Lazer Epilasyon Lazer epilasyon yaptırıp da ''benim tüylerim bitti'' diyen var mı?

lazer epilasyonun tam çözüm verdiğine inanmıyorum. Evet büyük oranda incelme sağlanır fakat tamamen tüysüz bir cilt için sonunu iğneliyle bağlamak gerekir.

merhaba peki senin tüy durumun nasıl bitti mi tamamiyle, sonunda iğneli ile yaptırıp???kaç sene oldu biteli???ikisini sırayla mı yaptırdın???

3 seans gittim ve genital ile koltuk altı nerdeyse tamamen bitti hatta son seansta da yaptırdım ama yapılmasa da olurdu ,bacaklar daha geç bitiyor ama onda da azalma var, genitalin bitmesi çok büyük bi rahatlık ,herkese tavsiye ederim,bu arada alex kullanıldı

drbeauty06 teşekkürler. Size bir sorum daha olacak.6 ay bekleme sürecinde hangi tür epilasyonu kullanmamı önerirsiniz.Bir de bir arkadaşım (uzun yıllar bu alanda çalışmış)
lazerin bazı zararlarının olduğunu,cinsel isteği azalttığını söyledi.Siz ne dersiniz?Tekrar teşekkürler.
bekleme süresince ağda epilatör kullanabilirsiniz ancak işlemden 20 gün önce bu yöntemler bırakılmalı kıllar uzadığında kontrol edilmeli ve gerekirse işlem uygulanmalıdır.
bikini bölgesi lazerlerinde bazı hastalar vajina dudaklarına kadar lazer uygulatmakta,bu durumda bu bölgedeki asit dengesi geçici olarak bozulmakta ve kuruluk meydana gelmektedir,hissedilen ağrıda fazla olunca cinsel isteksizlik ,candida enfeksiyonuna yatkınlık gibi etkiler oluşabilmektedir ancak bu etkiler en fazla 30 gün devam eder vücut asit mantoyu ve mukozal ıslaklığı tekrar sağlar.ben yinede vajenin bir parmak sağı solu ve üstünün bırakılarak epilasyonunu öneririm

3 seans gittim ve genital ile koltuk altı nerdeyse tamamen bitti hatta son seansta da yaptırdım ama yapılmasa da olurdu ,bacaklar daha geç bitiyor ama onda da azalma var, genitalin bitmesi çok büyük bi rahatlık ,herkese tavsiye ederim,bu arada alex kullanıldı

Size önerim 6 ay beklemeden bitti olarak değerlendirmemeniz,ve 6 ay sonra kontrol seansına gitmeniz,genelde bu bölgede üreme aşaması hızlıdır lazer daha etkilidir ancak tüm kılların üreme aşamasında en az bir kez yakalanabilmesi 8 hafta arayla en az 6 uygulama gerektirecektir ve bu seansların ilk 4 uygulaması sonrası 5-6 ay ara verilip 2-3 seans daha yapılmaktadır
bu bölgede nd/YAG ve alexandırate gayet etkilidir.

ben Eylulde başladım kolaltı 4 seansta bitti diyebilrim. 3.seanstan sonra 2-3 tane minik cansız kalmıştı 4.seansta yok oldular :KK70: doktorum 1-2 tane çıkacaktır dedi onlarıda sonbaharda iğneli yaparız dedi. ama ben düşünmüyorum iğneliyi. çıkarsa bile cımbızla elimle bi şekilde alırım :KK70: Genitalede 3 seans gittim sonuç çok çok iyi.%60 bitti. Kol altım gibi olması 5 seansı bulacaktır. şimdi bacaklara başlıcam :KK70: Lensten sonraki kendim için en iyi teknoloji budur :KK70:

bıyık bölgesine lazer yaptırıp memnun olan ( yeni tüy çıkmadı; sarılar kararmadı; boyna ilerlemedi; iz kalmadı...) diyen var mı??:1rolleyes:

suslucuk, ben 6 yil once biyik bolgesine ve ceneye yaptirmistim,simdi sadece ayva tuyleri var. onceden heraksam elimde cimbiz tuyleri alirdim benimkiler sert ve koyuydu resmen kil di. kilsizlik ne rahatmis :)))

