ...

X