Lenf kanseri olanlar

Mr ve tomografini sonuçlarını raporlarlar, o raporlar da e nabız a düşer , bu akım testinin sonucunu da raporlarlar aslında , sonuçları bir görüş istersen ya da raporlamadan da anlaşılır az çok sonuçlar
Bende tam onları kontrol ediyordum baktım raporlarına gayet iyiler hiçbir bulgu yok Mr ve tomografide

Benim de dünden beri köprücük kemiğimde ağrı tarzı birşeyler vardı , bu sabah sol tarafta küçük bir şişlik var tansiyonum düştü çok kötü oldum , boynunda da çıkmıştı Ekim ayında ultrasonda normla demişlerdi
Sende köprücük kemikte var mıydı bişeyler

Dün gece de biraz hissetmiştim gecem kötü geçti , sabah çok dha belirgin geldi elime
Bı sonuca ulsamadiklari için e nabiza düşmez.Bos bırakılır.Net bir kanıya varınca sisteme girilir.Doktor akımı bile yorumlamış.Bence akım testini yorumlar daha sonra gitmeyeceksen yine gitme.

Merhabalar benim 3 ay önce boynumda 3 cm e yakın lenf bezi çıktı kbb ye gittim enfeksiyondan şüphelenip antibiyotik yazdılar kullandım ama küçülmedi daha antibiyotiklerim bitmeden 4 adette kasığımda çıktı aynı bezelerden özel hastaneye gidip test yaptırdım kan sonuçlarım normal çıktı ama doktorum kilo kaybımdan dolayı biyopsi istedi fiyat yüksek çıkınca kabul etmedim daha sonra devlet hastanesi hemotoloji bölümüne gittim oradaki doktorum ensemdede aynı şişliklerden olduğunu farketti antibiyotik kullanmamı geçmezse ameliyatla lenflerimden birini alacağını söyledi ilaçları kullanırken kulak arkamda 2 adet daha şişlik oluştu doktora gittim ilaçlarımıda bitirmiştim özel hastanede ultrason çektirip gelmemi istedi ultrason sonucumda küçülme yoktu ve tükürük bezimde yeni bir lezyon oluşmuştu dün ameliyatla ensemden lenf nodu alındı bilgisi olan varmı bunca şeyden sonra patoloji sonucu temiz çıkabilir mi? Bu da son ultrason bilgilerim
Merhaba, ben hamileyken koltuk altımda bir sertlik hissettim süt üretimi ile alakalı olabilir diye biraz da korktuğum için çok düşünmemeye çalıştım. Doğum olduktan sonra emzirdikçe yumuşadı hatta kayboldu sanki. Ama sonra sonra çok dikkatli incelersem elime yumuşak bir doku geliyordu en son doktora gittim önemli bir şey değil bende de var 6 ay sonra kontrole gel dedi ilaç falan da vermedi. Koltuk altımda reaktif lenf nodu çıktı bu antibiyotikle geçiyormuş sanırım ama bana ilaç vermedi enfeksiyon kaynaklı olsa hemen geçerdi sanırım ama uzun zamandır var dediğim gibi yumuşak çok belli olmayan bir şişlik gibi. Ya kötü bir şey varsa diye aklım çıkıyor sürekli aklımda hep mutsuzum. 1 yaşında kızım var korkuyorum. Ben mi abartıyorum bilmiyorum ama bilen biri varsa yardımcı olabilir mi kafayı yiyeceğim

Eklentiler

• Screenshot_20231223-233806.png
    Screenshot_20231223-233806.png
    138,2 KB · Görüntüleme: 69
Benim de dünden beri köprücük kemiğimde ağrı tarzı birşeyler vardı , bu sabah sol tarafta küçük bir şişlik var tansiyonum düştü çok kötü oldum , boynunda da çıkmıştı Ekim ayında ultrasonda normla demişlerdi
Sende köprücük kemikte var mıydı bişeyler
Evet benimde var köprücük kemiğimde sağ tarafta ama çok küçük olduğu için bende sonradan farkettim

Merhaba, ben hamileyken koltuk altımda bir sertlik hissettim süt üretimi ile alakalı olabilir diye biraz da korktuğum için çok düşünmemeye çalıştım. Doğum olduktan sonra emzirdikçe yumuşadı hatta kayboldu sanki. Ama sonra sonra çok dikkatli incelersem elime yumuşak bir doku geliyordu en son doktora gittim önemli bir şey değil bende de var 6 ay sonra kontrole gel dedi ilaç falan da vermedi. Koltuk altımda reaktif lenf nodu çıktı bu antibiyotikle geçiyormuş sanırım ama bana ilaç vermedi enfeksiyon kaynaklı olsa hemen geçerdi sanırım ama uzun zamandır var dediğim gibi yumuşak çok belli olmayan bir şişlik gibi. Ya kötü bir şey varsa diye aklım çıkıyor sürekli aklımda hep mutsuzum. 1 yaşında kızım var korkuyorum. Ben mi abartıyorum bilmiyorum ama bilen biri varsa yardımcı olabilir mi kafayı yiyeceğim
Pek bilgim yok ama enfeksiyonel olsa bile bazıları kalıcı olabiliyormuş yıllarca kalıp hiçbir testte kötü çıkmayanlarda var ama genede ihmal etmeyin bir doktora danışın

X