Leslie Sanson ile Zayıflama Deneyimlerimiz

vala bu leslie nin 5 milini yapan arkdaşları tebrik ediyorum :)
önden 500 adım arkasından da 3mil yaptım ve zor sonunu getirdim ama yeni 3 mile başladığım içinde oolabilir acayip terletiyo ve yoruyo :)

bende videolar acilmamisti bu hafat dutelttim sonunda dün yaptim 3mil
herhalde ara verdigim icin nasil terledimm suratimdan akmaya baslamisti artik:KK52:
ellerinde olan agirliklardan aldim ben 1kilo ayaklarimada aldim 0,75 kilo
3.mileyi yaparken agirliklaa cok terletiyorr agirligi olmayanlar 0,5 kiloluk pet sise kullanabilirsiniz

bende videolar acilmamisti bu hafat dutelttim sonunda dün yaptim 3mil
herhalde ara verdigim icin nasil terledimm suratimdan akmaya baslamisti artik:KK52:
ellerinde olan agirliklardan aldim ben 1kilo ayaklarimada aldim 0,75 kilo
3.mileyi yaparken agirliklaa cok terletiyorr agirligi olmayanlar 0,5 kiloluk pet sise kullanabilirsiniz

aynen bende şişeyle yaptım ve başından sonuna kadar bırakmadım şişeleri çok fenadı :)

Leslie 3 mile ancak yeni indirebildim. Daha önce kısa kısa youtube videoları vardı onları yapıyordum. Sadece Leslie olmuyor bir de Slim in 6 ekledim onuda yapıyorum. 3 haftadan fazla diyetteyim inceldiğimi fark ediyorum daha yeni yeni.

Evt kızlar bende 1 ay leslıe yapıp dıyet yaptım ve 5 kılo verdım.Leslieyi bıraktıktan sonra verdıgım 2 kıloyu hemen gerı aldım .ama leslıeyle verdıklerımı almadım.Sporla yapılan dıyet cok fark edıyo arkadaslar her ne kadar olursa olsun hıc hareketsızlıkten cok cok ıyı ve faydalı.İnceltiyorda.Ama hergun aynı mılı yapmayın bencede.Vucut alıstıgı ıcın o hareketlere uzun vadede sonuc vermeye bılır araya 4 mıl 5 mıl atın .Ben 3 mıl yaptım en kolayı oydu yemegı cok kacırdıgımda 5 mıl yapıordum.Ama 5 mıl ıflahımı kestı benım.Sımdı tekrardan baslıyorum 3 mılden allahın ıznıyle.

ben anlamadım bu kadının 2 tane linki var orda yapıypor onlar mı 1-2-3-4-5 mıl nasıl ya ben bı turlu anlayamadım kac dakıka yapılması gerekıyor ve nasıl lutfen yardıncı olun mesela yapabılırsenız her mılın altına lınkını yollarsanız cok ama cok sevıonırım

Ağırlıklarla çalışan arkadaşlar kas olmuyor mu kollarda ben kas olur diye çalışmıorum :KK31:

Ağırlıklarla çalışan arkadaşlar kas olmuyor mu kollarda ben kas olur diye çalışmıorum :KK31:

canim bende senin gibi düsünüyordum eskiden..
ama arastirdim hatta bi topiktede aciklamasi var kadinlarda o kadar cabuk kas olusmuyor merak etme
kaslarini tabikide güclendiriyosun ve onada ihtiyacin var 0,5 kg -1kg agirliklarla yaparsan kaslarin calisir vucudun skilasir..
ben ayaklarimada 0.75kg kollarimada 1kg lik aldim hem kaslarim gelisiyor lesli 3.mile yaparken daha cok terliyorumm..
kas yapar diye kullanmamazlik yapma derim..

ben anlamadım bu kadının 2 tane linki var orda yapıypor onlar mı 1-2-3-4-5 mıl nasıl ya ben bı turlu anlayamadım kac dakıka yapılması gerekıyor ve nasıl lutfen yardıncı olun mesela yapabılırsenız her mılın altına lınkını yollarsanız cok ama cok sevıonırım

Cnm burdan link veremiyoruz malesef.Yazdığımızda garıp nyazılar cıkıyor görünmüyor link.Ama şöyle tarif edebilirim sana.

Diyetcenter die bir site var google yazıp sıteyı buldugunda egzersız spor bolumunde leslie sansone kucultulmus tek linkler başlığı altında bütün miller tek link olarak verilmiş durumda.Üyelik felanda istemiyor.Ordan kolaylıkla ıstedıgını ındırebılırsın.aşagıda basına w w w koy sonunada h t m l (bunlar bırlesık yazılacak) koydugunda sayfa acılır diye umuyorum.

................/egzersiz-spor/13338-leslie-sansone-kucultulmus-tek-linkler

ya arkadaşlar kafayı yicem şı lessieyi indiremiyorum diet centere girdim 5 milin üzürine gelip tıklıyorum rapid share diye bir sayfa açılıyo ama sonrasını yapamıyorum lütfen biri bana yardım etsin lütfennnnnnn:KK52::KK52:

ya arkadaşlar kafayı yicem şı lessieyi indiremiyorum diet centere girdim 5 milin üzürine gelip tıklıyorum rapid share diye bir sayfa açılıyo ama sonrasını yapamıyorum lütfen biri bana yardım etsin lütfennnnnnn:KK52::KK52:

saniye ilerliyo orda canim sol tarafta adamin yaninda:KK52:
o saniye bitene kadar bekliyceksin sonra indir diyor zaten

saniye ilerliyo orda canim sol tarafta adamin yaninda:KK52:
o saniye bitene kadar bekliyceksin sonra indir diyor zaten

canım 5 mil linkine tıkladıktan sonra .......... die bi sayfa çıkıyo orası zaten tamamen ingilizce adam yada saniye yok maalesef...

canım 5 mil linkine tıkladıktan sonra .......... die bi sayfa çıkıyo orası zaten tamamen ingilizce adam yada saniye yok maalesef...

haaa tmm cnim..
simdi linke tiklayinca acilan sayfaya 2 kare geliyorya biri yesil renkte digeri kirmizi
kirmizi renkte olani tikliycaksin download yazir oraya tiklayinca saniye ilerliyor
saniye dolunca tekrar dowload yapicaksin ..
bendeki almanca yaziyor,ingilizcesi ne demek bilmiyorum ama download yaziyordur kesin

yok canım ben anladım indiremeyeceğim bunu satılıyosa biryerlerde alayım bari yada adresimi vereyim biri bana cd ye çekip göndersin lütfennnnnnnnnnn çıldırıyorumm çünkü dışarıda spor yapmaya vaktim yok ancak evde yapabilirim :KK52::KK52:

yok canım ben anladım indiremeyeceğim bunu satılıyosa biryerlerde alayım bari yada adresimi vereyim biri bana cd ye çekip göndersin lütfennnnnnnnnnn çıldırıyorumm çünkü dışarıda spor yapmaya vaktim yok ancak evde yapabilirim :KK52::KK52:

Cnm bana özelden adresini ve hangi milleri istediğini gönderirsen ben sanacdye cekıp kargolayabılırım.:KK24:

bende linglerden indirdim ama çok karıncalı özellikle 3 mil ve 5 mil. daha net olanını indirbileceğim yada satın alabileceğim bir yer biliyormusunuz.

ben indirdim 3milini ama hareketler cok yavas geldi bence yuruyebiliyosaniz disarda tempolu yuruyun hem vucut da alismaz bir sure sonra, hep kilo verirsiniz

X