Liposhot hakkında bilgi olan varmı

bende kullanmayı düşünüyorum emziren anneyim zararı varmıdır acaba:26:​

Bende aynı soruyu sordum sitenin birinde emzirenler de kullanabilir diyor diğerinde hamile ve emzirenlerin kullanması uygun değildir diyor yine de ben çocuğumu tehlikeye atacak bişey yapmak istemiyorum. Emzirme döneminden sonra kullanacağım.

Bende aynı soruyu sordum sitenin birinde emzirenler de kullanabilir diyor diğerinde hamile ve emzirenlerin kullanması uygun değildir diyor yine de ben çocuğumu tehlikeye atacak bişey yapmak istemiyorum. Emzirme döneminden sonra kullanacağım.

haklısın bende öyle yapayım bari oğlumu tehlikeye sokmayım:26:

Slm. Beş gün oldu, her sabah bir adet içiyorum. Bir kilo azalma var. Diyet ve spor yapMIyorum. Üzerinde Türkiye'den bir firmaya (ismi var) fason üretilmiştir diye yazıyordu. Şüphelenip aradım başka satıcı firmaları orijinal ürünmüş fakat patent izni olmadığı için öyle yazmak zorunda kalıyorlarmış. Tokluk hissi veriyor ama öğün atlatacak kadar değil atıştırma aramayacak kadar. Tadı güzel. Bakalım..:) Bende almadan önce yorum aradım dikkate aldım. Paylaşımım umarım yarar.

kızlar ben sonucu yazacam size.. bugün daha ilk günüm .... denemediğim halt kalmadı bir türlü kilo veremedim.. .. kobayınız olarak beni takip edin :))) :KK52::KK52:

Son düzenleyen: Moderatör:
mrb..bende bu sabah liposhot kullanmaya başladım ilk gün deneyimi olarak şunu yazabilirim sürekli bi su içme ihtiyacı hissettiriyo 76 kilo ile başladık bakalım nasıl bi sonuç çıkacak..

ben de urunu dun aldım bugun elıme ulaştı orjınallıgı konusunda tereddutlerım var ıthal urun dıyorlar ama uzerınde turkce yazıyor sızın elınızdekı urunlerle ılgılı bana bılgı verebılırmısınız yarın kullanmaya baslıcam eger sıkıntı oalcaksa gerı vermek ıstıyorum

ben de urunu dun aldım bugun elıme ulaştı orjınallıgı konusunda tereddutlerım var ıthal urun dıyorlar ama uzerınde turkce yazıyor sızın elınızdekı urunlerle ılgılı bana bılgı verebılırmısınız yarın kullanmaya baslıcam eger sıkıntı oalcaksa gerı vermek ıstıyorum

valla benimkinde de türkçe yazıyo kısıyısında köşesinde..şimdi benimde içimee şüphe düştü :)

valla benimkinde de türkçe yazıyo kısıyısında köşesinde..şimdi benimde içimee şüphe düştü :)

ürün faturalı ve bandrollü ıse orjınaldır deniyor beım urunum faturalı ama bandrol falan göremiyorum sağlık bakanlısı ve tarım bakanlığı sayfasından serı no ıle sorgulayabılırsınız dıyor bakanlık sayfalarına gırdım ama sorgulayacak bı yer göremedim sınırlerım bozuldu sımdı bu urunu kullanmak ıstemıyorum bu sekılde

ürün faturalı ve bandrollü ıse orjınaldır deniyor beım urunum faturalı ama bandrol falan göremiyorum sağlık bakanlısı ve tarım bakanlığı sayfasından serı no ıle sorgulayabılırsınız dıyor bakanlık sayfalarına gırdım ama sorgulayacak bı yer göremedim sınırlerım bozuldu sımdı bu urunu kullanmak ıstemıyorum bu sekılde

ürün benim kutunun etrafında yazdığı kadarıyla türkiyede fason üretilmiş benim kutunun kenarında öyle yazıyo bandrol felanda yok siz hangi siteden aldınız ben orjinalliposhot dan aldım adı orjinal diyo ammaa :KK43:

