Leslie Sanson ile Zayıflama Deneyimlerimiz

bende youtube tan videolarini izledimde..mile nasil ilerliyor..
mesela mile 1den baslayinca ne kadar süre 1.yi yapmamiz gerekiyor??

Cnm ben direk 3 mılden basladım kademe kademe gıtmedım 4 ve 5 mılde bana cok agır geldıgı ıcın yapamıyorum nefesım kesılıyor.Sen kendı kondısyonuna gore ayarla bence.

Cnm ben direk 3 mılden basladım kademe kademe gıtmedım 4 ve 5 mılde bana cok agır geldıgı ıcın yapamıyorum nefesım kesılıyor.Sen kendı kondısyonuna gore ayarla bence.

yani 1mile bitince 2mileyemi geciyoruz..
ben bugun yürüyüse gidemedim o yuzden evde biraz yapmak istiyorum

Bu videoyu ekleyen arkadaşa çok teşekkür ediyorum. Bir haftadan beri hergün düzenli yapıyorum. Ayrıca haftada üç gün uzun yürüyüş yapıyorum bakalım diyetle beraber bünyem ne kadar kilo atacak. Şu an için ilk iki kilo attım ama üç gündür aynı gidiyor halbuki yediklerimde fazla değil niye durdu kilo verme anlamadım.

Bu videoyu ekleyen arkadaşa çok teşekkür ediyorum. Bir haftadan beri hergün düzenli yapıyorum. Ayrıca haftada üç gün uzun yürüyüş yapıyorum bakalım diyetle beraber bünyem ne kadar kilo atacak. Şu an için ilk iki kilo attım ama üç gündür aynı gidiyor halbuki yediklerimde fazla değil niye durdu kilo verme anlamadım.

hergün tartiliyomusun??

yani 1mile bitince 2mileyemi geciyoruz..
ben bugun yürüyüse gidemedim o yuzden evde biraz yapmak istiyorum

Yok cnm bak şöle oluyor.Benım yaptıgım 3 mıl leslıe 48 dk felan suruyo.Videonun altında bı cızelge var orda kac mıl bıtırdıgın yazıyor.Atıyorum vıdeo basladıktan 20 dk sonra 1 mıl bıttıyor sonra durmadan aynen devam bı 25 dk sonra 2.mıl bıtıyor 20 dl sonrada 3.mıl arkasından bıde ısınma gevseme hareketlerı yaptırıyor.Toplamda 48 dk 3 mıl yurumus oluyorsun.

Yok cnm bak şöle oluyor.Benım yaptıgım 3 mıl leslıe 48 dk felan suruyo.Videonun altında bı cızelge var orda kac mıl bıtırdıgın yazıyor.Atıyorum vıdeo basladıktan 20 dk sonra 1 mıl bıttıyor sonra durmadan aynen devam bı 25 dk sonra 2.mıl bıtıyor 20 dl sonrada 3.mıl arkasından bıde ısınma gevseme hareketlerı yaptırıyor.Toplamda 48 dk 3 mıl yurumus oluyorsun.

anladim canim..ben senin dedigini indirmemistim youtubeta var ordan yapiyorum 13dklik her mile
1mile 2mile die ilerlio..ama hep ayni hareketler var arada bir fazla hareketler oluyo ama hizli sekilde
3.mileye kdar yaptim dün 35dk falan sürüor

Bugünde uzun yürüyüş yaptım. Evde akşam burdaki bir partı yaptım. Bakalım ne kadar gidecek. Çok yiyorum sanırım ya hala tam azaltamadım yiyeceklerimi.Bunlar bugünkü yiyeceklerim. Kola içeçektim artık kendimi kontrol edemeyecektim büyük bardağa uzanırken cay bardağı aldım doldurdum 3 yudum aldım gerisini doktum bu kadarla kurtuldum:)))
* 2 Kaşık elma sirkesi
Sabah
-1 kase yoğurt
-1 havuç
Ara
-1 dilim ekmek
-1 dilim peynir maydanoz katkılı
Öğle
-1 porsiyon kısır
- Yeşillik
-1\2 çay bardağı kola
Ara
-1 şişe soda
-1 dilim ekmek
-1 dilim peynir maydanozlu
Akşam(oldukça erken yedim)
- 3 parça fırında tavuk yağsız
-1 dilim ekmek
Ara
-1 bardak süt
-1 bardak yeşilçay

youtubetan izledigim videoyla ayniymis sizinkilerde ayni kadin..ama onlar bu kadar uzun degildi
bu daha güzelmisss acayip yoruldum term sirtima gecti vlla:KK53:

youtubetan izledigim videoyla ayniymis sizinkilerde ayni kadin..ama onlar bu kadar uzun degildi
bu daha güzelmisss acayip yoruldum term sirtima gecti vlla:KK53:

Evt cnm harıka terletıyor.İnş bu terlerin dönüşü kilo kaybı olur bize :KK1:

