Les Mills Combat

lion81

Guru
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2011
2.129
266
Les Mills Combat olarak yeni konu açtım arkadaşlar.60 günlük koşuma:KK66: başladım.Bana katılmak isteyenleri topiğime bekliyorum.Önce Less Mills Combattan bahsedeyim zevkli eğlenceli seveceğiniz bi program.İçerisinde karışık dövüş sanatlarının da kombinasyonu var.Alt ve üst gövde tüm vücudu çalıştırıyo.Zor değil sadece hareketlere ayak uydurmak ve onlara yetişmek için acemiliğin çıkması lazım.Hareketleri kavradıktan sonra keyif almaya başlıyorsunuz.Yaptıkça yapasım geliyo o kadar enerjik :KK62:hissettiriyoki iki video yapıyorum artık üstüne gün boyu enerjim :124:devam ediyo başka kısa ek hareketleride ekliyorum.Bol kalori :122:yaktırıyo birazda yediklerinize :KK56:dikkat ettimi sonuç alınacağından da eminim.

Diğer bi faydası ise bacakların ve kalçalarında şekle girmesi bu da tekmelerle sağlanıyo.Videodaki konuşmalarından da bunu anladım.Pek İngilizce bilmesemde anlıyorum az çok hareketleriylede belli oluyo kalçaların güzel şekle girmesini ve kalçanın kalkmasını sağlıyormuş bu tekmeler.Öne yana ve arkaya tekmeler var.Geçen hafta başladım alışmak acemiliğimin çıkması için kendime zaman verdim.Bu hafta aktif olarak devam ediyorum hareketleride kavradım.Onlara yetişebilmek için kaçırdığım yerlerde videoyu geriye alıp devam ediyorum.

Linki de bu ben buradan indirdim Downland torrente tıkladım torrenten indirdim.Uzun sürüyo inmesini bekleyin.

http://www.google.com.tr/url?sa=t&r...5_XzCa_q24krxrgnYMLTccw&bvm=bv.44990110,d.ZG4

[video=youtube;z5XEuvnB5nE]http://www.youtube.com/watch?v=z5XEuvnB5nE[/video]

[video=youtube;Po9Ov-TwBA0]http://www.youtube.com/watch?v=Po9Ov-TwBA0[/video]

[video=youtube;1Op4lStCG14]http://www.youtube.com/watch?v=1Op4lStCG14[/video]

[video=youtube;WXTiPM0a3a0]http://www.youtube.com/watch?v=WXTiPM0a3a0[/video]

Bayılıyorum bu şarkıya:KK24: defalarca dinliyorum tutkularımı ateşliyo :KK55:ben artık eski ben değilim.Değişimin içindeyim düşlerimin peşindeyim.:129:

[video=youtube;vlBSWCXfnhg]http://www.youtube.com/watch?v=vlBSWCXfnhg[/video]

Son düzenleme:
Hayirli olsun sevgili lion81. Umarim yeni bir programa basladin diye bizi terketmezsin. Sonuclari takip edecegim.

Nihayet ter içinde tamamladım tekme yumruk ne varsa combat 45 + 200 leg magıc yaptım hala enerjim varda evdeki işlerimi bitireyim.
Bi kaçda resim ekleyeyim
$beforeless.jpg $les mils.jpg $less.jpg
$lessmi.jpg $lessmills.jpg

burası daha iyi oldu.brazil butt lift sayfasını da meşgul etmemiş oluruz.
pazartesi bende başlıyorum çünkü tatil günlerini pazara denk getirmek istedim.
9 haftalık maratona başlıyoruz lioncum eğer motivasyon düşüklüğü yaşarsak diğerimiz hemen devreye girsin:)))
gerçi b.b.l. de böyle bişey yaşamadım umarım bunda da olmaz...

Hayirli olsun sevgili lion81. Umarim yeni bir programa basladin diye bizi terketmezsin. Sonuclari takip edecegim.
Sağol cnm benim hiç bırakırmıyım sizi orda da paylaşımlarıma devam edicem tabiki.Gerek resimlerle gerekse motive edici sözlerle yine sizlerle bir arada olacam merak etme cnm.Maksat herkesin az veya çok spora alışması.Hangi video yapılırsa yapılsın hedeflerimize ulaşmak yazın yağlarımızı kapatmak yerine onları yakmak için uğraşıyoruz.

burası daha iyi oldu.brazil butt lift sayfasını da meşgul etmemiş oluruz.
pazartesi bende başlıyorum çünkü tatil günlerini pazara denk getirmek istedim.
9 haftalık maratona başlıyoruz lioncum eğer motivasyon düşüklüğü yaşarsak diğerimiz hemen devreye girsin:)))
gerçi b.b.l. de böyle bişey yaşamadım umarım bunda da olmaz...
Evet cnm buradan devam ederiz.Pazartesine kadar videoları tek tek incele çünkü yaptığında karışıklık yaşamazsın hareketlere kolaylıkla adapte olursun cnm.Bugünkü power kata yaptığımda karışık kombinasyonlarına ayak uydurmak için hala önce harekete bakıyorum sonra onlarla devam ediyorum.

9 haftalık maraton başladı tamam cnm bende motivasyon için resim ve müzik eklemeye devam edicem.Zira müzik benim en büyük tutkum.Hareketli yabancı müziklerde ekleyecemki canlı kalalım.

