Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal 7.43 Sultan bakırı ve 6.45 Sıcak Bakır Kahve

Merhaba gvzbgklc bu ürünü kullandın mı, beklediğimden çok daha koyu ve ışıltılı oldu

Eklentiler

• loreal-6,66-koyu kumral-yugun-kizil-800x800.JPG
    loreal-6,66-koyu kumral-yugun-kizil-800x800.JPG
    96,2 KB · Görüntüleme: 5.625
Çok sevdiğim birisi var ve ona çok mu çok güzel görünmek istiyorum, diyorum aslında bir sıcak tebessümle karşısına çıksam da olur. Ama işte işin içinde aşık ve maşuk olunca güzel görünmek istiyor insan

iyi akşamlar, gvzbgglcn söylediğim ürün hakkında bilginiz var mı? tavsiyen verebilirsen çok sevinirim. o benim için çok özel bir insan ama vefadan bihaber yaşıyor gerçi

Son düzenleme:
hmmm ikisini birlikte hiç düşünmemiştim daha önce, çok merak ettim doğrusu, merakla bekliyorum senden gelecek değerli bilgileri :)

Ya benim bir arkadaşım vardı, kızda nasıl bir aura var anlamış değilim, saçını neye boyatırsa boyatsın çok güzel görünüyor, bir ara bal sarısı bi renge boyatmıştı beyaz gömlekle birlikte hanım hanımcık tatlı çıtı pıtı bir şey oldu :)

S
Ya benim bir arkadaşım vardı, kızda nasıl bir aura var anlamış değilim, saçını neye boyatırsa boyatsın çok güzel görünüyor, bir ara bal sarısı bi renge boyatmıştı beyaz gömlekle birlikte hanım hanımcık tatlı çıtı pıtı bir şey oldu :)
sizede yakışır fakat açık renklerde Kuaför desteği olması lazım; bence sık değişikliğe gerek yok. Çevreniz sizi bir parfümünüzün birde saçınızın güzel rengiyle hatırlamalı....

Tabi ki öyle:) aaaa bu arada aklıma gelmişken kaldığımız semtte Rüstem amca diye birisi var, aslında kapı komşumuz sayılır. Şöyle bir sözü vardı hiç aklımdan çıkmaz ''Ah be kızım gönül konmuşsa bir çiçeğin başucuna, onun her adımı onda gülistan olur, sen farketmezsin ama dünyası bir onunla huzur bulur, parfüm saç boyası hoş şeyler lakin gönül bu, konmuşsa o çiçeğin başucuna gözleri kör burnu koku almasa da onu arar durur''

Tabi ki öyle:) aaaa bu arada aklıma gelmişken kaldığımız semtte Rüstem amca diye birisi var, aslında kapı komşumuz sayılır. Şöyle bir sözü vardı hiç aklımdan çıkmaz ''Ah be kızım gönül konmuşsa bir çiçeğin başucuna, onun her adımı onda gülistan olur, sen farketmezsin ama dünyası bir onunla huzur bulur, parfüm saç boyası hoş şeyler lakin gönül bu, konmuşsa o çiçeğin başucuna gözleri kör burnu koku almasa da onu arar durur''
Çok iyiymiş; Çokta doğru konuşmuş :)

Nedense, kanım kaynadı sana :) emel sayının şarkısı gibi oldu bu söz ama neyse
Beni insanlar sever; Sözlerimi yerinde bulur genelde. Yarın saçlarımı kestireceğim ama hemen boyayamam daha var zamanı. Bir ara çok sık boyatıyordum yıprandı saçlarım bu yüzden kestireceğim. Saçta boyaya alışırsa sağlık açısından iyi olmayabilir :KK43:

Belki de belli bir süre kendi saç renginde bırakmalısın, sonuçta sağlık her şeyden önemli ama kesip kesmemen konusunda bir fikir veremeyebilirim, saç uzunluğunu ve yüz ölçütünü görmediğim için bilemicem...

X