Bugünde uzun yürüyüş yaptım. Evde akşam burdaki bir partı yaptım. Bakalım ne kadar gidecek. Çok yiyorum sanırım ya hala tam azaltamadım yiyeceklerimi.Bunlar bugünkü yiyeceklerim. Kola içeçektim artık kendimi kontrol edemeyecektim büyük bardağa uzanırken cay bardağı aldım doldurdum 3 yudum aldım gerisini doktum bu kadarla kurtuldum:)))
* 2 Kaşık elma sirkesi
Sabah
-1 kase yoğurt
-1 havuç
Ara
-1 dilim ekmek
-1 dilim peynir maydanoz katkılı
Öğle
-1 porsiyon kısır
- Yeşillik
-1\2 çay bardağı kola
Ara
-1 şişe soda
-1 dilim ekmek
-1 dilim peynir maydanozlu
Akşam(oldukça erken yedim)
- 3 parça fırında tavuk yağsız
-1 dilim ekmek
Ara
-1 bardak süt
-1 bardak yeşilçay

Cnm kola ıle ılgılı boldugun cozum cok akıllıca tebrık edıyorum senı.Bazen benımde cnm cok kola ıstıyor.Bole asıtlı soguk ıceceksın bogazını yakıp gececek :KK43: oofff olsada ıcsek.Ama yesılc aya talım artık:KK31: Bi süre içmemekten zarar gelmez iradene sahıp cık dıyorum.

Listen konusundada bencede daha tam kısamamıssın.Yanı bazı ogun cok yemıssın bazı ogun cok az.Daha cok sebze agırılıklı beslen derım.:KK34:

Son düzenleme:
Cnm kola ıle ılgılı boldugun cozum cok akıllıca tebrık edıyorum senı.Bazen benımde cnm cok kola ıstıyor.Bole asıtlı soguk ıceceksın bogazını yakıp gececek :KK43: oofff olsada ıcsek.Ama yesılc aya talım artık:KK31: Bi süre içmemekten zarar gelmez iradene sahıp cık dıyorum.

Listen konusundada bencede daha tam kısamamıssın.Yanı bazı ogun cok yemıssın bazı ogun cok az.Daha cok sebze agırılıklı beslen derım.:KK34:

Sebze cidden az meyve de özellikle az gibi. İşte normalden fazla spor yaparak filan şu an eğer kilo verirsem. Yiyecekleri özellikle kalorisi yüksek olanları azaltabilirsem bi de normalde yediklerimin yarısı filan oldukça azalttım normale göre ama diyet listesi degil pek. Akşamları çıkarmak sadece yoğurt süt gibi şeylerle geçiştirmek şu an için hedefim.

sabah kalktiginizda spordan sonra kahvaltidan 10-15dk önce 2-3kasik yogurt yemenizi öneririm..

ben dün meyvali yogurt almistim 150g yaklasik 150kalori..30dk leslie yaptiktan sonra kahvaltidan önce yedim..
hem acligimi bastirdi tika basa kahvalti yapmamis oldum

ben leslieyi ısınmak için yapıyordum. tek başına fazla çalıştırmıyor.
incelmiştim baya.

ben de bir kaç gündür yapıyorum.
şimdilik 3 mill,
1 haftayı tamamlayıca 4mill yapmaya çalışıcam.
bakalım işe yarayacak mı?

sonuçta hareket ediliyor, mutlaka işe yarar.
boş oturmaktan iyidir dimi:KK52:

ben hep 5 dk arkasından da 1 mil yapıyodum bu akşam ilk defa 3 mil yaptım gerçekten ter attırıyo
çok rahatlatıyo bu leslii beni :)
kızlar o eline geçirdiği şey ne biliyomusun ağırlık mı acaba yoksa sadece şişme bi aparat mı merak ettim
ben bi de küçük su şişeleriyle elimde takviye yapıcam iyi çalıştırıyo fakat kollar eksik gibi geliyo bana
en çok toparlanmaya ihtiyacımız olan yerde kollar bence :)

bende leslinin 3nü 4,nü 5yapıyorum 4ayda 15 kiloverdim zayıflatıyo inceltiyo hergünaynıvideoyuyapmayın vucudalışmasın
oelindekilerdecanım agırlık senşişeal eline

hülişim maşallah ya 15 kilo nasıl da verdin biraz tüyo verseydin ya kızım beraber zayıflardık neyse topiğimize de bekliyoruz unuttun bizi iyice sen nasıl indirdin videoları

bende leslinin 3nü 4,nü 5yapıyorum 4ayda 15 kiloverdim zayıflatıyo inceltiyo hergünaynıvideoyuyapmayın vucudalışmasın
oelindekilerdecanım agırlık senşişeal eline

cnm bana yollarmısın videoları masallah ne güzel kilo vermişsin baska neler yaptın hergün baska mil mi yapıyodum cnm

X