ürün benim kutunun etrafında yazdığı kadarıyla türkiyede fason üretilmiş benim kutunun kenarında öyle yazıyo bandrol felanda yok siz hangi siteden aldınız ben orjinalliposhot dan aldım adı orjinal diyo ammaa :KK43:

liposhot deniyorum

Slm. Beş gün oldu, her sabah bir adet içiyorum. Bir kilo azalma var. Diyet ve spor yapMIyorum. Üzerinde Türkiye'den bir firmaya (ismi var) fason üretilmiştir diye yazıyordu. Şüphelenip aradım başka satıcı firmaları orijinal ürünmüş fakat patent izni olmadığı için öyle yazmak zorunda kalıyorlarmış. Tokluk hissi veriyor ama öğün atlatacak kadar değil atıştırma aramayacak kadar. Tadı güzel. Bakalım..:) Bende almadan önce yorum aradım dikkate aldım. Paylaşımım umarım yarar.

bi arkadaşda böyle yazmış...

3. günüm benim. iştahım tamamen yok olmuş durumda ,. ama .. 1 hafta geçsin hele ben o zaman görecem o iştahı .. şimdilik sebebi bunu göstermem doğru olmaz. belkide psikolojiktir. çünkü her böyle takviyelerde ilk 3-5 gün iştah kayboluyor sanırsın... göreceğiz.... 74-75 kg idim başladığımda ...tartılmadım henüz. ama fark yok gibi....

:KK35:

3. günüm benim. iştahım tamamen yok olmuş durumda ,. ama .. 1 hafta geçsin hele ben o zaman görecem o iştahı .. şimdilik sebebi bunu göstermem doğru olmaz. belkide psikolojiktir. çünkü her böyle takviyelerde ilk 3-5 gün iştah kayboluyor sanırsın... göreceğiz.... 74-75 kg idim başladığımda ...tartılmadım henüz. ama fark yok gibi....

Nasıl gıdıyor sızın kılo verme durumu :KK43: fark varmı walla ılaca ulasabılsem baslıcam denıcem ama bız sıparıs berelı 1 hafta oldu ve gelmedı ıkı kere aradık dun ıcın kargolanrı dendı hala yok tum kargo şirketlerını arayıp kontrolde ettık yolda olan verılmıs bı kargoda yok ve arıoruz acmıolar nasıl bı sıte bu anlamadım burda alan arkadaslardan gorduk sıteyı lıposhotturkıye.com
Ilgı 0
Zayıflama nası gıdıo arkadaslar sonuclar nasılllll nereşerden aldınız onuda yazarsanız cok sevınırım

siz hergün mü içiyorsunuz günaşırımı?:KK51:

liposhot sakın kullanmayınız. Annemın bir arkadaşının komsusu kullanmış ve halusılasyon görmeye başlamış psikolojısı bozulmuş bu zayıflama çayını kullandıktan sonra cok kilo almış ve intihar etmiş. bende bugun öğrendim bende alıcaktım iyiki almadım.

Son düzenleme:
arkadaşlar tavsiye etmek ya da kötülemek için paylaşmıyorum. sadece kullanıyorum ve gözlemlerimi sizlerle paylaşıyorum.. sonuçta zayıflarmıyım şişmanlarmıyım ölürmüyüm kalırmıyım bilemem.... :KK50::KK50::KK50:

iştahımı ciddi oranda azalttı.. tatlıya dayanamam ve şu an evde herkes çayın yanında en sevdiğim tatlıyı yerken ben ucundan azcık yiyebildim ...

29.01.2014 de 74.600
04.02.2014 te 72.100 ....

şişkinlik - ödem falan diye düşünüyorum... kilo demek doğru olmaz herhalde... bakalım yazacağım gelişmeleri...:KK16:

günde 1 adet aldım şimdiye kadar ama 2 günde 1 alın yazıyor....

X