Lazer Epilasyon Lazer epilasyon deneyimim

Rajvansh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2017
4
0
36
Arkadaşlar uzun süredir burda lazerle ilgili yazıları okuyorum. Beni tatmin edecek olumlu ya da olumsuz yorum bulamadım. O yüzden kendi deneyimlerimi anlatmak istedim merak edenler için lazere yeni başladım 3 seans oldu ama önce tüylerim nasıldı ve ne yöntemler denedim onları anlatacağım. Biraz uzun olabilir şimdiden özür dilerim. Aslında biraz da içimi dökmek istiyorum anlayışınizi umarak
Koltukaltı;
Hep tıraş bıçağı kullandım birkaç kere ağda denedim ama acısına dayanamadım. Kıllarım bayağı dağıldı bu yüzden.
Bikini;
Uzun süre tıraş bıçağı kullandım sonra evleneceğim için çam sakızı denilen ağdaya alıstirdim kendimi sadece bikini bölgesini bu ağdayla aldım ama acısı dayanilmazdi buradaki kıllar da dağılmıştı iyice ağdayla aldıkça batiklarim oldu sivilcelenmeye başladı. Görüntüsü hiç hoşuma gitmiyordu ve uzun sürüyordu ağrıdığı için.
Genital;
Ağdayla almaya çalıştım ama ağrısına dayanamadım bu yüzden hep tıraş bıçağı kullandım.
Bacak;
Çok farklı ağdalar denedim soğuk ılık sıcak çok zor oluyordu benim için bir ara epilasyon aleti kullandım batıklarım çoğaldı.
Lazere başlamadan birkaç ay önce roll on sir ağda denedim ondan memnundum ama hamile kalınca düşük tehlikesi olduğu için ağda yapamadim kendimi çok sıkıyordum. Bir ay hastanede kaldım artık tüylerimle başedemiyordum ve çok utaniyordum. Maalesef bebeklerimi kaybedince dedim ki artık bu tüylerimden kurtulmaliyim. Araştırdım ve tüylerim kalın olduğu için Alexe gitmek istedim. Ama yaşadığım yer küçük ve burda lazer yapan hastane olmayınca buraya en yakın hastaneyi aradım oradaki cihazları diode ütüleme lazermis bu hem kalın hem incelerde
etkili deyince gitmeye karar verdim. Şimdi seanslarımın sonuçlarını yazacağım.
1. Seans
Koltukaltim yarı yarıya azaldı
Bikini ve genital alt bölgede dökülme olmadı üst bölgede bölge bölge dökülmeler oldu
Kollarim dökülme olmadı fazla elimle cektiğimde bazen geliyodu ama gözle görülen bir dökülme olmadı
Bacaklarım üst bacakta dökülme olmadı alt bacaktaki kalinlar biraz döküldü ve biraz da inceldi
2. seans
Koltukaltim döküldü bayağı
Kollarim da gözle görülür dökülme olmadı
Alt bacaklarım kalın tüylerim de dökülme oldu ince tüylerim var bayağı
Üst bacakta değişiklik yok
Bikini ve genital alt bölgede dökülme pek olmadı ama üst bölgede kıllar elimle çektikçe geldi yine de bölüm bölüm kıllar var.
3. Seans
Koltukaltim da dört beş kalın tüy kaldı biraz dikkatli bakınca inceler var ama çok memnunum şimdilik
Kollarim da çok az dökülme var henüz istediğim gibi değil
Üst bacak aynı kalinlar biraz inceldi gibi ama dökülme göremedim. Bu arada üst bacaktakiler inceydi benim geç dökülebilirmiş
Alt bacaktaki tüyler azaldı ama dikkatli bakınca ince tüylerim bayağı var
Bikini ve genital üst bölgede oldukça azalma var kalinlar altı yedi ancak var biraz da ince tüyler var
Alt bölgede bu sefer ciddi dökülme oldu ama tatmin edecek kadar değil
Dördüncü seansım bir ay sonra burda size seans seans deneyimimi anlatacağım inşallah bakalım sonucu faydalı olacak mı

Bacaklarım ve kollarım çok çok az acı oluyor hissetmiyorum bile ama ayak parmaklarım birinci seansta çok acıdı zor dayandım diğer seanslarda biraz azaldı ağrısı
Koltukaltım çok acıyor ama dayanabiliyorum.
Genital acıyor özellikle alt dudak kısımları kadının elini tutuyorum bazen dayanamıyorum. Ama sonuçları gördükçe katlanabilir bir acı diyorum. İnşallah sonu iyi olur.