Doktor Hanım benimde size bir kaç sorum olacaktı cevaplarsanız çok sevinirim...
Ben 1 hafta önce lazerde 5.seansıma gittim alex. yaptırıyorum fakat yorumlarınızdan 6 ay beklemeden kesin sonuç olmaz dediginizi gördüm..Aslında yaz aylarında zaten lazer tam bir eziyet oluyor güneşten yanma korkusuyla bütün yazı geciriyorsunuz..
Önümüzdeki hafta 5.seansımın kontrolune gidicem..Şimdi diyorum ki hem bu yazı rahat gecirmek acısından hemde ne oldugunu görmek acısından 6 ay ara verme surecını baslatabilirmiym sizce?Birde bu surecte gunesten 50 faktorle korunmam gerekmez sanırım değilmi?Yani biraz yanabilirim artık:))
agda sir yaptırabılırsınız demişşiniz bunlar kalan tuylerı kalınlastırırmı peki ve son olarakta cıkmayan tuylerin tekrar canlanıp cıkması soz konusu olabılırmı?
Şimdiden teşekkürler...Sevgiler:)

bekleme süresince ağda epilatör kullanabilirsiniz ancak işlemden 20 gün önce bu yöntemler bırakılmalı kıllar uzadığında kontrol edilmeli ve gerekirse işlem uygulanmalıdır.

Bu bekleme sürecini kaçıncı sanstan sonra öneriyorsunuz öğrenebilir miyim ve bu durum bütün lazerler için de geçerli mi?

Doktor Hanım benimde size bir kaç sorum olacaktı cevaplarsanız çok sevinirim...
Ben 1 hafta önce lazerde 5.seansıma gittim alex. yaptırıyorum fakat yorumlarınızdan 6 ay beklemeden kesin sonuç olmaz dediginizi gördüm..Aslında yaz aylarında zaten lazer tam bir eziyet oluyor güneşten yanma korkusuyla bütün yazı geciriyorsunuz..
Önümüzdeki hafta 5.seansımın kontrolune gidicem..Şimdi diyorum ki hem bu yazı rahat gecirmek acısından hemde ne oldugunu görmek acısından 6 ay ara verme surecını baslatabilirmiym sizce?Birde bu surecte gunesten 50 faktorle korunmam gerekmez sanırım değilmi?Yani biraz yanabilirim artık:))
agda sir yaptırabılırsınız demişşiniz bunlar kalan tuylerı kalınlastırırmı peki ve son olarakta cıkmayan tuylerin tekrar canlanıp cıkması soz konusu olabılırmı?
Şimdiden teşekkürler...Sevgiler:)

işleminiz bir doktor kontrolünde uygun dozda ve ehil ellerde yapılmışsa 4-6 seans lazer sonrası bir ara verip kalan tüylerin güçlenmesini dolayısı ile lazerden en etkilenen hale gelmelerini,kalıcı olarak bitenlerinde nekadarlık bir yüzdeye sahip olduğunu değerlendirmek için bunu öneriyorum,malesef lazer konusunda okadar çok kandırmaca yaşanıyorki,insanları sürekli aylık yada 45 günlük seanslara alıyor ve herdefasında tüyler yandığı vede arada yeterli süre olmadığından kılların kendine gelmesine fırsat vermeden işleme devam edip sanki herşey yolundaymış gibi davranıyorlar, sonrasında 5-6 ay geçtiğinde bir çok yanlış uygulamaya maruz kalmış hastamız eski tüyleriyle tekrar karşı karşıya kalıyor,ve iş işten geçmiş oluyor budurumdada harcanan para ve en önemlisi zaman vede muhattap bulamamak,ben bu durumda çok hasta ile karşılaştım.
sonuçta kimse lazer epilasyonda kıllar şu kadar seansta biter diyemez ancak 4-6 seans sonra bir mola verip durumu değerlendirmek en gerçekçi yaklaşımlardan birisidir,bu hem hastaya,hemde uygulamacıya bundan sonrası için bir fikir ve yorum şansı verir,bu konudaki kandırmacalardan biriside seanslarınıza ara verdiniz yada günlerini atladınız ondan dolayı sizin tüyleriniz bitmedi şeklinde verilen cevaplardır.
ben her hastaya öncelikle düzenli 4 seans öneriyorum sonrasında biraz ara vermiş olmak kılların geri çıkmasına sebep olmaz sadece tahrip olmayan kıllar yani lazer seansları sırasında durağan evrede olan kıllar geri gelir tamamı geri geliyorsa bu işlemde bir sorun var diye düşünmek lazım...

