lmek istiyorum :( Ne yapmalym?

bana yazılmış olanların hiçbiri inandırıcı gelmedi.bu arkadaş oturmuş bizimle alay ediyor.6 yıllık psikoloğum artık ifadelerin tarzından bile anlıyorum gerçek mi uydurma mı.tek kelimeyle oturup bir yzadıklarını oku tutarlılık inandırıcılık sıfır.çok kötü senaryo.

"Psikolok" hanım,sizin koyduğunuz ivedi teşhisler meşhur oldu ama kolonya yalan söyleyecek biri değil.Ki söylemiyor da zaten.

Neden konuyla ilgili yorum yapmıyorsunuz,bir psikolog olarak yardımınız dokunabilirdi.

sen evlılıgı takıntı halıne getırdiğin surece evlenemıcen bence kusura bakma

hayatı bıraz akısına bırak cnm

canım takma kafana bu kadar bu hayat gelip gecici ya hayatını yasa tadını cıkar bende senin gibi herseyi kafasına takan birisiyim ama hayat bole yasanmıyor ki yok o bunu dedi yok bu sunu dedi bunları cok düşünme.sevgilinin illa sana seni sevmiyorum demesinimi bekliyorsun bence sen onu terket bole bir erkekle hayat gecmez sölemesi kolay diyeceksin ama bende yasadım zamanında bole bir ilişki ama iyiki ayrılmısız diyorum esimi cok seviyorum yakındada bir bebegimiz olacak Allahın izniyle hep zorluk yasamayacaksın sende mutlu olacaksın yeterki iste.hem baba kız arasında para borc mevzuu olmaz o seni bu yasa getirdi.

tesekkurler ederım canım cok guzel yazmıssın bak ne guzel bu kötuluklerı yasamıssın ama sonunda guzel bır yuvan olmus mutluluk bu dıyorsun umarım ben de ona varıcam bunları gordukce akıllanmıyorum da , :sinifsinif: nasıl sinirliyım anlatamam gözlerımden yaslar bosalıyor hala düüşününce, dusunmemeye calısıyorum
aılemle de duzeltıyorum aıle sonucta onlar bana bakıyrlar sonucta para mevzusunu ıcımden cıkardım rahatladım dıye bakıyorum artık o duruma ıyı veya kötu yani . ama kötu sevgılıye varmaya calısmak kadar kötu degıldir. :nazar:

"Psikolok" hanım,sizin koyduğunuz ivedi teşhisler meşhur oldu ama kolonya yalan söyleyecek biri değil.Ki söylemiyor da zaten.

Neden konuyla ilgili yorum yapmıyorsunuz,bir psikolog olarak yardımınız dokunabilirdi.

aman allasen ben psikologa da gıttım bır defa hıc böle degıldı gayet hanım akıllı duzgun bırıydı ve yargılamıhyor sonuca varmıyordu

psıkologların calısma seklınde yargılamak asagılamak ezmek yok bence de bu bayan psikolok degıl , benım şu an sorunum olabılır ama o doktor degıl buna emınım bunu herkes görebılıyor :eek:lmaz:

aman allasen ben psikologa da gıttım bır defa hıc böle degıldı gayet hanım akıllı duzgun bırıydı ve yargılamıhyor sonuca varmıyordu

psıkologların calısma seklınde yargılamak asagılamak ezmek yok bence de bu bayan psikolok degıl , benım şu an sorunum olabılır ama o doktor degıl buna emınım bunu herkes görebılıyor :eek:lmaz:

Tabiiki ....:1hug:

bana yazılmış olanların hiçbiri inandırıcı gelmedi.bu arkadaş oturmuş bizimle alay ediyor.6 yıllık psikoloğum artık ifadelerin tarzından bile anlıyorum gerçek mi uydurma mı.tek kelimeyle oturup bir yzadıklarını oku tutarlılık inandırıcılık sıfır.çok kötü senaryo.

psikologum diye yaptığınız ikinci çıkışınız bu, ikisi de birbirinden talihsizdi gerçekten, kolonyanın yazdıkları sizin psikolog oluşunuzdan daha inandırıcı bence :eek:lmaz:

kolonya bıraktın mı çocuğu artık iyi gibisin moralin düzelmiş.
Daha mantıklı düşünmeye başladın mı

kolonya bıraktın mı çocuğu artık iyi gibisin moralin düzelmiş.
Daha mantıklı düşünmeye başladın mı

Zaten aramıyor, ama hıc parlak degıl onla ılgılı düşüncelerım
dşündukce boguluyorum gözumden yas damlıor acıkcası
:umursamaz:

hiç bir acı eskisi kadar taze kalmaz eger ole olsaydı kimse yasayamazdı o kadar sevdiklerimizi kaybediyoruz aglıyoruz dünya kararmıs gibi geliyor fakat zamanla bu acıya alısıyoruz ve sonunda yine gülüyoruz :)

demekki sana gelen hastaların önce hasta olduklarına seni inandırmaları gerekiyor.psikologlarında psikoloğa ihtiyacı olabilir kaydirigubbakcemile3

Keşke psikolog olarak empati kurabilseydiniz.O zaman yalan olmadığını anlardınız.Ben eminim bunların doğru olduğundan bu 1.
2.si de bir insana 40 kere deli derseniz deli olurmuş hesabı,kolonya'ya bazı insanlar akılsız diyerek buna inandırmaya çalışmış bence.İnandırmışlar da.Bunun sebebi de çok açık.

