lenf nodu

kusura bakmayın öncelikle yeni gördüm yanıtınızı,şimdi şöyle ki bende biraz hastalık hastalığı sorunu var ve bu tarz şeyleri çok takar ve üstünde dururum,benim öyküm yaklaşık 6 aya falan dayanıyor yani ve ilk bakıldığı zaman 19çarpı7 mm idi boyutu sonradan 12çarpı4 mm e düştü en büyüğü öyle olacak şekilde,ben bi ara koltuk altım ile çok fazla oynatmıştım oynamakta büyütme yapabiliyormuş ve bazen yine elim gidiyor bazen ağrı yapıyor bazen de geçiyor,ama dediğiniz gibi takibi elden bırakmamak lazım yani 6 ayda bir falan baktırmayı düşünüyorum bende en son 2 ay önce falan bakılmıştı,elle oynamamak ve çokta takmamak gerekiyor stres yapmamak gerekiyor çünkü her şey tetikleyebiliyor böyle durumları,benim ikinci gittiğim doktor usg de şüpheli bir şey görürsek biyopsi yapıcaz demişti zaten ve kan tahlilleri ile usg de şüpheli bir şey çıkmadı antibiyotik tedavisi verip bir ay sonra tekrar çağırdı gittiğim zaman da elle muayenede geçtiğini ve bir daha kontrole gelmeme gerek olmadığını söyledi bu arada meme,karın,kasık,boyun gibi usglerim temiz çıktı herhangi bir şişme yok oralarda şükür bunlar da geçer inşallah veya boyutlarında büyüme olmaz..ben pinpirikli bir insan olduğum için birkaç aya bir baktırırım diye düşünüyorum dediğim gibi,teşekkür ederim size de geçmiş olsun
Bende de hastalık hastalığı var malesef ve yaşam kalitemi düşürüyor. Ama yine de tedbir herzaman iyidir. Size de çok geçmiş olsun 🙏

Maalesef Ankaradayım. Bende kontrol aşamasındayım şu an hem lenfte hem göğüste kitleler var düzenli kontroldeyim. Ankara'ya gelme durumunuz olursa burdaki doktoru önerebilirim
Merhaba ankarada gittiğiniz doktor ismini ogrenebilirmiyim rica etsem birde memnunmusunuz sizin şikayetiniz ne idi

Gecmis olsun . Benimde sag taraf koltuk alti bogaz ve kasikta var elledigim zaman kayiyorlar . Koltuk altimda ki arada agri yapiyor . Sadece kan tahlili yaptirdi doktor onemsemedi sanki . 6 aydir varlar .ilac felanda vermedi . Baska doktora gidicem ama randevu suresi cok uzun . Cok endiseleniyorum .

X