Reaktif Lenf Bezi

Sizlerde gecmıs olsun Valla boyutları neredeyse 2 cm benim boynumda sabit kasıkta kaymıyor sabit bu daha kötü aslında ama 4-5 yıldır benimle kan ultrason boyun bıyopsi yapıldı senin kayıyor boyutu da büyük degıldır bıyopsı önerilmez ultrason yeterli olacaktır sana benim ağzımda aft çıksa çıkıyor 2 bıyopsı oldum en son patolojı doktoru arayıp hayatına bak oynattırma reaktif bunlar dedı ama bacak ameliyatı oldum ve yanındakı yerde 1 cm sabit çıktı yine ortopedi doktorum orda kesi var o yüzden çıkmıştır dedi ben ne yazık ki hastalık hastasıyım bu yüzden 1 ay gecsın baktırcam
Allah hepimize sifa versin . Yakinlarimada kimseyede soramiyorum anlatamiyorum . Ay abartma diyorlar . Kafana cok takiyorsun diyorlar . Bnde bu skintilar korona asisindan sonra basladi . Vucudum cok degisti . Goguslerde fibroadenom cikti , hep hasta oluyorum herseyi kapiyorum ,polikistik yumurtaciklarim meydana cikti . Ama once hic bir yerim agrimazdi .

Tsk ederim .insallah hepsi gecer gider . Fransada onemsemiyorlar. Doktor kalmadi burada . Bir daha ki randevum 5 inci ayda . Banada stress dendir dedi . Kanda enfeksiyon yokmus kan tahlili temiz losemi degil dedi . Ama diyorum ki baska yerde kansermi var acaba kafama takiyorum . Gezen kemik agrilarim oluyor ve vucudumda kasinti oluyor durduk yere kuru kuru . Cok endiseleniyorum . Bnm noduller gozle gozukmuyor elleyince kayiyor sadece bogaz daki sert o kaymiyor kucuk doktor tam hissedemedi . Insalah bnmde temizdir kanser degildirdiler .
Kasıntı bende de var ama bunlar anksıyete bence aynı zamanda karnım 2 lokma yesem davul oluyor önce kolonoskopı bile oldum ibs dediler psikolojik dediler gerçekten kafayı yedık vücudu dinlemekten bu yara

Kasıntı bende de var ama bunlar anksıyete bence aynı zamanda karnım 2 lokma yesem davul oluyor önce kolonoskopı bile oldum ibs dediler psikolojik dediler gerçekten kafayı yedık vücudu dinlemekten bu yara
Aslinda kafaya takmasak iyiye gidicek ama ben her kotu sey basima geldigi icin korkuyorum . Birde saglikciydim oda biraz psikolojimi bozmus olabilir

Kasintilar nasildi sizde ? Bnde heryerim gozlerime kadar kasiniyor arada oluyor . Ve hic sivilce veya bir kizarikli leke felan yok . Kara cigerdenmi diye usg yaptı doktor temiz dedi . Kan tahlilide temiz dedi . Internetten baktigim zamanda kanserin habercisi diyor lenf bezleride sisse . Artik bakmiyorum daha cok skinti ediyorum

Kasintilar nasildi sizde ? Bnde heryerim gozlerime kadar kasiniyor arada oluyor . Ve hic sivilce veya bir kizarikli leke felan yok . Kara cigerdenmi diye usg yaptı doktor temiz dedi . Kan tahlilide temiz dedi . Internetten baktigim zamanda kanserin habercisi diyor lenf bezleride sisse . Artik bakmiyorum daha cok skinti ediyorum
Yanı kanser olsa heralde 5-6 ay durmazdı diye düşünüyorum alerjık bünyem var kan temiz usg temız başım ağrıyor desek kanser cıkar bu yüzden ben ameliyat olduğum ıcın su an üzerine basamıyorum ama yürüyünce tekrar gıdecegım

Kasıntı durduk yere arada bogazımda kolumda oluyor stresten de olabılır ama karacıgerde glibert sendromu var ama doktor ondan olmaz dedi alerjiden dedi

X