Lazer Epilasyon Lazer epilasyon yaptırıp da ''benim tüylerim bitti'' diyen var mı?

aa mükemmel peki ilk anki gibi değildir değilmi tüyler acaba vücuttada aynı etkiyi bırakırmı,yüzün için kaç seans gittin yazarsan sevinirima.s

canım 8 seans falan gittim.vücuttaki daha çabuk bitio.yüz bölgesi daha direncliymiş doktorum öle demişti.bacaklarını falan yaptıran arkadaşlarım var çok memnunlar 3 seans da tümden bitmiş sositososito

arkadaşlar bende koltukaltı için gitmiştim 4. seanstan sonra 2 ay gecti ve yine aynı oranda kıl çıkmaya başladı oysaki sadece 2 seansım kalmıstı ki bana doktorum 4. seansa kadar senin büyük bir kısmı biter demişti bosuna para verdigimle kaldım diyebilirm:eek:lmaz:.

selam cnm
ben yüzümden 10 seans gittim ama lazerle bitmedi ve bitmezde
lazerin sonu iğneli epilasyon
ancak bu şekilde tamamen ve kesin kurtulursun

Evet kesinlikle haklısın.Zaten iyi bir lazer epilasyon merkezine giderseniz onlar bunu size söylüyorlar.Ben koltuk altıma artık yılda bir gidiyorum.Genital ise daha 7.seansda ama 2 ayda bire düştü. Tamemn bitme mümkün değil...Tabi ki bütün kıllarınızın kökleri siyah değilse:)

yarım bacak ve koltukaltı yaptırdım... 8 seans... son seansım geçen sene marttaydı... bacaklarımda diz bölgemde; koltukaltımda tek tük kaldı... o dönmemde devam edemedim... durumları değişmedi... diz bölgemi geçen yaz jiletle almıştım ; bu yaz da epilatör kullanıyorum... koltukaltı için de cımbız... ama hiç rahatsız olmuyorum...

önümüzdeki sene üst bacak ve bikini için başlayacağım... bu seneye kısmet olamadı maalesef...

bir akrabam iğneli epilasyon yaptırdı evet gerçektende kalıcı bir yöntem ancak çok uzun ve acılı bir işlem bende çene altıma başlamıştım ama hamile kaldığım için bırakmak zorunda kaldım iğneli epilasyon tek tek yapıldığı için ben yaptıramam sabrı olan neden yaptırmasın akrabamın sabrına hayran kaldım bacağını tek tek yaptıra yaptıra bitirdi

yarım bacak ve koltukaltı yaptırdım... 8 seans... son seansım geçen sene marttaydı... bacaklarımda diz bölgemde; koltukaltımda tek tük kaldı... o dönmemde devam edemedim... durumları değişmedi... diz bölgemi geçen yaz jiletle almıştım ; bu yaz da epilatör kullanıyorum... koltukaltı için de cımbız... ama hiç rahatsız olmuyorum...

önümüzdeki sene üst bacak ve bikini için başlayacağım... bu seneye kısmet olamadı maalesef...

hangi cihazla yaptırdınız teşekkürler

kızlar bu epilasyon benim kol ve bacaklarımda kıl diplerini siyah yaptı bunlar gecermi,jiletlenmiş gibi duruyor çok canımı sıktı

bende genital bölgeye yaptırdım 5 seans da epey azaldı ancak okulum bittiği için yarım kaldı memlekete gelince bakalım bu hafta yeni bir yer araştırıcam kendi memleketimde

arkadaşlar merhaba, herşeyden önce ben 5. seansımı bitirdim gecen ay ve alt bacaklarım %80 oranında azaldı ve kalanlarda çok ince kıllar, tahminim 2-3 seans sonra benim tedavim tamamlanacak. şikayet eden çok kişiye rastlıyorum hep ancak bu sanırım bu bitene kadar 1000-1500 TL gibi ucuz aldatmalardan dolayı oluyor diye düşünüyorum, çünkü bu tür yerler ucuz lazer cihazlarını uzakdoğudan getirip sürümden çok ciddi paralar kazanıorlarmış ve bezdirene kadar hastalar geliyormuş sonra zaten vazgeçip dönüyormuş. Benim size tavsiyem kaliteli bir merkeze ve kaliteli bir cihaza girin, bu çok önemli, cihaz ne kadar kaliteliyse o kadar kesin sonuç demektir. Vazgeçmeyin sadece iyi araştırın ucuzdan kaçın. Benim merkezimin ad ını burdan vermiim ama cihazın adı soprano xl lazer cihazıydı, sıfır acılıydı.