Sağol cnm benim hiç bırakırmıyım sizi orda da paylaşımlarıma devam edicem tabiki.Gerek resimlerle gerekse motive edici sözlerle yine sizlerle bir arada olacam merak etme cnm.Maksat herkesin az veya çok spora alışması.Hangi video yapılırsa yapılsın hedeflerimize ulaşmak yazın yağlarımızı kapatmak yerine onları yakmak için uğraşıyoruz.

Lion cum ben sizler gibi diyet yapmadigim ve bazi günler fazla bile kacirdigim, haftada bir iki kere bir kadeh sarap bile ictigim halde incelmeye devam ediyorum. Demek ki herseyin basi spor. Yediklerini yakabildigin sürece kilo da almiyorsun ve bicimli veriyorsun. Daha önce de bahsettim her zaman hareketli bir insandim ama bu tür sporlarla tanistigimdan beri kendimi cok daha iyi ve zinde hissediyorum. Güzel görünmenin yaninda spor hayatimiza baska güzellikler de katiyor.

Lion cum ben sizler gibi diyet yapmadigim ve bazi günler fazla bile kacirdigim, haftada bir iki kere bir kadeh sarap bile ictigim halde incelmeye devam ediyorum. Demek ki herseyin basi spor. Yediklerini yakabildigin sürece kilo da almiyorsun ve bicimli veriyorsun. Daha önce de bahsettim her zaman hareketli bir insandim ama bu tür sporlarla tanistigimdan beri kendimi cok daha iyi ve zinde hissediyorum. Güzel görünmenin yaninda spor hayatimiza baska güzellikler de katiyor.
Aynen katılıyorum cnm spor bambaşka insanın kendine olan güveni de artıyo.Kendini mutlu ve pozitif hissediyorsun bu etrafınada yansıyo tabi.Devam ettiğimiz sürece sonuç almamak mümkün değil bende diyet yapmadığım halde spor salonuna başladığımda 66 kiloydum şimdi 63 te sabitim akşam yememek için irademi zorluyorum onuda sağladımmı istediğim hedefede ulaşmış olacam.

yarın ilk combat 30 ile başlangıç yapıcam şimdiden hareketlere bakıyım dedim çok zevkli gözüküyolar...
izlerken hiç birinin terlemediğini gördüm arkadaki göbekli kumral bayanda dahil:))sen dikkat ettin mi ona lion...kadının göbeği benimkinden fazla heheh.

yarın ilk combat 30 ile başlangıç yapıcam şimdiden hareketlere bakıyım dedim çok zevkli gözüküyolar...
izlerken hiç birinin terlemediğini gördüm arkadaki göbekli kumral bayanda dahil:))sen dikkat ettin mi ona lion...kadının göbeği benimkinden fazla heheh.
Nihayet bugün start veriyosun cnm evet çok zevkli.Aaaa evet o benimde dikkatimi çekti nasıl bi vücut anlamadım kalın yani.Hadi bakalım bugün benimde combat 60+lower body var.Cumartesi günü lower body yapmam gerekiyodu yapamadım bugüne ekledim.Zaten tek video 30 dk. yapmama rağmen kesmiyo spor yaptıkça yapasım geliyo.

Yeni Topigin hayirli olsun lioncum

bi ara videolari izleyim :KK70: yeni seyleri seviyorsun bu program senin icin daha heyecanli olucak gibi görünüyor:KK52:

Yeni Topigin hayirli olsun lioncum

bi ara videolari izleyim :KK70: yeni seyleri seviyorsun bu program senin icin daha heyecanli olucak gibi görünüyor:KK52:
Teşekkür ederim tatlım.İzle çok güzel.Evet cnm yeni şeyleri seviyorum yoksa başka türlü sporun devamını getiremiyorum.Özelliklede bu program benim aradığım ve istediğim spor.İçimde kalan ama bi türlü gidemediğim dövüş sporlarının kombinasyonu var karışık olarak hemde bol kardiyo.Kendimce değişiklik katarak motivasyonumu yüksek tutmaya çalışıyorum.Sürekli aynı hareketleri yapmak bi müddet sonra monotonluğa ve bıkkınlığa sebep oluyo.

Birazdan combat 60 yapıcam tamda buna göre müzik buldum biraz daha enerji toplayayım.
[video=youtube;8ILWknXwOHU]http://www.youtube.com/watch?v=8ILWknXwOHU[/video]

[video=youtube;-09Jhlc7rOQ]http://www.youtube.com/watch?v=-09Jhlc7rOQ[/video]
:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK76::KK76::KK76::KK76::21::21::21::KK52: :KK52::KK66::KK66::KK62::KK62::KK62::122::122::118::124::124:
Enerjim tavan yaptı biri beni durdursunnnn

combat 30 bitti...güzel ter attırdı.30 bu kadar ter attırıyorsa 60 kimbilir nasıldır heyooooooooo.
p90x in üstüne çok iyi geldi tam benlik...ayrıca hareket geçişlerinde ilk yavaş yaptıkları için hiç şaşırmadım .eğer turbo fire yapanlar varsa bilirler hareketleri yakalayamıyorsunuz ama bunda çok rahattım.kısaca ilk günün izlemi bende süpeeeeerr

Combat 60 bitti ama bende bittim çok enerjik ve hareketli oldu 55 dk sürdü başka bişey yapmaya da halim kalmadı tabi sadece üstüne 300 e kadar leg magıc yaptım.
Benim büyük oğlum bile combat 30 yapmaya çalıştı tabi hiç beceremedi kondüsyondan sınıfta kaldı:KK9: tam kofti çıktı.Halbuki kalıplı vücudu var.Ben onu geçtim:KK76: benim kondüsyon daha fazlaydı.:KK4::KK4::KK4::KK4:

X