işleminiz bir doktor kontrolünde uygun dozda ve ehil ellerde yapılmışsa 4-6 seans lazer sonrası bir ara verip kalan tüylerin güçlenmesini dolayısı ile lazerden en etkilenen hale gelmelerini,kalıcı olarak bitenlerinde nekadarlık bir yüzdeye sahip olduğunu değerlendirmek için bunu öneriyorum,malesef lazer konusunda okadar çok kandırmaca yaşanıyorki,insanları sürekli aylık yada 45 günlük seanslara alıyor ve herdefasında tüyler yandığı vede arada yeterli süre olmadığından kılların kendine gelmesine fırsat vermeden işleme devam edip sanki herşey yolundaymış gibi davranıyorlar, sonrasında 5-6 ay geçtiğinde bir çok yanlış uygulamaya maruz kalmış hastamız eski tüyleriyle tekrar karşı karşıya kalıyor,ve iş işten geçmiş oluyor budurumdada harcanan para ve en önemlisi zaman vede muhattap bulamamak,ben bu durumda çok hasta ile karşılaştım.
sonuçta kimse lazer epilasyonda kıllar şu kadar seansta biter diyemez ancak 4-6 seans sonra bir mola verip durumu değerlendirmek en gerçekçi yaklaşımlardan birisidir,bu hem hastaya,hemde uygulamacıya bundan sonrası için bir fikir ve yorum şansı verir,bu konudaki kandırmacalardan biriside seanslarınıza ara verdiniz yada günlerini atladınız ondan dolayı sizin tüyleriniz bitmedi şeklinde verilen cevaplardır.
ben her hastaya öncelikle düzenli 4 seans öneriyorum sonrasında biraz ara vermiş olmak kılların geri çıkmasına sebep olmaz sadece tahrip olmayan kıllar yani lazer seansları sırasında durağan evrede olan kıllar geri gelir tamamı geri geliyorsa bu işlemde bir sorun var diye düşünmek lazım...

Açıklamanız için çok teşekkürler Doktor Hanım..Bana ara vermem konusunda hiç bir şey söylenmedi açıkcası ama ben söylediğinizi yapıcam..
Tekrar teşekkürler,iyi çalışmalar..

Kesinlikle bitiyo. Geçen sene koltuk altıma yaptırdım. Şu an hiç çıkmıyo nerdeyse. Acayip rahatlık.bayanssulusmile

suslucuk, ben 6 yil once biyik bolgesine ve ceneye yaptirmistim,simdi sadece ayva tuyleri var. onceden heraksam elimde cimbiz tuyleri alirdim benimkiler sert ve koyuydu resmen kil di. kilsizlik ne rahatmis :)))

çok teşekkür ederim yengeç123 ve sourapple; darısı kardeşimin başına :) iğneliden vazgeçtim o zaman; niye acı çeksin kız boşu boşuna :1hug: yazın başlamamızda sakınca var mı? yoksa sonbahara mı bıraksak sizce?

susluck, sonbahar da baslamasi uygun . simdi baslarsa gunesden korunmasi gerekecek iyi korunamazsa leke olacak ,bosyere sIkInti cekmesin.

Benim 2 sene doldu tüm vucut ve bitti , bacaklarımda % 97 genitalde de % 90 oranında bitti tüyler .. geri kalanlar cok ince tüyler ve tek tük .. zaten artık ellemiyorum

X