koltuk altı ve bikini yaptırıyorum % 80 çıkmıyor

geri kalan % 20 çıksada çok açık renk tüy gibi olduğu için dikkat bile çekmiyor zemuszemus

gardenya sen ne zaman yaptrdın bilmiyorum ama,yaptırdıktan sonra ilk 15 gün öyle duruyor. sonra tüyler uzayıp dökülüyor ve temiz bir görüntü ortaya çıkıyor

Arkadaşlar sizle lazer epilasyon tecrübemi paylaşıyım ;
1,5 yıl önce her ay ağdanın uğraşından kıl dönmelerinden bıktığım için epilasyona başlamaya karar verdim fazla bilgim olmadığı için neredeyse ilk bulduğum yere gitmeye karar verdim paket halinde 1 senelik (6 seans 6 rötuş halinde) kampanya benzeri bişey aldım daha uygun olduğundan onlarda bunu önerdi fakat henüz kıl gelişimi tamamlanmadığı için (17 yaşındaydım) bitiş garantisi olmadığı türünden bişey söyledi ordaki bayan. Neyse 1 sene boyunca gittim önce jiletle kılları alıp jel sürüp jelin üstünden ışın veriyolardı. 1 seneden sonra sadece kıl dönmeleri bitti birazda seyreldi açıkçası pek bi faydası olmadı. Daha sonra biraz ara verdim baktım yine başedemiyorum komşumun önerisi üzerine bu işi profosynel olarak yapan bi yere gittim, burada sadece gittiğin seans ücreti ödüyosun jelli makina kullanmıyolar cildine göre ışın veriyolar cildin ne kadar yüksek ışını kaldırırsa o kadar fazla ayarlıyolar böylelikle daha çabuk bitmesi sağlanıyo rötuşlu çalışmıyolar yani ara vermeden her ay seansa gitmiş oluyosun yani yaptırdığın bölgenin tümü. Hem biticeğine garanti verdiler ayrıca oradaki herkes tüysüz :KK1: daha önce gidipte bi faydasını görmediğimi söyledim jel kullanılan makinaların gerçek epilasyon makinaları olmadığını bi işe yaramadığının normal olduğunu söyledi.. Şimdi 15 gün bile olmadı belki gideli koltuk altı bölgemi ilk defa yaptırdığım halde neredeyse tamamen döküldü şimdilik çok memnunum .. Yani arkadaşlar eğer epilasyon yaptıryosanız gittiğiniz yerin işinin ehli olmasına ve kaliteli makina kullandıklarına dikkat edin yoksa boşa zamanınızı ve paranızı harcamış olursunuz çektiğiniz eziyetde cabası..

1,5 yıl önce her ay ağdanın uğraşından kıl dönmelerinden bıktığım için epilasyona başlamaya karar verdim fazla bilgim olmadığı için neredeyse ilk bulduğum yere gitmeye karar verdim paket halinde 1 senelik (6 seans 6 rötuş halinde) kampanya benzeri bişey aldım daha uygun olduğundan onlarda bunu önerdi fakat henüz kıl gelişimi tamamlanmadığı için (17 yaşındaydım) bitiş garantisi olmadığı türünden bişey söyledi ordaki bayan. Neyse 1 sene boyunca gittim önce jiletle kılları alıp jel sürüp jelin üstünden ışın veriyolardı. 1 seneden sonra sadece kıl dönmeleri bitti birazda seyreldi açıkçası pek bi faydası olmadı. Daha sonra biraz ara verdim baktım yine başedemiyorum komşumun önerisi üzerine bu işi profosynel olarak yapan bi yere gittim, burada sadece gittiğin seans ücreti ödüyosun jelli makina kullanmıyolar cildine göre ışın veriyolar cildin ne kadar yüksek ışını kaldırırsa o kadar fazla ayarlıyolar böylelikle daha çabuk bitmesi sağlanıyo rötuşlu çalışmıyolar yani ara vermeden her ay seansa gitmiş oluyosun yani yaptırdığın bölgenin tümü. Hem biticeğine garanti verdiler ayrıca oradaki herkes tüysüz :KK1: daha önce gidipte bi faydasını görmediğimi söyledim jel kullanılan makinaların gerçek epilasyon makinaları olmadığını bi işe yaramadığının normal olduğunu söyledi.. Şimdi 15 gün bile olmadı belki gideli koltuk altı bölgemi ilk defa yaptırdığım halde neredeyse tamamen döküldü şimdilik çok memnunum .. Yani arkadaşlar eğer epilasyon yaptıryosanız gittiğiniz yerin işinin ehli olmasına ve kaliteli makina kullandıklarına dikkat edin yoksa boşa zamanınızı ve paranızı harcamış olursunuz çektiğiniz eziyetde cabası..

Güzelim sen nereye gittin de bitirdiler burda bu kadar bayan gittikleri yerden memnun değil bende gitmeyi düşünüyorum..

hangi cihazla yaptırdın birde cihazın adı nedir ben alekx le yaptırıyorum

X