Kolişim sen bana daha önce de anlatmıştın bazı şeyler.Öncelikle sevgilim dediğin o adam(!) kötü niyetli biri,sana sürekli bu ithamda bulunarak etkisi altına almaya çalışmış bence:eek:klava:,gelme bu oyunlara.Akılsız bir insan üniversiteyi kazanıp da yüksek lisans bitirme safhasına kadar gelemez fazlasıyla zekisin bence.yerimseniben
Ve seni yıpratan tek şey bu sağlıksız ilişkin ;bütün haayatını etkisi altına alıp her şeyi olumsuz görmene neden olmuş.Kangren olan organ kesilmezse bütün vücudu kaplar tatlım.vereliniortak
Bir de evlenmek için sakın acele etme pişman olursun.Önce gününün tadını çıkarmaya bak,evlenince bekarlığı çok ararsın.a.s.

öncelikle o erkeği hayatından çıkar arasa hani ben aptaldım bi daha beni arama de ailenede fazla kulak asma napıyosunki bu kadar onları kızdırcak çalışıyosan işine git gel sonra niye ağlıyosunki bak ne güzel okumuşsun bi kere asla ağlama kendine güvenin olsun sıkkın olduğun zamanlarda çık gez hava al sinemaya git yada evde kitap oku vs vs

Psikolojisi bozulmuş,depresyonda olan bir insana böyle mesaj yazılmaz.Hatalısınız...:eek:lmaz:

olabilir benim yorumum, bu pek inandırıcı gelmediği için böyle bi yaklaşımda bulundum
diğer konularını okumadınız sanırım
hem eskiden sevgilimi aldatırdım diyordu şimdide beni aldatmış konumuna düşürdü diyor
sizcede tezatlık yokmu?????????**
depresyonda olabilir ama intihar edecek seviyede olduğunu hiç ama hiç sanmıyorum

birde burada ben herkesi tanımıyorum tanımamda mümkün değil,herhangi bir sorunumda yok bana samimi gerçekçi gelmedi.

benim görüşüm bu herkes aynı fikirde olmayabilir.yine de kolay gelsin konu sahibine hakkında hayırlısı olsun...

Son düzenleme:
olabilir benim yorumum, bu pek inandırıcı gelmediği için böyle bi yaklaşımda bulundum
diğer konularını okumadınız sanırım
hem eskiden sevgilimi aldatırdım diyordu şimdide beni aldatmış konumuna düşürdü diyor
sizcede tezatlık yokmu?????????**
depresyonda olabilir ama intihar edecek seviyede olduğunu hiç ama hiç sanmıyorum

birde burada ben herkesi tanımıyorum tanımamda mümkün değil,herhangi bir sorunumda yok bana samimi gerçekçi gelmedi.

benim görüşüm bu herkes aynı fikirde olmayabilir.yine de kolay gelsin konu sahibine hakkında hayırlısı olsun...

Ben diğer mesajlarını da okudum,bire bir de konuştum...

Bir insan bunalımdaysa intihar etmekten de bahsedebilir,ailesinden,sevgilisinden yaşadığı ortamdan da şikayet edebilir,tutarsızlıklar da olabilir zaman zaman anlatımında..Zaten bunalımda olmayan biri bu tarz kelimeler kullanmaz..
Bunalımda olanlar hep doğruyu mu söyler? Yalan söylediklerini düşündüğünüzde ona hayır sen yalan söylüyorsun diye ezmeye mi kalkarsınız ?? Yoksa onu rencide etmeden,ılımlı bir şekilde mi yaklaşırsınız...

..:kahve:

Son düzenleyen: Moderatör:
hayır tabikide diyorum ya pek samimi gerçekçi gelmedi,gelemez mi?
BU benim fikrim katılmak zorunda olan yok,sonuçta paylaşım sitesi,olumlu yorumda olur olumsuzda.yanlış mıyım sizce ????

canım sakın evlenmek için evlenme...
daha evlenmeden sana kötü davranan adamı da hayatından çıkar at...
aile herşeyden önce gelir... herkes gider aile kalır...
hem yaşın abarttığın gibi geçkin değil.. hayatını yaşa işine gücüne bak...
bu işler kısmet meselesi ummadığın bir anda bir çıkıverir karşına sen bile anlamazsın ne olduğunu...
önemli olan seni mutlu edebilecek insanla evlenmendir bunu sakın unutma....

X