Çarşamba günü dördüncü seansım oldu adet olduğum için genital haftaya kaldı. Dökülmeler on gün sonra oluyor yine ne kadar dökülme olduğunu paylaşacağım.

Dördüncü seans sonrası koltuk altında bitti nerdeyse dikkatli bakınca ince tüyler var baya, birkaç tanede siyah kıl var etrafında bacaklarımda çok anlamıyorum özellikle diz kapağı ve üst bacakta kalın tüy kalmadı sayılır ama ince tüyler var. Kollarım da henüz beni tatmin etmedi ama dikkatli bakınca bölgesel dökülmeler var.
Seans araları 6 haftaya çıkınca sanki dökülen tüylerden bazısı geri geldi gibi tekrar döküldü bakalım bu seans arasında ne olacak.

Bende 4. seansımı 1 hafta önce oldum. Ama benim bacaklarda hala var özellikle diz kapağı hala belirgin. Dökülmeler yok değil. Yüzde 60 döküldü ama uzayanlar hala ben buradayı diyor. Bakalım 15 günü tamamlayınca nasıl olacak...

Dördüncü seans sonrası koltuk altında bitti nerdeyse dikkatli bakınca ince tüyler var baya, birkaç tanede siyah kıl var etrafında bacaklarımda çok anlamıyorum özellikle diz kapağı ve üst bacakta kalın tüy kalmadı sayılır ama ince tüyler var. Kollarım da henüz beni tatmin etmedi ama dikkatli bakınca bölgesel dökülmeler var.
Seans araları 6 haftaya çıkınca sanki dökülen tüylerden bazısı geri geldi gibi tekrar döküldü bakalım bu seans arasında ne olacak.
Benimde 5.nci seansim yaklasiyor. Simdilik cok memnunum. Bu lazeri icat edenlere duaciyim. Tek dilegim seanslar bittikten sonra tekrar cikmamasi.

Seansları anlatırmısınız açaba bide bende gitmeyi düşünüyorum ama ne şekild e oturacağız makat kısmını alıyorlar mi nasıl alıyorlar çok merak ediyorum utandigimdan gidemedim bu zamana kadar bacağa falan gittim de. Ama şimdi evleneceğim için gitmem lazım

Seansları anlatırmısınız açaba bide bende gitmeyi düşünüyorum ama ne şekild e oturacağız makat kısmını alıyorlar mi nasıl alıyorlar çok merak ediyorum utandigimdan gidemedim bu zamana kadar bacağa falan gittim de. Ama şimdi evleneceğim için gitmem lazım
\\bende ilk seansıma şubat ayında başladım.cihaz adı diot.ütüleme tekniği yapıyor.15 seans 1000 liraya anlaştım.tüylerim sert ve siyah.azda olsa dökülme var gibi.tabi daha ilk.epeyde acıdı yani.uzanıyorsunuz.koltuk altı bacak yaptı önce.genital bölgede önce üst kısmı yapıyor.sonra bacakları karnınıza çekiyorsunuz alt kısmı ve makatı yapıyor.seans başı on liradan anestezi varmış.satın aldım ama pek işe yaradığı söylenemez...

\\bende ilk seansıma şubat ayında başladım.cihaz adı diot.ütüleme tekniği yapıyor.15 seans 1000 liraya anlaştım.tüylerim sert ve siyah.azda olsa dökülme var gibi.tabi daha ilk.epeyde acıdı yani.uzanıyorsunuz.koltuk altı bacak yaptı önce.genital bölgede önce üst kısmı yapıyor.sonra bacakları karnınıza çekiyorsunuz alt kısmı ve makatı yapıyor.seans başı on liradan anestezi varmış.satın aldım ama pek işe yaradığı söylenemez...
Eminmisiniz diod sistem yaptigina 15 seans 1000 tl cok komik geldide. Bana ipl sistem yaptiriyorsunuz gibi geldi. Hic bir yer o fiyara gercek lazer yapmaz.

Eminmisiniz diod sistem yaptigina 15 seans 1000 tl cok komik geldide. Bana ipl sistem yaptiriyorsunuz gibi geldi. Hic bir yer o fiyara gercek lazer yapmaz.
//özellikle bu işlerden anlayan bir arkadaşımla birlikte gittim. Arkadaşım bizzat gitti makineye baktı. Tabi yetkilide açıkladı. Cihazın diot olduğunu ve ütüleme tekniği kullandıklarını söyledi. Ayrıca yaşadığım yer itibariyle adım başı güzellik merkezi olmasininda fiyatta etkili olduğunu düşünüyorum.

X